Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Kızlar lancome hypnose u tek geçerim.Bugün Ankara -kentpark a gittim.Bi güzellik uzmanı bana lancome hypnose u önermişti ama pahalı diye uzun zamandır almıyordum.Benim kirpikler çok asi seyrek ve dümdüz.Şimdiye kadar denemediğim marka ve rimel kalmadı. lancome hypnose da iyi sonuç vermez diyodu.Bugün parfümerideki kadın bi sürdü bana bu rimeli süper oldu.Hiç kıvrılmayan kirpiğim kıvrılıverdi.kampanya varmış.Rimel göztemizleme losyonu ve göz kalemi 68 tl.Zaten rimel tek başına 65 tl.eve geldim silmedim rimeli.Hala kıvrık ve süper duruyor.Tavsiyem gidin bi parfümerine farkı görün sonra benim gibi fiyatı gözünüze gelmeyecek alacaksınız :)

$ÈsRa004.jpg
avon su bazlı ve sıyah rımelım

ben avon kullanıyorum suyla yüzünüzü yıkasanızda akmıyor bulaşmıyor 7 24 olan bu ayki avon katalogundada çok uygun tavsiye ederim:KK76:

$falsies-mascara-2.jpg

- Kesinlikle '' maybelline the falsies '' Kirpiklerim kaşlarıma deyiyor o derece öneriyorum .

önce hypnose kullandım,sonra hypnose drama çıktı, hala vazgeçemiyorummm :KK69:

şimdilerde L'oreal'in Lash architect diye bir ürünü çıkmış, rimelim bitince bunu denemeyi düşünüyorum, çok methediyorlar.

max factor false lash effect kullandım bir süre güzeldi.şu anda kullanmıyorum hiçbir şey.lancome hypnıse dramayı çok merak ediyorum.sanırım onu alıcam yazın :KK66: :KK49:

bu forumun neredeyse tamamını okudum ve Max Factor - 2000 Calorie Curved Mascara Black siparişi verdim 30 tl indirimli olarak inşallah memnun kalırım :KK61:

bir de şu var rimelim gelsin eğer ben de memnun kalırsam artık hep max factor rimellerinden kullanabilirim çünkü gerçekten olumlu yorumlar almış
çoğu kişinin methettiği loreali ben beğenmedim mesela

Favorilerim:

Maybelline the Falsies Volum Express
Max Factor 2000 calorie
Max Factor MasterPiece

Son düzenleme:
kızlar ben bu markaların bi çoğunu denedim, volume express en çok beğendiğimdi. avondaki rimelleri pek beğenmiyorum. ama bi arkadaşta gördüm ve oriflame 2fx aldım. kesinlikle hepsinden güzel. takma kirpik gibi resmen. iki fırçası var biri hacim veriyor diğeri uzunluk. gerçekten süper ve ben bundan sonra başka rimel kullanmayı düşünmüyorum. öneririm bi deneyin bence

Son düzenleme:
Heh buldum sorucak bi topic,,
Facede bi kozmetik satıcısı var,yurt dışından getiriyomuş ürünlerini,süper fiyatlara,alıp denemek istiyorum ama karar veremedim hangisi olsun,,

Lancome Hypnose drama
Max factor 2000
Max Factor False Lash Effect
Loreal Ekstra volume

fiyatlar sabit 10 lira,şaştım kaldım :)

Heh buldum sorucak bi topic,,
Facede bi kozmetik satıcısı var,yurt dışından getiriyomuş ürünlerini,süper fiyatlara,alıp denemek istiyorum ama karar veremedim hangisi olsun,,

Lancome Hypnose drama
Max factor 2000
Max Factor False Lash Effect
Loreal Ekstra volume

fiyatlar sabit 10 lira,şaştım kaldım :)

cnm o kadar ucuz ama sahte olmasın:KK53:

Maybelline the Falsies Volum Express bu rimeli bi heves aldım ama kirpik uçlarında topaklanma yapıyor ve kirpiklerimi yapıştırdı birbirine,üstelik öyle kirpik kıvırıştırıcısıyla kıvırmadan da bi etkisi yok.avon shock rimelim tane tane ayırıyodu,topaklanma da yapmıyodu.ama koyuluk,siyahlık olarak avon rimelime göre daha iyi olduğu için önce avonu sürüyorum ardından da bu rimeli

X