Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kesinlikle clinique high impact öneririm...
hem sürüşü çok kolay hem kalıcı ve yogunlugu süper ve son olarakta asla kuruma yapmıyo:92:

Merhaba kızlar :KK3: ben tam bir rimel delisiyim. Sürmeden çıkamıyorum :84: maybelline dışı sarı ve mor olanı kullandım daha önce ama topaklanma yaptı. Sarısı daha iyiydi mora göre. Mor çünkü kıvrık fırça, kirpiklerim zaten kıvrık. Kıvrık kirpiklerde düz fırça sanırım daha iyi. En son gittim yine kıvrık fırça aldım dayanamadım :KK59: bu seferki max factor curved brush . Kalite açısından diğerlerine göre daha iyi. Göz önemli bir organ sonuçta kaliteli ürün kullanmamız gerekiyor. Ucuz ürün alıp da gözümüzden olmayalım kızlar :18: Bu rimel kıvrık fırçalı ve kirpiklerimi düz fırça kullandığım halden daha kısa gösteriyor. Max Factor False Lash ı öneren kozmetik mağazaları var. Burda da genelde Master Piece önerilmiş ? Kafam karıştı. Bu arada False Lash ın içeriğ diğer rimellere göre daha fazla. Yani mililitre olarak. Fiyatı yüksek geliyor ama daha uzun süre kullanılabilir diye düşünüyorum :97:

kesinlikle clinique high impact öneririm...
hem sürüşü çok kolay hem kalıcı ve yogunlugu süper ve son olarakta asla kuruma yapmıyo:92:

teşekkür ederim cnm :KK70: ya işin kötüsü ben kçkken bi arkadaş kirpiklerini kesince uzuo dedi bnde eve gidip kesmiştim :KK70::KK70::KK70: şimdi güdük kaldılar dik dik.. bana hem kıvracak hem dolgunlştırck hemde uzatacak rimel lazım...

bu arada maxfactor flase flash watsons mağzasında 12 o cağa kdr 35.90 almak istynlere söylym :KK66:

maybeline yeşil define kullandm o güzeldi ama sanki dolgun göstermio ama güzel o da hem kahverengisi hemde siyahı war bende loreal telescopic te war ama onu hiç sewmedm :KK43:

bende kahverengi rimel seviyorum maybelline ultra volüm benim kullandığım.

ben en iyisi clinique high impact alayım onu çok sewdm ya da ykm ye gidip rimel sürmeden bi gözüme maxfactor bi gözüme de clinique süreym hngisi hoşuma gderse onu alayım :KK66:

bu arada bir de titreşimli rimeller var teknoloji işte :KK70:

Selam kızlar :KK3: tester olarak kullanılan rimelleri hijyen açısından doğru bulmuyorum. Keşke herkese özel küçük minyatür testerlar yapsalar :85: bu ay max factor masterpice ya da falce lash ı alacağım. Sonucu mutlaka yazarım hatta eğer sorun olmayacaksa kirpiklerimin rimelsiz ve rimelli hallerinin resimlerini çekip buraya koyarım :97:

Selam kızlar :KK3: tester olarak kullanılan rimelleri hijyen açısından doğru bulmuyorum. Keşke herkese özel küçük minyatür testerlar yapsalar :85: bu ay max factor masterpice ya da falce lash ı alacağım. Sonucu mutlaka yazarım hatta eğer sorun olmayacaksa kirpiklerimin rimelsiz ve rimelli hallerinin resimlerini çekip buraya koyarım :97:

ah cnm çok ii olur ya... saol :KK54:

ah cnm çok ii olur ya... saol :KK54:

rica ederim :97: sakıncası yoktur değil mi tabiburaya koymanın ? bu arada bugün max factor satan mağazaya gittim 2000 kalori olanı kullandığımı ama yeterince dolgun göstermediğini söyledim. Konuştuğum bayanın kirpikleri mükemmeldi ve o da 2000 kalori kullanıyormuş ama 5 defa sürüyormuş ben de eve gelince 2000 kaloriyi 5 defa sürdüm :KK9: gerçekten de daha etkili oldu :81: false lash ı ve master piece ı sordum. Masterpiece en iyiymiş. 2000 kalorinin etkisinden daha iyidir dedi, False lash ı önermedi. Bu arada kızlar ben arasıra da kirpiklerime tatlı badem yağı, susam yağı ve hint yağı karışımı sürüyorum.Daha etkili oluyor :KK34: kirpiklerimin resmini buraya koymamın sakıncası var mı bi de bunu bilmek istiyorum :97:

bende dün aldım cnm ykm ye gittim bi max factore bktm bir de clinique clinique görevlisinn kirpkleri de güzeldi :KK70: o da high impact kullanıomuş. bir byn vardı yanımızda ben krrsız kaldım max fctr ve clinique arasnda dedm yanmdaki bayan 'aaah şekerim clinique diorsun tabiki daha ii ' dedi :KK70: bi de içinde buğday özleri warmış benm kirpikler güdük olunca her gün düzenli kullanınca uzar dedi... aldım bende... bakalım artık kısmet... foto kymann sakıncası yok sanırım...

bende dün aldım cnm ykm ye gittim bi max factore bktm bir de clinique clinique görevlisinn kirpkleri de güzeldi :KK70: o da high impact kullanıomuş. bir byn vardı yanımızda ben krrsız kaldım max fctr ve clinique arasnda dedm yanmdaki bayan 'aaah şekerim clinique diorsun tabiki daha ii ' dedi :KK70: bi de içinde buğday özleri warmış benm kirpikler güdük olunca her gün düzenli kullanınca uzar dedi... aldım bende... bakalım artık kısmet... foto kymann sakıncası yok sanırım...

Teşekkür ederim canım :KK54: valla ben ayrıca bitkisel yağ karışımı sürüyorum. Rimelin içinde olması da güzel bir şey tabi :97: benim de aklımı oriflame deki 2fx maskara karıştırdı. Çok enteresan bir şey iki tane fırçası var biri uzunluk biri de hacim için onu mu alsam acaba :110: kullanan arkadaşlar olduysa yorumlarını yazar umarım. En son max factor 2000 kaloriyi 5 kere sürdüğüm fotoğrafı koyuyorum o zaman şimdi :KK9: bakıp yorum yaparsınız :97:Eki Görüntüle 125381

ttlım süpermiş yaaaa maşallah senin kirpiklerde ok ok :KK70: aaaaah aaaaaaaah ne vardı bende çocukken kestim gitti kirpkler :KK43:

ttlım süpermiş yaaaa maşallah senin kirpiklerde ok ok :KK70: aaaaah aaaaaaaah ne vardı bende çocukken kestim gitti kirpkler :KK43:

teşekkürler cicim :KK16: ben rimel sürülmemiş halini koymadım çünkü hiç yok gibi :KK9: açık kumral olduğum için rengi açık kirpiklerimin belli olmuyor :KK43: dediğim gibi besleyici yağ karışımları sürersen faydalı olur. Her gece rimelini çıkarmayı da unutmuyorsan tabi :KK20: max factor gerçekten çok başarılı. Daha önce Lancome da kullandım , ama max çok başka :KK34: max factor kullandın mı daha önce ?

teşekkürler cicim :KK16: ben rimel sürülmemiş halini koymadım çünkü hiç yok gibi :KK9: açık kumral olduğum için rengi açık kirpiklerimin belli olmuyor :KK43: dediğim gibi besleyici yağ karışımları sürersen faydalı olur. Her gece rimelini çıkarmayı da unutmuyorsan tabi :KK20: max factor gerçekten çok başarılı. Daha önce Lancome da kullandım , ama max çok başka :KK34: max factor kullandın mı daha önce ?

yok cnm max fctr kullanmdım daha önce.. bu btnce de onu deneyblrm hoşuma gitti benmde kirpklerm yok gibi ya :KK43: tatil olunca kendmi bakıma boğuorum inşşşşşşşşşş :KK3:

şimdi inceledim internette cnm. Tavsiyen için teşekkürler :KK16: Fırçası bu şekilde olanlar sürerken acıtmıyor mu? Yoksa yumuşak mı çıkıntıları ? Gerçekten hoş, değişik bir fırçası var :97:

Fırçası çok yumuşak değil ama sert de değil canım . İyi taranmasını sağlıyor .Ben çok memnunum hatta bitmeden 1 tane daha aldım .Rimel alcaksan sevilde satılıyor bu marka oradan deneyebilirsin.

kızlar bugün mybeline volum express aldım sarı olanından nasıl olmuş sizce??
$Görüntü0096.jpg

X