Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

aslında doğru olan rimelden önce yapmak ama benimkiler kısa ve seyrek nekadar makyajdan önce yapsamda kıvrılmıyo gibi geliyo.. bende rimelden sonra yapıyorum açıkcası.. ne kadar doğru bilemem ama canımm..

max factor false lash effectin methini çok duydum ve rimelim de bitmişti zaten gidip aldım dün.. ama ilginçtir, kirpiklerimi ne uzattı ne doldunlaştrdı, hatta zaten siyah kalın olan kirpiklerim daha bir seyrek göründü sanki :S umarım fırçasına henüz elim alışmadığım içindir. yoksa aldığıma pişman olduğum rimeller arasına girecek

Kesinlikle Max Factor false lash effect rimelini tavsiye ederim.Uzatma,kıvırma ve dolgunluk isteyeler için süper bir ürün kızlar bayanssulusmile
yorumuna aynen katılıyorum
BBD ilk birkaç sürüşümde ben de beğenmemiştim ama elim alışınca senin de dediğin gibi birdaha elimden düşürmedim :)

ben bourjois volume clubbing kullandım.suyla yıkanınca hemen cıkıyo top top dokuluyo ve tortu bırakmıyo.bu yönü harikaydı.üstelik kirpikleri tel tel ayırıp çok daha uzun gösteriyo dolgunlukta fena degıl.ihtiyaca göre alabılırsınız.ben cok begendım
bir de givenchy kullandım o da suyla yıkanınca hemen cıkıyodu.üstelik sadece gözden siyah bi su inyo mendille hafif silinince gidiyo.fırcasıda cok güzel uzun degil ama dolgun gösteryo
bide o donem bir hata yapıp avon supershock aldım hiç begenmedim dünyanın en vasat rimellerinden biri.ne dolgunlastırıyo ne uzatıyo bi iyi ayırıyo o varr..cıkarmasıda cok zordu.
avondan birde lacivert bir rimel aldım hatta diğer tafarı temizleme aparatlıydı o güzeldi hem uzun hem dolgun gosterıyo becerikli bir insanın elinde güzel de ayırıyo:90:ama cıkarması biraz zor gibiydi.
oriflameden bir maskara almıstım adını unuttum yesil kutu
şimdi max factorden iki rimel kullanıyorum.biri waterproff altın kutuda adını siz getirin unuttum bakmaya da eriniyorum ama ne de olsa max işte..gayet güzel waterproof uzun ve ayrık gösteryo tavsiye olunur...
ikinci max rimelim ünlü 2000calorienin kıvrık fırcalısı ..gercekten hem siyahlıgı hemde dolgun ve ayrık gostermesı harika..benim kirpiklerimi uzun göstermedi ama arkadasımınki resmen takma kirpik gibi oldu
su an kullandıgım 3. rimel ise loreal double extension renewal serum inside lacivert şişesi var..çift taraflı ve şiddetle tavsiye ederim çift taraflı ürünleri..ilk olarak dolgun gösteryo..ikinci olarak gercekten cok uzun ve ayrık gösteriyo...cokta ugrastırmadan suyla cıkıyo
yeni rimeller alırsam izlenimlerimi buraya yazarım artık

Loreal lash archıtect maskara kızlar bu bikere olsa bile deneyin ben ilk çıktığı andan itibaren bunu kullanıyorum. Takma kirpik etkisi zaten maskaranın sloganı bende o şeklide kirpik seviyorum. Simsiyah dolgun uzun. Hatta biara dedim başka maskaralar deneyeyim gittim loreal de çalışan kızada dedim senelerdir bunu kullanıyorum ama değişiklik yapsammı diye kızda başka deneseniz bile o bitmeden yine lash archıtect alırsınız bunu kullanan müşterilerim asla vazgeçmiyor dedi bende değiştirmekten vazgeçtim. Birde öyle tek kat sürüp geçmeyin iyiyce alt üst köşe sürün. Ama bu maskarayıda mutlaka deneyin biraz pahalı ama değer 40 tl sanırım fiyatı

Son düzenleme:
yorumuna aynen katılıyorum
BBD ilk birkaç sürüşümde ben de beğenmemiştim ama elim alışınca senin de dediğin gibi birdaha elimden düşürmedim :)

sanırım bu dediğin doğru. bugün erkek arkadaşım kirpiklerin ne kadar güzel görünüyor dedi ki ben de çok beğendim. sürüşle alakalı sanırım =) alıştım yupii:81:

arkadaşımda denedim ve hasta oldum çünkü tam aradığım rimelmiş maybelline nin yeni çıkan fuşya renkli rimeli uzun ve kıvrık kirpiklerim oldu anında mükemmel uzatıp kıvırıyo en kısa zamanda alıcam

maybelline sarı renkli tombik rimeli çok güzel...kuzenimde denedim bende alıcam.

kızlar dolgun gösteren rimel önerilerinize ihtiyacım varr genelde rimelin dolgun göstermesini isterim loreal,max factor kullandım.Lancome ve diorshow şu aralar çok öneriliyor.Dolgun gösteren rimel markası olarak siz hangilerini önerirsiniz ya da lancome'un ve dior'un sizce hangi rimelleri iyi ?:44:

arkadaşlar resimlerdeki hangi rimeli önerirsiniz?

ya da o kadar para vereceğine şunu al dediğiniz rimel var mı?

Eklentiler

• $loreal-million.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 33
  • $Adsız.jpg
    11,2 KB · Görüntüleme: 31
arakadasim ben extra waterproof x3 maskara kullandim (marka) (MIS) ve avondan shock kullandim tavsiye ederim 2 sinide ama daha cok shocku tavsiye ederim neden cunki shocku kullandiktan sonra 2 saat sonra da surebilirsin

SHOCK

arkadaşlar ben çok farklı ürünler kullnmıştım ama en son kullandığım lancome hipnose dramadan son derece memnunum...biraz pahalı ama uzun süre kullanıldığı için tavsiye ederim...:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…