Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar dolgun gösteren rimel önerilerinize ihtiyacım varr:KK19: genelde rimelin dolgun göstermesini isterim loreal,max factor kullandım.Lancome ve diorshow şu aralar çok öneriliyor.Dolgun gösteren rimel markası olarak siz hangilerini önerirsiniz ya da lancome'un ve dior'un sizce hangi rimelleri iyi ?:44:

maybelline vişne rengi yada sarı şişman olan gerçi onun hepsi dolgun yapıor

benimde favorim loreal teleskopic maskara kısa kiprikleri harika uzatıyo.
amaaa bence en berbat olan loreal volume million lashes maskara.tam bir fiyasko sulu boyayla sürüyormuşun gibi kıvamı eyeliner gibi çok sıvı.
ne uzatıyo nede dolgunluk veriyo.sürdükçe topaklanıyo berbat yani şansınız varsa deneyeyerek alın benim öyle bir şansım yoktu
ne yapacağım bilmiyorum

kızlar ben max factor kullanıyorum o hariç hiç bir ürün olmuyor .kirpiklerim dümdüz başka önerebilceginiz ondan daha iyi yapar dediniz bir rime varmı

benim rimelden yana şansım yok. şimdi reklamlarda çıkan bir rimel var. dışı mavi. onu denemek istiyorum. markasını unuttum

Kızlar selam, ben de bu ara yeni bir şey denemek istiyorum. Şu anda bende maybelline lash expansion ve maybelline volum' express (lacivert şişe) var. Volum' express'in üzerinde turbo boost ya da herhangi başka bir şey yazmıyor..Şu anda satılmıyor heralde bilmiyorum, baya oluyor alalı. Daha önce Cecile, Deborah, Loreal gbi markaları da denedim ama buradaki yorumlara dayanarak bi an önce gidip maybelline sarı renkli kabı olan ve maybelline turbo boost'u denemek istiyorum. maybelline turbo (siyah üzerine kırmızı yazılı) olanla turbo boost (lacivert şişeli) farklı herhalde değil mi? Bir de açık mavimsi kabı olan var. Bu 3'ü arasında kaldım. 3'ünü de ya da bunlardan 2'sini kullanan arkadaşlar bi karşılaştırma yapabilirler mi acaba, çook sevinirim.. ! Bu arada kirpiklerim kısa ve zayıf nerdeyse gözükmüyor. Göz kapaklarım da düşük, bu yüzden hem uzatması hem de daha önemlisi dolgunluk vermesini istiyorum.. :81:

Not: Şimdi hatırladım bi de maybelline Falsies (mor şişeli) olanı da karşılaştırmaya katabilir miyiz ?? :)

Son düzenleme:
bir tavsiye maskara sürerken kirpik uclarına pudra geçin daha uzun görünecektir.bunu aldığım eğitimler doğrultusunda söylüyorum.:KK49:

benim kullandığım rimel maybelline wolum express sarı olanını kullanıyorum çok memnunum normalde resmen kirpik fukarasıyım çok kısa ve az kirpiğim var ama bunu sürünce kirpiklerim kaşımı değiyor:103:

benim kullandığım rimel maybelline wolum express sarı olanını kullanıyorum çok memnunum normalde resmen kirpik fukarasıyım çok kısa ve az kirpiğim var ama bunu sürünce kirpiklerim kaşımı değiyor:103:

ay gerçektenmi alıp deneyeceğim , bu fukaranında kirpikleri güzel olursa sana kucak dolusu tşkkür yollayacağım

makyaj aksesuarlarında en önemlisi şu rimel off yaa.. işte benim rimelim budur diyemiyorum bir türlü. özellkle pahalı markalarınkini çok denedim. seneler öncesi 2000 calori kullanıyordum, katran gibi diye bırakmıştım. ama şimdi flört ettiğim rimeller arasında yine en iyisi olduğunu anlayıp, kendisine dönmeyi düşünüyorum:KK53:

Loreal lash archıtect maskara kızlar bu bikere olsa bile deneyin ben ilk çıktığı andan itibaren bunu kullanıyorum. Takma kirpik etkisi zaten maskaranın sloganı bende o şeklide kirpik seviyorum. Simsiyah dolgun uzun. Hatta biara dedim başka maskaralar deneyeyim gittim loreal de çalışan kızada dedim senelerdir bunu kullanıyorum ama değişiklik yapsammı diye kızda başka deneseniz bile o bitmeden yine lash archıtect alırsınız bunu kullanan müşterilerim asla vazgeçmiyor dedi bende değiştirmekten vazgeçtim. Birde öyle tek kat sürüp geçmeyin iyiyce alt üst köşe sürün. Ama bu maskarayıda mutlaka deneyin biraz pahalı ama değer 40 tl sanırım fiyatı

bak bunu denemedim, bunu da deneyeceğim:)

Kızlar selam, ben de bu ara yeni bir şey denemek istiyorum. Şu anda bende maybelline lash expansion ve maybelline volum' express (lacivert şişe) var. Volum' express'in üzerinde turbo boost ya da herhangi başka bir şey yazmıyor..Şu anda satılmıyor heralde bilmiyorum, baya oluyor alalı. Daha önce Cecile, Deborah, Loreal gbi markaları da denedim ama buradaki yorumlara dayanarak bi an önce gidip maybelline sarı renkli kabı olan ve maybelline turbo boost'u denemek istiyorum. maybelline turbo (siyah üzerine kırmızı yazılı) olanla turbo boost (lacivert şişeli) farklı herhalde değil mi? Bir de açık mavimsi kabı olan var. Bu 3'ü arasında kaldım. 3'ünü de ya da bunlardan 2'sini kullanan arkadaşlar bi karşılaştırma yapabilirler mi acaba, çook sevinirim.. ! Bu arada kirpiklerim kısa ve zayıf nerdeyse gözükmüyor. Göz kapaklarım da düşük, bu yüzden hem uzatması hem de daha önemlisi dolgunluk vermesini istiyorum.. :81:

Not: Şimdi hatırladım bi de maybelline Falsies (mor şişeli) olanı da karşılaştırmaya katabilir miyiz ?? :)

Yok mu beni duyannn..:KK25:

diorshow
este lauder sumptuous bold volume
gıvenchy effect extensıon.
bu 3 den çok memnununm......

X