Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bence en ıyısı tartısmasız ysl faux cils maskara . mukemmel otesı bır rımel uzunluk dolgunluk super. asla kırpıkte agırlık yapmıyor, topaklanmıyor yapıstırmıyor. bence daha ıyısı yok cunku hemen hemen butun markaları denedım.( lancome,dior,loreal vs)

arkadaşlar az önce aldığım bi mascarayı önericem ben de harika bişey yaa golden rose-extreme volume&length mascara, kirpiklerim kaşlarıma değiyo resmen, topaklanma ve ağırlaşma yok ve fiyatı sadece 10 tl, gerçekten çok beğendim...

kızlar benim kirpiklerim uzun ama seyrek.rimel olmazsa olmazlarım arasında.dolgunlaştırıp simsiyah yapacak rimel arıyorum.burdaki önerilerinizden kullanmadığım sadece dior vardı ama ehh pek beğenmedim.maybelline,loreal,mac,maxfactor hepsini kullandım.ama istediğimi bitürlü bulamıyorum.ne alayım?ya da dior kullanıp memnun olanlar nasıl sürüyorsunuz kirpiklerinize?bilmiyorumkismile

ben geçen gün rimel aldım aslında amacım max factor master piece ti ama görevli kız loreal one million lash ondan daha ii max ı günde 1 satıosak , bunu gunde 3 4 dedii bende kandım ve aldımm ama hiç memnun kalmadım kirpikleri yapıştırıo ama bundan önce beyu kullandımm her parfümeride yok ama rimeli ve özellikle siyah göz kalemi süper :)

en baştaki rimel body shop=sanırım 29 tl civarı bişeydi.super volume mascara die geçiyor.kıvrım veriyor.
baştan 2.rimel=alix avien..fiyatı 10 tl.kıvrım veriyor buda.ama aman aman muhteşem diyemem.fiyatına göre eh işte diyebiliceğim bir maskara
baştan 3.rimel=avon super shok..10 tl almıştım.10 tl lik bir rimel zaten.20 tl olunca almayın:)daha önce resmini eklemiştim.fırçası biraz daha ilginç.

ve loreal çift taraflı rimel..memnunumkaydirigubbakcemile2ama vazgeçilmez rimelim değil

geçenlerde parfümerideki kız flormarın ü arada spider lash maskarasını sattı önce tereddüt ettim ama alınca süper memnun kaldım topaklanma yok,kirpikleri tek tek ayırıyor,uzunluk,kıvrım ve dolgunluğu bi arada veriyor,fiyatına gelince 17 tl ye aldım bence denemeye değer...

kızlar benim kirpiklerim çok az.
şu ana kadar kullanığım tüm rimeller hep uzunluk verdi.
oysa ben hacim veren bişiy istiyorum .
var mı tavsiyeniz?

kızlar çift taraflı rimeller hem uzun hem de dolgun gösteriyo, eğer kirpikleriniz inceyse bu tarz rimeller kullanın...

kızlar çift taraflı rimeller hem uzun hem de dolgun gösteriyo, eğer kirpikleriniz inceyse bu tarz rimeller kullanın...

çift tarfalı dediğin bir tarafı beyaz bitarafı renkli olanmı canım... eğer oysa onu kullanıpta değmez diyen arkadaşım çok oldu. git normal rimel al dediler. bide fiyatları normallere göre daha pahalı oluyo değilmi?

canım lorealın volume shock sana gore o zaman
hacımde verıyor cunku

maybellina düşünüyodum şöyle bi sayfalara göz attım çoğunluk övmüş... sarı tombik olan diyolar ama lorealede bakıyım canım teşekkür ederim... sen kullandınmı nasıl bişey...?

Son düzenleme:
aslinda bu mascara isi tamamen kirpiklerinizle alakali...
yani birine iyi gelen baskasina iyi gelmeyebilir cunku kimimizin kirpikleri kisa ve bu kirpikler icin uzunlastirma ozelligi olan rimeller kullanilmali, kimilerimizin kirpikleri de uzun yani uzunlastirma ozelligine degil de dolgunlastirma ozelligi olan rimerele ihtiyaci var...
benim kirpiklerim 2. gruptan
kizlar kullandiklarimi yazacagim size yardimci olur umarim...

1) loreal voluminous- hic guzel degildi...ayrica rimel cok kisa zamanda bozuldu, cok az kullanabildim, fircasi da daha ilk aldigim ayda bir gariplesti, fircanin ustundeki rimeli tutan killar birbirine girdi o derece...

2)loreal'in adini unuttugun cift tarafli bir rimelini kullanmistim. rimelin sekli ucgenimsiydi yani normal uzun rimel seklinde degildi, disi siyah-dore renklerindeydi. guzel bir rimeldi. dolgunlastirici ozelligi cok iyiydi.
(adini simdi ogrendim volume shocking)

3)maybelline turbo(turbo yazisi kirmizi olan) suan kullandigim rimel, cok memnunum. bu rimeli surdugumde herkes kirpiklerimi cok begeniyor.

4)maybelline colossol mascara(disi sari renkte olan) aslinda kirpikleri cok guzel dolgunlastiriyor fakat maalesef ki goz altina minik minik siyah seyler dusuyor surekli...
o kadar cok dusuyor ki esim bile bunun farkina varip bu rimeli surme demisti...
hem siyahi var hem kahverengisi ama bu yuzden kullanmiyorum, goz altlarim siyah siyah minik seylerle doluyor cunku...

5) maybelline volume express te cok guzel ama kirmizi yazili turbo olanini kesinlikle daha cok tavsiye ederimmmmmmmmmm!!!!

6)maybelline xxl curl power(mor yazili) da fena degil, cidden kivriklastiriyor kirpikleri ama ben daha cok kalinlastirici ozelligi sevdigim icin bir kereden fazla kullanmadim bunu.

rimel markasi olarak tavsiyem kesinlikle maybelline!!!!!!!!
maybelline'den sasmayin arkadaslar, hem fiyati uygun hem de cok guzel rimelleri var!!!!!!!

Son düzenleme:
teşekkürler uyuyangüzel.... evet çoğunlukta olduğu gibi sende maybelline öneriyosun.. hangi rengini alacağımıd a satıcıya sorarım artık. sağol canım...

Maybelline Jade XXL Curl Power (siyah,beyaz olani) iki senedir kullaniyorum yakla$ik olarak cok memnunum
ßirde olmazsa olmaz dedigim Mascaram Clinique High Lengths Mascara kirpikleri tek tek ayirip uzun gösteren ve dolgun gösteren cok güzel bir ürün aldigim ilk günden beri severek kullaniyorum zemuszemus
resmini koymak istemi$tim fakat daha koyma hakkim yokmu$ internetten ara$tirirsaniz icerigini ve kullanici yorumlarini görebilirsiniz..

baktım canım sağol... fırçası çok ilgimi çekti tarak gibi çok hoş... kirpikleri tek tek ayırdığı kesin uzatıyodurda ama türkçe bi sitede göremedim... yurt dışından falanmı aldın..

ben ilk defa görüyorum bu ürünü ... ( ben biraz makyaj özürlüyümdürde,makyaj malzemelerinide pek bilmem canım ondan )

Son düzenleme:
valla canım ben de çok mascara denedim, ama bu çift taraflı olanlardan çok memnunum hatta en son golden rose marka aldım, hani öle aman aman bi marka deil ama cidden çok memnunum şu anda, hem de 10 tl gibi bi paraya aldım... hem dolgun yapıyo hem de çok daha uzun gösteriyo, şu anda kirpiklerim kaşlarıma değiyo resmen:)

estagfurullah gulsenkayalica :) bende tek kalem ve rimel kullaniyorum onlarinda genelde iyi olanlarini tercih ediyorum clinique Türkiye'de satiliyormu bilemiyorum ama gg.de var birebir satan yerler varmidir hicbir bilgim yok canim ben Almanya'da yasiyorum ve burda bircok yerde satiliyor fiyati 19 € cogu yerde ayni sanirim fiyatida..
evet fircasi diger mascaralara göre hem egimli hem farkli ama cok güzel yapiyor kirpikleri tarak görevi görüyor resmen tek tek ayriliyor kullanirken bayanssulusmile

teşekkürler uyuyangüzel.... evet çoğunlukta olduğu gibi sende maybelline öneriyosun.. hangi rengini alacağımıd a satıcıya sorarım artık. sağol canım...

canim ben kahverengi de kullaniyorum ara sira mesela ama siyah kadar cekici durmuyor.
yani hic aaaa bugun kahverengi rimel surmeliyim dedigim olmuyo acikcasi para verip aldigim icin kullaniyorum oyle ara sira...
sacin hangi renk tenin hangi renk bilmiyorum ama ya black ya da blackest black tavsiye ederim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…