Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
max factor lash lift kullanıyodum çok güzel ama şimdi YSL keşfettim kipriklere zarar vermiyor tavsiye ederim.

Avon spectra lash hediye geldi bana. Çok memnun kaldım. Daha önce maybelline de kullandım max factorda. Ama en sevdiğim loreal in double extension ı. Çift taraflı olması zahmetine değer. Ama fiyatı biraz pahalı olduğu için sürdürülebilir bir kullanımı olmadı benim için.

her türlü markayı kullandım siyah göz makyajından vazgeçemiorum
göz kalemi + siyah rimel
maybelline miş max factor müş yalan bence
flormarı tek geçerim
flormar no:101 siyah göz kalemi
ve
flormar X5 turbo boost siyah rimel
özellikle göz kaleminin siyahı diğer markalardan çok daha iyi belirgin çıkıyor
rimelin ise fırçasını seviyorum

slm kızlar. loreal telescopic explosion diye bir rimel çıkarmış fırçası top gibi. daha önce gvenchy de görmüştüm. kullananlar var mı acaba.. yorumlarınızı bekliyorum..

kızlar öncelikleburdaki yorumları okuyup hemen gidip maybelline rimel aldım almaz olaydım
bir kere dolgun kirpik istiyorsanız avon süper shok maskarayı önneririm benim kirpikler kaşlarıma değiyor ve acayip kalanlaştırıyor bir deneyin derim ben çok memnunum hatta rimelim bitti
maybellineyi önce sürüyorum shokun fırçasıyla üstünden geçiyorum biraz olsun düzeliyor

daimi rimelim lancome
ama bunun haricinde piyasada denemediğim rimel kalmadı diyebilirim,dün aldığım alix avien hem fiyat olarak uygun hemde HARİKA:lepi:
lancome den sonra beğendiğim tek rimel oldu,tavsiye ediyorum kızlar

oriflame revelation maskara...ben memnununm yapıştırmıyo topaklanma olmuyo.. avon süper shock da çok güzel hatta o daha güzel diyebilirim...

maybelline define a lash aldım bğnmedm krpklerin hpsni uzatmıor ve iide uzatmıor
maybelline volume ise çok güzel ama:)

Maybelline lift up maskara kirpikleri benimki gibi uzun ama düz olanlara, düz kirpiklerimi kıvırıyor güzel ve hacimli görünüyor, şu rimeli kim çıkardıysa helal olsun ona alkisalkisalkis

Maybelline lift up maskara kirpikleri benimki gibi uzun ama düz olanlara, düz kirpiklerimi kıvırıyor güzel ve hacimli görünüyor, şu rimeli kim çıkardıysa helal olsun ona alkisalkisalkis

uzatıyormu peki benmkler kısada:S

ya kızlar lancome hypnose ile dior show arasında gidip geliyorum uzun süredir nolur biri bana yol gmstersinnnn ( (derde bak demeyin)

arkadaşlar bana da bi rimel tavsiye eder misiniz?
aslında benim kirpiklerim sık ve uzundur ama tam orta yerinde birbirine yapışık duruyo ve orası boşlukmuş gibi görünüyo, ben de bu görüntüye çookk sinir oluyorum..
neysee uzun lafın kısası bana kirpiklerimi yapıştırmayacak, onları tel tel ayırcak güzel ve doğal duran bi rimel lazım..
tavsiyelerinizi bekliyorumm

ya kızlar lancome hypnose ile dior show arasında gidip geliyorum uzun süredir nolur biri bana yol gmstersinnnn ( (derde bak demeyin)
dior show u tavsiye ederim canım,kirpiklerim normalde çok belirgin değil ama benimkileri bile dolgun gösterdi çok memnun kaldıma.s

çok tşk ler cnm ilk fırsatta alacaım şu straberry indirmlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…