Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Loreal Volume Shocking kullanıyorum ama çok çabuk akıyor ve yanlara bulaşıyor..Bu yüzden bir daha almayı düşünmüyorum..Görünüm nasıl derseniz akana kadar( max 2 saat) gayet güzel ve alımlı..Bir arkadaşım Max Factor 2000 calori tawsiye etti şimdi de onu deneyeceğim..Bir de önceleri Maybelline kullanmıştım ucuz+kaliteli onu da tavsiye ederim :KK66:

maybellin in VOLUM EXPRESS maskarası burdan okuyup aldım kesınlıkle çok memnunum ki
şimdıye kadar max factor, avon, nıvea aklıma gelmeyen bır cok ürün kullandım kesinkillee maybellın diyorum.
benim kırpıklerım cok düzz ve kısa yalnız kırpiklerın uclarına sürün sadece diplerınden sürersenız pek kıvrılmıyo
not fondöten de çok denedım ama en son avon personel almond dan memnun kaldım kızarkadasımın düğününde kuaförde makyajımı yaparken herkes çok beğenmişti o gün orda olan herkes avon kullanıyo artık.. gelinimiz de dahil

maybelline volume express waterproof gerçekten çookk güzel zaten bilgime göre rimeli de bu markanın sahibi icat etmiş ilk kızkardeşi için doğumgünü hediyedi olarak kızkaredşi de rimel sayesinde sevgilisini etkileyip evlenme teklifi almış yanlış olabilir ama sanki okumuştum böyle bir şeyler.. sonraa hayatımın hatasını yapıp lancome fatale aldım ama hiç beğenmedim sinirlenip direk çöpe attım :eek:klava: maybelline e geri döndüm çok memnunum ama şimdi clinique high definition almayı düşünüyorum bitince adını baya duyuyorum iyi bir rimel mi acaba kullanan var mı??

belkim daha önce cevap yazmışımdır..
max factor color 2000 favorim benim...
loreal, lancome vs kullandım ama onun gibi değil...

maybeline volume express kullanıyorum bende..gayet zayıf ve kısa kaşlarım var...güzel yapıyor...hemi de akmıyor hiç

bende bugün alcaktım rimel ama kararsız kaldımm yaa maybelline volume mi alsam yoksa flormar mı die cnkü flormarın yeni cıkmıs badem özlüymüş fiyatları da 10 ytl di ama almadım gıcık oldu bana satıcı:)hangisi alim sizceeee

bende rimelden vazeçemem. yıllardır 2000 calori kullanıyodum. yine yazmıştım en son dior show almıştım. gerçekten çokkk güzel. bide geçenlerde 10 ytl ye inmişti maybelline volume express aldım bende. ama iyiki de almışım gerçekten o da çok güzel. şaşırdım yani. burda da okumuştum güzel diye ama pek inanmamıştım. esttee nin rimelini almak en büyük hatamdırrr. iğrenç bişey içime oturdu bi defa bile süremeden çöpe attımsenağlama

bende bugün alcaktım rimel ama kararsız kaldımm yaa maybelline volume mi alsam yoksa flormar mı die cnkü flormarın yeni cıkmıs badem özlüymüş fiyatları da 10 ytl di ama almadım gıcık oldu bana satıcı:)hangisi alim sizceeee

valla canım bence volume express al gerçekten iyiymişhihoyyyt

kızlar hangi rimeli kullanıosanız kullanın sürdüğünüz zaman sağa doğru ve sola doğru sürün gerçekten farkı görceksinizşakkıdı

Kızlar bana da rimel aldığım yer, rimeli kirpik uçlarından başlayarak sürün dedi .Henüz denemedim .Ben tam tersi kirpik diplerinden başlarım , pek inanmam ama bakalım ne fark edecek.

Kızlar bana da rimel aldığım yer, rimeli kirpik uçlarından başlayarak sürün dedi .Henüz denemedim .Ben tam tersi kirpik diplerinden başlarım , pek inanmam ama bakalım ne fark edecek.

ya bende dipten bilirim. ama şöyle yaparım ben. önce aşağıya bakar fırçanın ucuyla şöyle bir uçalara gezidirim. sonra tersten tarar gibi kirpiğime sürüp ondan sonra zig zag yaparak sürerim. acaba uç derken önce dediğim gibi uçlara gezdirmeye mi demek istediŞenizkaydirigubbakcemile5

ya bende dipten bilirim. ama şöyle yaparım ben. önce aşağıya bakar fırçanın ucuyla şöyle bir uçalara gezidirim. sonra tersten tarar gibi kirpiğime sürüp ondan sonra zig zag yaparak sürerim. acaba uç derken önce dediğim gibi uçlara gezdirmeye mi demek istediŞenizkaydirigubbakcemile5
Canım kirpik uçlarından başlayın ,sonra dipten uçlara sürün dedi .Ben bugün o şekilde sürdüm .Aslına bakarsan sürüş tekniklerine pek inanamıyorum .Güzel bir rimel nasıl sürersen sür güzel duruyor .Eski rimeller çok daha güzeldi . Eskiden kirpik ilaveli rimeller vardı ,muhteşemdi .Teknoloji gelişti artık kirpik ilavesi koymuyorlar .Yeni jenerasyon hiçbir rimelden memnun değilim .ŞenizŞeniz
Son olarak max factör masterpiece (siyah kaplı olandan ) aldım .Güzel bir rimel ama yine de eski rimeller gibi değil .O rimellerin en büyük özelliği kirpik ilaveli oluşlarıydı .:1hug:

Canım kirpik uçlarından başlayın ,sonra dipten uçlara sürün dedi .Ben bugün o şekilde sürdüm .Aslına bakarsan sürüş tekniklerine pek inanamıyorum .Güzel bir rimel nasıl sürersen sür güzel duruyor .Eski rimeller çok daha güzeldi . Eskiden kirpik ilaveli rimeller vardı ,muhteşemdi .Teknoloji gelişti artık kirpik ilavesi koymuyorlar .Yeni jenerasyon hiçbir rimelden memnun değilim .ŞenizŞeniz
Son olarak max factör masterpiece (siyah kaplı olandan ) aldım .Güzel bir rimel ama yine de eski rimeller gibi değil .O rimellerin en büyük özelliği kirpik ilaveli oluşlarıydı .:1hug:

evet gerçekten eskiden galiba kirpik eklemeliydi rimeller.valla max factorün en güzel rimeli 2000 calori klasik. hımmm bende bi denyeyim bakayımhihoyyyt

ben şimdiye kadar hiç rimel kullanmamıştım çünkü ne zaman almaya niyetlenip denesem böyle kirpikler birbirine yapışıyor, takma gibi, doğal değil, en son sırf şişesimi kabı mı artık ne derseniz çok hoşuma gitti diye bir rimel aldım ve aradığım rimeli buldum, markası "borghese" heryerde yok, büyük kozmetikçilerde filan bulunur sanırım, çok doğal kesinlikle kirpikler birbirine yapışmıyor ve abartmadan da uzun gösteriyor, çooook memnunm

ben şimdiye kadar hiç rimel kullanmamıştım çünkü ne zaman almaya niyetlenip denesem böyle kirpikler birbirine yapışıyor, takma gibi, doğal değil, en son sırf şişesimi kabı mı artık ne derseniz çok hoşuma gitti diye bir rimel aldım ve aradığım rimeli buldum, markası "borghese" heryerde yok, büyük kozmetikçilerde filan bulunur sanırım, çok doğal kesinlikle kirpikler birbirine yapışmıyor ve abartmadan da uzun gösteriyor, çooook memnunm

fiyatı nedir acaba bilgi verirsen cok sevinirim arkadasım..
ben de sen gibi özel günler dısında kullanmayı tercih etmedim simdiye kadar da.. seni memnun ettiyse beni de eder mantıgıyla soruyorum..
şimdiden tşkler..

ben flormar şefaf rimel kullanıyorum çünkü kirpiklerim uzun ve dolgun ondan siyah falan kullanınca türk filmlerinden fırlamış gibi oluyorum

fiyatı nedir acaba bilgi verirsen cok sevinirim arkadasım..
ben de sen gibi özel günler dısında kullanmayı tercih etmedim simdiye kadar da.. seni memnun ettiyse beni de eder mantıgıyla soruyorum..
şimdiden tşkler..

strawberry den 21ytlye aldım canımyerimseniben

Max Factor Dramatic Look...Tek geçerim. Kirpikleri birbirine yapıştırmadan çok doğal görünüm kazandırıyor.

bugün flormar aldım (9YTL).. yıllardır maybelline kullanıyodum, daha kullanmadım bakalım nası olucak..
maybelline den memnundum ama değiştirmek istedim nedense..

bi dee, max factor almış bi arkadaşım da çok memnun kalmış ama bana pahalı geldi, 28 YTL..

X