Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bende bugün maybelline aldim 11 milyonaa volume express mi nee daha kullanmadimmm ama

ben cecile in rimelini kullanmıştım bi ara. çok da memnun kalmıştım.en önemlisi de kirpiklerimi asla topak topak yapmamış olmasıydı. tavsiye ederim herkese. şu anda rimel kullanmıyorum hatta makyaj yapmıyorum denilebilir

kizlar ben en cok meybilline kullaniyorum gecenlerde voloum expressin yeni cikanlarindan lift up (siyah disi pemge gibi renkle yazili)ilk defa meybellinin bir rimeli hosuma gitmedi! felaket resmen sakin almayin tavsiye etmem! bugün maxfactorun 2000 dramatic look aldim 10 liraya yaninda maxfactorun 2000 egri fircalisida bedavaya!!!ve simdi kullandim ilk defa maxfactoru ve hayran kaldim muhtesem birsey !burdan cok metini duymustum hazirda iki tanesi cok süper bir fiyata varken alayim dedim iyi ettim...tavsiye edenlerede tskler :KK66:

fiyatı nedir acaba bilgi verirsen cok sevinirim arkadasım..
ben de sen gibi özel günler dısında kullanmayı tercih etmedim simdiye kadar da.. seni memnun ettiyse beni de eder mantıgıyla soruyorum..
şimdiden tşkler..

canım sanırım ykm de de satılıyorkaydirigubbakcemile5

bugün flormar aldım (9YTL).. yıllardır maybelline kullanıyodum, daha kullanmadım bakalım nası olucak..
maybelline den memnundum ama değiştirmek istedim nedense..

bi dee, max factor almış bi arkadaşım da çok memnun kalmış ama bana pahalı geldi, 28 YTL..

canım eğer daha ucuz yollu olsun diyosan maybelline volume express de çok güzel.zig zag yaparak iki kat sür. çok güzel duruyor. flormardan çok daha güzeldir.kaydirigubbakcemile5

Ben lauder estre diye bir marka(ismini yanliş yazmişsam bilenler anlamiştir.)bayildim harika yapiyo kirpikleri kii benim kirpikler kisa ve seyrektir.birde nivea nin çift tarafli olanini aldim onu kullaniyom ama 100 kere sürmem gerekiyo belli olsun diye pek memnun sayilmam.aam topaklama kesinlikle yapmiyo.

max factor masterpiece max aldım bir kaç gün önce.Memnun kaldım ama aklım teleskopik maskarada kaldı.Aslında onu alacaktım ama reyondaki görevli max factor daha iyi deyince vazgeçtim.

max factor masterpiece max aldım bir kaç gün önce.Memnun kaldım ama aklım teleskopik maskarada kaldı.Aslında onu alacaktım ama reyondaki görevli max factor daha iyi deyince vazgeçtim.

Doğru seçim yapmışsın, ben de onu kullanıyorum..Hayatımda kullandığım en iyi maskara diyebilirim, aklın diğerinde kalmasın. Max factor'un maskaraları gerçekten farklı, onlar arasında en iyisi de masterpiece max...a.s.

p_1218_b.jpg
loreal lash architect koyu siyah 5 yıldır değiştirmedim ve tümarkadaşlarımda da benim sayemde bağımlılık yaptı.kesinlikle denemelisiniz.

Doğru seçim yapmışsın, ben de onu kullanıyorum..Hayatımda kullandığım en iyi maskara diyebilirim, aklın diğerinde kalmasın. Max factor'un maskaraları gerçekten farklı, onlar arasında en iyisi de masterpiece max...a.s.

fiyatları nekdr kızlar max factor gerçekten iyi marka ben daha önce fondotenini filande kullandım çok memnun kaldım rimelininde güzel olabiliceğini düşünüyorum..bazı arkadaşlar maybiline volume express mascarayıda önermişlersengözlerimebaksanab acaba hangisi daha iyidir ve fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim:dance::enbuyukkk:a.s.

kesinlikle max factor.hem rımel hem diğer makyaj malzemeleri.Gerçi yedekte de volume express var max bitince onu kullanıyorum.Onu da tavsiye ederim fena değil.

fiyatları nekdr kızlar max factor gerçekten iyi marka ben daha önce fondotenini filande kullandım çok memnun kaldım rimelininde güzel olabiliceğini düşünüyorum..bazı arkadaşlar maybiline volume express mascarayıda önermişlersengözlerimebaksanab acaba hangisi daha iyidir ve fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim:dance::enbuyukkk:a.s.

Max factor'un maskaları genelde 25-30 ytl arası, bazı parfümerilerde biraz daha ucuz oluyor o da en fazla 3-4 ytl farkediyor...Benim istediğim kirpiklerimi daha dolgun ve uzun göstersin ve yapış yapış olmasın. Maybelline kullandım ama bir tek bundan memnun kaldım. Fiyat biraz daha pahalı ama bu 2-3 günde biten birşey değil, en az 6 ay kullanılıyor...En iyi rimeli de masterpiece max bence...a.s.

Maybelline volume express kesinlikle..Bugüne kadar alıpta pişman olduğum rimel ise max factor.Hiç memnun kalmadım,makyajdan çok iyi anlayan kardeşim abla sakın bi daha maxfactor alma dedi alırmıyım...:eek:klava:

Haklıymışsın arkadaşım,çok güzelmiş gerçekten.Hem doğal görünüyor kirpiklerim hem de dolgun.Ayrıca hiç akmıyor,bulaşmıyor.Ama suyla da çıkıyor hemen yıkayınca.Çok güzel,herkese tavsiye ederim.:dance:

ben meybelline volum express kullanıyorum çok memnunum,kolay kolayda akmıyor,başka bir marka kullanmıştım akınca panda gibi oldum vallaakaydirigubbakcemile3

ben meybelline volum express kullanıyorum çok memnunum,kolay kolayda akmıyor,başka bir marka kullanmıştım akınca panda gibi oldum vallaakaydirigubbakcemile3

anlaşılan baya kullanan ve memnun kalan var bu maybelline'den bu sefer bende onu alym bari hihoyyyt

X