Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Max Factor 2000 Calorie kullanmıstım daha once ve memnun kalmıstım suan
Loreal Double Extension kullanıyorum. benim kullandığım en iyi maskara,cift taraflı,bende takma kirpik etkisi yaptı,asla değiştirmeyi dusunmuyorum.

bende avon kullanıyorum ve hiç bi şikayetini görmedim çift taraflı olanı çok güzel.. çok memnunum.. niveanınki berbat..

Kirpikleri hem dolgun gösteren hem de uzatan rmel önerileriniz hangisi arkadaşlar .Ben L'Oreal Lash Architect Mascara kullanıyordum ..İlk aldığımda iyi bir üründü .İkinci alışımda kalitesi çok bozulmuş .Kirpiklerde topak yapıyor , boyası kuruyup dökülüyor , kirpikler yapışıyor .İğrenç ötesi olmuş .Dediğim gibi hem dolgun hem uzun gösteren ve çabuk kuruyan bir rimel arıyoruma.s.a.s.

Gecenlerde yeni rimel aldim: Helena Rubinstein (Lash Quenn). Simdiye kadar cok kullandim hemde kac cesit ama bu kesinlikle favorim. Kiprikleri hem uzatiyor hemde dolgunlastiriyor... hihoyyyt

Gecenlerde yeni rimel aldim: Helena Rubinstein (Lash Quenn). Simdiye kadar cok kullandim hemde kac cesit ama bu kesinlikle favorim. Kiprikleri hem uzatiyor hemde dolgunlastiriyor... hihoyyyt

Canım önerin için teşekkürler .İyi bir ürüne benziyor , intenette hep beğenilmiş .Fiyatı konusunda bilgi bulamadım .Sanırım pahalı bir üründür .a.s.

Canım önerin için teşekkürler .İyi bir ürüne benziyor , intenette hep beğenilmiş .Fiyatı konusunda bilgi bulamadım .Sanırım pahalı bir üründür .a.s.

fiyati tuzlu ben almanyadayim ve 25 euro ödedim türkiyede birazda daha pahali olur...ama ben cok begendim a.s.

helena rubinstein turkiyede satılmıyor artık maalesef:1no2:rimel konusunda lancome un onune hiç br marka gecemez bence:nazar:

maybelline in volume express in waterproof , ben de o rimeli kullanıyorum çok memnunum sadece yıkamadan önce makyaj temzileme mendiliyle siliyorum .

bence hiç düşünmeyin kızlar loreal lash archıtect çooook güzel .sürümü rahat,uzun gösteriyo ve kıvırıyor.bir çok rimel denedim ama bu süper .ötesi yok.deneyin anlarsınız

daha önce yazmıştım tekrar yazıyorum;
nivea ideal revulation
fiyatı da çok uygun;15 ytl civarına düşmüş

harika bir rimel

Kirpikleri hem dolgun gösteren hem de uzatan rmel önerileriniz hangisi arkadaşlar .Ben L'Oreal Lash Architect Mascara kullanıyordum ..İlk aldığımda iyi bir üründü .İkinci alışımda kalitesi çok bozulmuş .Kirpiklerde topak yapıyor , boyası kuruyup dökülüyor , kirpikler yapışıyor .İğrenç ötesi olmuş .Dediğim gibi hem dolgun hem uzun gösteren ve çabuk kuruyan bir rimel arıyoruma.s.a.s.

max factor dramaticlook ' u dene canım acayip memnun kalırsın verdiğin paraya değerkaydirigubbakcemile2

Maybline'in Define a Lash Waterproof rimelini kullanıyorum. Hani şu reklamlarında üstüne basa basa %100 tortu bırakmıyor denilen... %100 diyemem ama %80 başarılı diyebilirim. Bilemiyorum belki benim rimeli sürüş tekniğimden %20 kaybediyordur :) Ama o reklamlardaki kirpikleri birebir ulaştım diyen varsa bi zahmet bana ulaşsın :):)

arkadaslar bosuna bukadar cok para veriyorsunuz ya rimele ben asla okadar cok para vermem,2 liralik rimel kullaniyorum kirpiklerim kisa olmasina ragmen up uzun yapiyo cok memnunum ...bazen maybellin in VOULUM EXPRESS ini kullaniyorum cok güzel oda...ama rimel sürmeden önce pudra kirpiklerinize sürün daha uzun ve dolgun göstermesi icin veya yüzünüze nemlednirici sürünce kirpiklerinizede sürün ardindan rimel sürünce harika oluyo...bosa para harcamayin :))

maxfactorun 2000 i çok süper özellikle kıwrık yapanı..
maybelline volume express te işimi görüyo hemde uygun fiyatı var.

Maybelline rimelleri gerçekten güzel ve dökme yapmıyor...Bitince Loreal teleskopik aldım almaz olaydım acayip döküyor ve topaklanma yapıyor...

lorealin çift taraflısını almıştım hiç menmun kalmamıştım sonra düşündüm tek renkli olan tarafını denedim çok daha güzel oldu kirpiklerim kıvırcık ve kalın telli olduğu için ikisini kullanınca karışık yağlı boyaya batmış gibi oluyodu demek istediğim kirpiklerinize göre alın ve tavsiye eden arkadaşlar menmun kaldıkları ürünleri yazarken kirpiklerinin cinsinide yazsınlar

maybeline volume express kullanıyrm çk gzl kıvırıo yerimseniben topaklanma fln yk üstelik ucuz

denemedigim marka kalmadi...... helene rubinstein cok süper birde lancome

X