Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Benim doktorum iki markayla anlaşmalı sanırım, natrellayı öneriyorum dedi sonra ben heryerde mentor duydum dedim istersen onuda yaparız dedi açıklamalarını yaptı ve sen istersen araştır yine dedi falan en son natrellada karar kıldım. Ama adam iki markayla anlaşmalı yani.

Birkaç gündür giremiyordum, çok şaşırdım yazılanlara. Resmen şok oldum. Herkes istediği gibi istediği yerde istediği doktorda olabilme özgürlüğünde. Yardım ettik diye başa kalkılmasın. Yardım isteyen rica ediyor, yardım edende kendi özgürlüğü ile yardım ediyor. Aynı durumu ben burda @aşkkitabı ve Nuriyebal ile yaşadım. Şunu ilave etmek istiyorum, amelyat öncesi insan çok gergin oluyor, her söyleneni teraziye koyuyor. Sonradan tekrar okuduğumda aşkkitabı ve nuriyebalın yazdıklarını objektif olarak aslında o anki bana geldiği gibi kötü yorumlar değilmiş aslında. Bu yüzden bu iki üyelerden ben şahsen özür dilerim.

Sizde sonradan yatıştıktan sonra okuyunca eminim aynı düşünürsünüz.

@fazlanazlı senin benim doktor üzerine yaptığın araştırmayı ve burada paylaşmanı bende doğru bulmadım, oysaki sürekli özelden yazışıyorduk, ordan bilgilendirebilirdin, hasan beyin böyle bi sıkıntısını burda ulu ortalık paylaşmazdın diye düşünüyorum.

Neyseki arkadaşlar şunu belirtmek istiyorum, hayat çok kısa, bişeyi bukadar kafaya takmaya değmez. Bakın benim sağlık sorunum çıktı ve amelyatım iptal edildi. Burda 2-3 aydır çektiğim sıkıntılar boşunaymış. Ama edinmiş olduğum bilgiler benim çok işime yaradı. Bu vesileyle yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Sadece yemekle içmekle hak geçmiyor biliyorsunuz, sohbetlerinde hak konusunda yeri çok. Sizlere herşey için minnettarım.

geçmiş olsun canım üzüldüm hazırlamıştın kendini ama zamanı değilmiş demekki hayırlısı ne zamansa o zaman olsun sağlık herşeyin başında

Canim oncelikle gesmis olsun insallah kotu bisey yoktur o kadar hazirlamistin kendini ve benden once olacaktin ameliyatini hayirlisi canim bundada hayir varmis yine olursun ilerde ameliyati insallah .. Bak bir ara nessira da saglik sorunu yasamisti ve sonunda ameliati oldu ne guzel sende olacaksin hayirlisiyla...

Oteki konuya gelince evet insan ne kadar stresli oluyor ameliyattan once kafanda binbir soru oluyor zaten birde ustelik ben yanliz gelip cocuklarimdan ayri kalacagim icin dahada cok hassassim bu aralar..tabi bunu yasayan bilir

Dedigin gibi hayat kisa guzel yasamak gerekir ufak tefek detaylarla birbirimizi kirmaya deymez ...

askkitabi yazamamisin canim boyle yaziliyor

Neyse cnm önce sen ol, artık sonra ben olurum Allah izin verirse. Olmadımı olmuyor, kendimizi yırtsakta. Herşey kısmet işi.

canım geçmiş olsun üzüldüm gercekten. neyin var peki?

Tsk ederim arkadaşlar. Kimseyi üzmek istemiyorum.

Bu amelyatım için sağlık kontrolüne girdim. Doktorum sağolsun komple taradı beni. Rahmimle sıkıntılar yaşıyorum. Sanırım tedavisi olan bi sıkıntı. Güzel sonuçlarla aranıza geri dönerim inşallah.

n

Ben senin adına çok çok üzüldüm inşallah bir an önce sağlığına kavuşursun diğer her şeyin hallolunca esttiği yine yaptırırsın önemli değil önce sağlık geçmiş olsun
..
Ancak buradaki konu şu ben senin Dr U serap önerdim senin için bi araştırayım dedim ve o yazıyı görünce buradaki Dr yorumu sayfasına kopyaladım bilmen gerekli diye şahsen ben bilmek isterdim.. Ancak serap iftira atıyor boğaziçi ni kötülemişiz bilmem ne.. açıklaması da yok ben ona boğaziçi nde ameliyat olacağı zaman yardım teklifinde bulundum.. beni ne ilgilendiriyor hasan bey ya da değil amaç yardım etmekti.. acayip kırıldım.. yaptığımız ne ise açıkla diyorum oda yok... ne kötülük yapmışız çok merak ediyorum gerçekten.. kim ne sorsa elimden geldiğince cevap vermeye çalıştım.. ama sonra kötülük yapmış oldum bütün yazılanlar gayet net.. okuyan anlayabilir..

Çok fazla suizan altında kaldım...

Eklentiler

• Screenshot_2014-11-22-15-35-48.png
    155,9 KB · Görüntüleme: 215
  • Screenshot_2014-11-22-15-36-22.png
    164,3 KB · Görüntüleme: 243
K Kazen lutfen bu konu kapansin artik!! Rica ediyorum size birakiyorum artik tesekkur ederim

Kizlar mentor mu allergan mi bunlarin azasindaki farki nasil anlayabiliriz ? Yada fark yokmu

Kizlar mentor mu allergan mi bunlarin azasindaki farki nasil anlayabiliriz ? Yada fark yokmu

İkisi arasında pek de fark yok canım, ikisinin de kalitesi ve güvenilirliği kanıtlanmış. Sen doktorunu seç, zaten o karar verir markasına..
Az önce tekrar araştırdım, hani burda hep deniyor ya allergan daha yumuşak diye, yabancı sitelerde bununla ilgili hiçbir şey yok. Pek çok karşılaştırma okudum ama hiçbirinde yumuşaklıkla ilgili bir şey yoktu. Aşağıya bir link koyuyorum, İngilizcen nasıl biliyorum ama kısaca özetlemek gerekirse; bu verdiğim linkteki tüm yorumlar doktorlara ait, hiçbiri de kesinlikle şu protez dememiş, genelde çoğu ikisini de kullanıyor, aralarında hiçbir fark olmadığını söylemişler. Doktorunuz hangisini kullanıyorsa onu seçin demişler.

http://www.realself.com/question/palm-beach-fl-duplicate-implant-mentor-natrelle-sientra-silicone

"The implants are similar in every way. Touching both implants side by side means you cannot tell which is which. "

"Bu protezler (Mentor ve Allergan'ı kastediyor) her yönden benzer.. Yan yana duran her iki proteze de dokunduğunuzda hangisinin hangisi olduğunu anlayamazsınız."

O linkteki bir doktor yorumundan alıntı..

Saol canim bencede doktora birakmak lazim dedigin gibi
Fransiz sitelerindede yumsakligi farki ile yorum yok sadece bir kac kisi allergan da yirtilma olmus bu kadar
Link icin tskler ingilizcem kotu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…