Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Canim sen arzumun avukatimisin ?
Hangi konuda terbiyesizlik oldu soylermisin ?

Ayrıca bir insan meme fotosu koyup yorum bekliyorsa dikiş ine de duruşuna da büyüklüğüne de yorum yaparız meme dururken başka şeylerine saçma sapan yorum yapmayız...
Evet anlasildi cok zoruna gitmis kolunun altinda yaglanma :)
Bir ara askitabida koluna yorum yapmisti ve kesinlik kendine laf ettirmemisti arzu hanim
Ben hic bir zaman benim vucudum mukemmel demedim ve benim vucuduma yorum yapsaydiniz bile zoruma gitmezdi cunku ben kendimle barisik bir insanim ve kendimi seviyorum !allaha sukur ediyorum !!

Canim sen arzumun avukatimisin ?
Hangi konuda terbiyesizlik oldu soylermisin ?
Avukatı değilim arkadaşıyım yetmez mi
İftara atıyorsun sen o ne zaman kötüledi boğaziçi ni gösterene bilelim..

Sen arzu yu gördün mü Hayır ama ben gördüm bi yerinde yağlanma olsa kabul ederdi göbeğini bütün vücudunu gösteriyor zaten .. ama olmayan bir şeyi neden kabul etsin ki bi söyle..

Kimse burda benim vücudum mükemmel demiyor ama olmayan şeyi de varmış gibi lanse etmeye çalışmak APTALLIK ve NANKÖRLÜK

Yaglanma olmazmi yani olur ne var bunda bu dogal bisey neden bu kadar agresiflesiyorsunuz anlamadim
Bogazici icinde yazdi bana yakin oldugu halde gitmedim sonuclari begenmedim diye yazdi yetmezmi sanki butun doktorlarin yaptigi ameliati gormus ve emin olarak konustu
Bazi arkadaslara saygisizlik oluyor orda olanlar icin konusuyorum!

Serap birazcık mantıklı olmak lazım fikir isteyen sizsiniz beğenmemiş olabilir burda yalandan iyi güzel mi desin o zaman fikir istemeyin herkes her sonucu beğenecek diye bir şey yok kiminin dikiş bana göre uzun kiminin memesi biri aşağıda biri yukarıda herkes kendi araştırmasını yapar ona göre ameliyat olur .. pişman olmamak için böyle yapılması lazım sen o fikir veriyor diye ki soran sizsiniz bu kötülemek mi oluyor.. böyle algılıyorsan hiçbir Dr hiçbir hastane hakkında fikir almayın da sormayında..

Haklisin durust kisilerden fikir almak lazim !

Haklisin durust kisilerden fikir almak lazim !

Bak şimdi de dürüst olmamakla suçluyorsun..

sen bence boğaziçine ameliyat ol ve memnuniyetini burada dile getir.. hem Madam hem nancydr nin sonuçları gerçekten başarılı.. bunu bi düşün hem alışveriş yaparsın aradaki farkla

ben de 7 yıldır bu foruma üyeyim neyin ne olduğunu kimin ne yaşadığını biliyorum.. eskilerden ameliyat olupta forumda duran insan sayısı çok az.. keşke herkes hala girsede sonuçları görsek..

Eskilerden gördüğüm sonuçlara göre beğenmemiştim ve olmadım orda bu kadar basit.. sende kendin söyledin yolladıkları foto ları beğenmediğini

Eskilerden gördüğüm sonuçlara göre beğenmemiştim ve olmadım orda bu kadar basit.. sende kendin söyledin yolladıkları foto ları beğenmediğini
Bogazici icin begenmedim kelimesini hic kullamadim ben baska bir hastanenin resimleriydi iyi hatirla
Ve zaten sen bi kere denizliden berli hasan bey aklimda vardi baska yeri hic bir zaman dusunmedim demistin yani simdide begenmemistim diyosun ...

Ve suna sana soyleyim cok kisi burda susuyor ve benim gibi dobra dobra konusamiyor ne yazikki cunku konusani aynen bana yaptiginizi yapiyorsunuz yazik !!
Dusmez kalkmaz bir allah

Bogazici icin begenmedim kelimesini hic kullamadim ben baska bir hastanenin resimleriydi iyi hatirla
Ve zaten sen bi kere denizliden berli hasan bey aklimda vardi baska yeri hic bir zaman dusunmedim demistin yani simdide begenmemistim diyosun ...

Aklımda o vardı evet.. ama param yetmiyordu bunu da biliyordum hatta 10 bin rakamını duyunca görüşmeye bile gitmek istemedim ama daha yeni olan bir arkadaşn 10 bin vermediğini öğrenince gittim durumumu anlattım bi kolaylık sağladı sağ olsun ama sonra işler değişti ve anlaştığım parayı ameliyatım dan önce tamamladım..
kendi söylüyorsun aklında hep hasan bey vardı diye beğenmiş olsam aklımda hep boğaziçi de olmaz mıydı sadece mantıklı düşün..

Lütfen şu konuşmalardan sonra boğaziçi ne ameliyat ol ki dediklerinin arkasında durmuş olasın.. Sen burda ben boğaziçi ni beğeniyorum diyorsan bir buçuk katı para verip hasan beye ameliyat olma.. Ancak bu şekilde senin ağzından çıkan ile yaptıkların aynı olur.. Boğaziçi ne beğeniyorum beğeniyorum diyip başka Dr a ameliyat olmak aslında çokta beğenmiyorum demektir bu konuda sen dürüst ol bence..

Ve suna sana soyleyim cok kisi burda susuyor ve benim gibi dobra dobra konusamiyor ne yazikki cunku konusani aynen bana yaptiginizi yapiyorsunuz yazik !!
Dusmez kalkmaz bir allah

Ne yapmışım sana söyler misin gece 12 de bile yazıştık bu mu yani yaptığımız yardımcı olmak dışında... sana sadece emin ol dedim Dr una bu mu kötülük.. gel evimde kal dedim bu mu kötülük seni havaalanından alayım dedim birlikte gideriz dedim bu mu kötülük. Bunların haricinde ne yaptım sana söyle de herkes bilsin

Benim konu begenmek yada begenmemek deil maddi sorundu oda halloldu biliyosun
Ve kime ameliat olacagimida ben karar verecegim!

Sen su an arzumun konusu karistirarak bilip bilmeden onu savunmaya gectin ! Bana whatapp tan yazabilirdin sorun nedir diye deilmi !? Burda yazismanin ne geregi vardi onu anlamadim yani arzumun dami gormesi gerekti yada ne bilim anlam veremedim
Saol ben nankor degilim ve inkar edemem yardimci oldun bana hatta evini bile acmak istedin allah razi olsun ama konulara karismasaydin keske ! Arzu yeterince kendini savunacak yasta sanirim cocukca bu olaydan SIKILDIm acikcasi
Benim karakterime gore degil bunlar !

Benim konu begenmek yada begenmemek deil maddi sorundu oda halloldu biliyosun
Ve kime ameliat olacagimida ben karar verecegim!

Konu madem beğenmek ya da değil di o zaman en uygun ki yapıyorsa ona karar verip fikir istemeleri fikir vermek suç oldu beğensek gidip orda ameliyat olurduk hem bir tek sonuç değil bu ameliyat sonrası da önemli bunda bi çok kişi ameliyat sonrası Dr la görüşemiyor ulaşamıyor tüm bu etkenler etkiliyor insanın kararını..

Demek ki sende boğaziçi ile kıyaslama yapınca karar verdiğin Dr U daha iyi buldun yoksa biri daha iyi ve ucuzken niye diğerindiğerine ameliyat olasın.. sende biliyorsun sarkık olan bir memen var ve bunun için iyi bir cerraha ihtiyacın var emin olamadın boğaziçi nden.. demek ki neymiş bu kötülemek değilmiş sen kendi lafın ile kendini çürüttün..

Sen kendi yazdığını okumuyor musun
Dusmez kalkmaz bir allah
Aynen bana yaptığınız gibi yapıyorsunuz dedin açıkla diyorum ne yaptık.. ben yaptığımı yazdım

Açıklama bile yapamıyorsun Ne yapmışız bi söyle de herkes bilsin!!! İftira atıp ay benim karakterim böyle sıkıldım diyemezsin

S
Sarkik olan goguslerimden dokayi bana yakin ornek bulamadigim icin fikir degisiyio duruyorum olmazmi? Eger sarkik gogusum olmasaydi ve sonuc cok guzel olacagindan emindim madam gibi nancy gibi mesela ama benim gogus yapim farkli
Iki misli para odemeye hevesli degilim
Hem ben zaten bir haftaligina geliriyorum doktor kim olursa olsun zaten gorusemiyecegim

Açıklama bile yapamıyorsun Ne yapmışız bi söyle de herkes bilsin!!! İftira atıp ay benim karakterim böyle sıkıldım diyemezsin
Ne yazikki isim veremiyecegim saygidan dolayi iftira atmiyorum !
Allah korusun iftira atmak ne kadar gunah !

Ne yazikki isim veremiyecegim saygidan dolayi iftira atmiyorum !
Allah korusun iftira atmak ne kadar gunah !

Çamur at izi kalsın diyorsun... açıklamasını yapamayacağın şeyin lafını etme o zaman

Karar değiştirip durmanın sebebini biliyorum ama demekki seninde istediğin Dr hasan bey di mecburiyetten boğaziçi ni düşündün bunu ikimizde biliyoruz.. sen burda kötülemekten bahsediyorsun fikir vermek ile kötülemek aynı şey değil.. Madam ve Nancy nin sonucu zaten beğendiğimi söyledim ama onlar benden sonra ameliyat oldu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…