Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Sen nezaman ameliyat oldun cnm ercan beye.kac cc protez koyuldu.kesi nerden yapildi?kas altmi üstüme nasil islem yapildi sana ???

Zamanla göğsündeki ödemler geçtikçe göğsünün şekli ortaya çıkacak.. Ama bu zaman 6 ay bir sene gibi bir zaman,o yüzden acele etme Ağrılarının olması gayet normal,hatta birkaç hafta sonra daha ani batma şeklinde ağrılar ortaya çıkabilir endişe etme.. Meme ucu izi en iyi kamufle eden bir yer.Emin ol diğer kesi yöntemi ile ameliyat olsaydın bu kesi sonucunda. Daha fazla bir iz kalacaktı. Doktorun gerek görürse krem yada silikon bant önerir zaten,bana doktorum hiçbirşey önermemişti mesela..

Sen nezaman ameliyat oldun cnm ercan beye.kac cc protez koyuldu.kesi nerden yapildi?kas altmi üstüme nasil islem yapildi sana ???

cANIM 31 AGUSTOSDA oldum .koltukaltı kesısı ile 325 cc kaslatına koyuldu.ercan bey sarkık bir gogse sanırım alergan genc bır gogse ise mentor koyuyor.ben oyle anladım.sonucta ıkısıde fda onaylı.onemlı olan da bu.ben memnunum suanda doktordan ve gogsumden.buyukluk farkı bende de vardı ama suanda esıt.suanda 6.ayımdayım :)

Cnm benm cok tesekkur ederim yardimlarin icin.Allah razi olsun.benim sorularim.bitmez baya bi pipirikliyimdir.idare et nolur:))carsamba dr la bi goruseyim bakalim masaja baslaticakmi.?

Cnm benm cok tesekkur ederim yardimlarin icin.Allah razi olsun.benim sorularim.bitmez baya bi pipirikliyimdir.idare et nolur:))carsamba dr la bi goruseyim bakalim masaja baslaticakmi.?
Rica ederim,rahat ol )
Masajıda her doktor her hastaya uygun görmüyor.Yani ihtiyacın varsa yap derse yaparsın.Bana doktorum masajıda önermemişti,ama her fırsatta dokunmamı ve ovmamı istemişti tabi Masaj ayrı,ovmak dokunmak ayrı..

Cnm benm ben karsida oturuyorum (avrupa yakasinda) su ana kadar sadece bir kere gittim ercan beye kontrole.uzak olunca zor oluyo ne kadar aralikla gidicez 15.gunde 2.kontrolum olacak ins.. benmde gogsum esitlenir ins..beyaz dar bir tsort giyince belli olmaz o buyukluk kucukluk farkı umarım.

Ben cokkkkk uzaktayim canim.1.ayda 3.ayda kontrole gittim.simdi birde 6.ayda gidicem.doktor cok gerek yok gelmene dedi.zaten tlf ile gecen ay gorustum.mail ile iz fotomu yolladim.ilk ay kontrolu onemli.15.gun ve 1.ay mutlaka git.sana kac cc konuldu.

Ben cokkkkk uzaktayim canim.1.ayda 3.ayda kontrole gittim.simdi birde 6.ayda gidicem.doktor cok gerek yok gelmene dedi.zaten tlf ile gecen ay gorustum.mail ile iz fotomu yolladim.ilk ay kontrolu onemli.15.gun ve 1.ay mutlaka git.sana kac cc konuldu.

Cnm zaten dr gitmek icin cok heycanliyim.bu aradaki büyük kucuk farki en cok kafama takilan konu.ben 325cc koydurdum.daha dogrusu dr onu uygun gorup koydu.az once kizim resimlerimi cekti goguslerimin.ilk gun sargilarin acildigi an ile simdiki arasinda cok fark varmis.rsimleri karsilastirinca anladim. O bandaj gercekten işe yaramis.ustteki sislik nasilda inmis.ve daha 10 gun oldu bandaji kullanali11 gun daha kullanicam.en zoruda o bandaji takmak.sanki gece beni boguyorlar.
Ama arkadaslarimizinda dedigi gibi degcekse cekilen aci mubahtir :))

Arzum cnm ya bisey farkettim az once kiziminda ilgisini cekti.gogus uclarim ve etrafi okadar gerginki gerginlikten parliyo ve aciyor.dr masaj verirde goguslerim yumusarsa o gegrginlik catlaklara donusmezmi acaba.zaten emeliyattan once benim goguslerimde catlaklar vardi.protez koyulunca o catlaklar kayboldu gerilmeden dolayi.yumusayinca tekrar gun yuzune cikmasalar bari.en cok.onlar rahatsiz ederdi beni cunki ameliyattan once.. offf kafamda deli sorular (

canım bu bandaj bizim doktorun tarzı.diger doktorlar sporcu sutyenı kullandırıyor.ama sporcu sutyenınden cok daha sıkı ve zor bir surec ama cok işe yarıyor.ben 1,5 ay kullandım.sen gene az kullanacakmıssın.bak benım resımlerım var.senı ekleyeyım bak ıstersen.sende eklersen bizde yorum yaparız.bana da 325 cc koydu.

banada hemşirenin korse dediği ama sporcu sütyeni gibi bir şey takıldı.ilk 1 hafta kalıcakmış.acaba sporcu sütyeni derken sizinle aynı şeyden mi bahsediyoruz ki?

ben de ameliyat sonrası resimleri görmek istiyorum msj sayım yetersiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…