Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Bu aralar mesajlardan gördüğüm kadarı ile ameliyat olacak arkadaşlar protez seçme konusunda yardıma ihtiyaç duyuyor. Lütfen bu başlıkta sadece protezleri konuşalım. Ameliyat olanlar protezleri ile ilgili fikirlerini söyleyerek ameliyat olacaklara yardım etsin.

Güzel paylaşımlar dilerim :KK71:

evet senden baslayalim

canım bu bandaj bizim doktorun tarzı.diger doktorlar sporcu sutyenı kullandırıyor.ama sporcu sutyenınden cok daha sıkı ve zor bir surec ama cok işe yarıyor.ben 1,5 ay kullandım.sen gene az kullanacakmıssın.bak benım resımlerım var.senı ekleyeyım bak ıstersen.sende eklersen bizde yorum yaparız.bana da 325 cc koydu.

Cnm ekle beni bende seni ekliycem.basarabilirim ins. Ben hic resim.koymadim koymak.istiyorum ben yapamazsam kizima yaptircam bu aksam ins.bak bakalim resimleri gorunce fikrini bilmek istiyorum olumlu ve olumsuz yanlari..

Arzum cnm ya bisey farkettim az once kiziminda ilgisini cekti.gogus uclarim ve etrafi okadar gerginki gerginlikten parliyo ve aciyor.dr masaj verirde goguslerim yumusarsa o gegrginlik catlaklara donusmezmi acaba.zaten emeliyattan once benim goguslerimde catlaklar vardi.protez koyulunca o catlaklar kayboldu gerilmeden dolayi.yumusayinca tekrar gun yuzune cikmasalar bari.en cok.onlar rahatsiz ederdi beni cunki ameliyattan once.. offf kafamda deli sorular :KK43:(
Bana meme uçları için doktorum bephanten krem önermişti.İyi gelmişti.Bir ay sonrada bebe yağı ile ovmaya başlamıştım,oda hem nemlendirmişti hemde ovarken rahat oluyordu.. Kuru kalırsa çatlayabilir..
Canım 25 yorumun olunca albümlerimizdeki fotoğrafları görebilirsin.. Ben arkadaş olarak ekledim seni,profiline girince benşm yorumlarımıda görebileceksin :KK66: Yine kendi profiline girince Hakkımda olan yere tıklayınca kaç yorum yaptığını göreceksin :KK66: 25 yorumu tamamlayınca benşm profilime gireceksin,albümler yazısını göreceksin zaten :KK66:

Bana meme uçları için doktorum bephanten krem önermişti.İyi gelmişti.Bir ay sonrada bebe yağı ile ovmaya başlamıştım,oda hem nemlendirmişti hemde ovarken rahat oluyordu.. Kuru kalırsa çatlayabilir..
Canım 25 yorumun olunca albümlerimizdeki fotoğrafları görebilirsin.. Ben arkadaş olarak ekledim seni,profiline girince benşm yorumlarımıda görebileceksin :KK66: Yine kendi profiline girince Hakkımda olan yere tıklayınca kaç yorum yaptığını göreceksin :KK66: 25 yorumu tamamlayınca benşm profilime gireceksin,albümler yazısını göreceksin zaten :KK66:

Supersin cnm cok tesekkur ederim..

ben 25 mesajı tamamladım ama fotoğrafları göremiyorum.arkadaş olarak eklemek mi gerekiyor?:KK3:

ben 25 mesajı tamamladım ama fotoğrafları göremiyorum.arkadaş olarak eklemek mi gerekiyor?:KK3:

Evet,kişinin albümü özel ise sadece arkadaş listesindeki kişiler fotoğrafları görebilir.. Herkese açık bir albüm ise foruma üye olan herkes görebilir :KK34:

Cnm ekle beni bende seni ekliycem.basarabilirim ins. Ben hic resim.koymadim koymak.istiyorum ben yapamazsam kizima yaptircam bu aksam ins.bak bakalim resimleri gorunce fikrini bilmek istiyorum olumlu ve olumsuz yanlari..

Msj sayim hala dolmadi

Anladım cnm .cok Sağol.

fırsat bulduğumda hasan fındık a gidicem.hakkında hep güzel şeyler yazılmış.internetten de seyrettim,daha önce yayınlanan tv programlarını.pozitif biri gibi duruyor.mesela onur erol da var.bana soğuk geliyor,çekinebileceğim birisi gibi.

Istek gönderdim canım,bilgin olsun.. :KK66:

arzum,çok teşekkürler.harika olmuş memişlerim.güle güle kullan.:KK9:resimleri görünce,hemen yarın ameliyat olasım geldi. sana birkaç soru aormak istiyorum.meme ucu asimetrisinden ameliyat olmuşsun.bu durum neden oldu? sende dikleştirme varmıydı?okudum forumu ama kim ne olmuştu,şu an kafam karıştı.birde,benim fazla kilolarım var,ameliyattan sonra zayıflarsam,memelerde deforme olur mu?:KK3:

arzum,çok teşekkürler.harika olmuş memişlerim.güle güle kullan.:KK9:resimleri görünce,hemen yarın ameliyat olasım geldi. sana birkaç soru aormak istiyorum.meme ucu asimetrisinden ameliyat olmuşsun.bu durum neden oldu? sende dikleştirme varmıydı?okudum forumu ama kim ne olmuştu,şu an kafam karıştı.birde,benim fazla kilolarım var,ameliyattan sonra zayıflarsam,memelerde deforme olur mu?:KK3:

Arzum cnm yaa.ben senin resimleri gordukten sonra baskalarinin resimlerini gormesemde olur zaten.onlar neydi oyle.ba yil diiiiim.sahane olmus.ben resim nasil yükleniyor bilmiyorum ama zaten 3 hafta bile olmamisken resim yuklemek olmaz daha dimi.silikonlar yerine oturmamisken henuz. Ama guzellestikleri zaman ilk osim senin o güzel dantelli sudyenlerinden almak olucak.yillarin hayaliydi bu.inss gerceklestiririm bian once.

X