Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için :) doğal görünmesi benim için çok önemli . inşallah dediğin gibi olur :)

tabiki tercih meselesi,ben de cok yumuşasınlar istiyorum :) sert kalmalarından korkuyorum.mentor ve natrella arasında secım yapmalıyım ?

Sanirim ozaman natrella :)) okudugum kadariyla daha cabuk yumsuyormus... dedigin gibi cnm tercih meselesi benimkiler yumsadikca diyorum kendime acaba sarkacaklarmi o yuzden sert ve dik dursunlar istiyorum :))) dokununcada gayet guzel "yumsaklikta" :)

Forumdaki hanımların tecrübeleri doğrultusunda Hasan Fındık'a mentor silikon kullanılmasını istediğimi belirttiğimde kendisi FDA onaylı tüm silikonların aynı olduğunu söyledi. Acaba size hangi silikonun kullanılmasını istediğiniz soruldu mu hanımlar?

Ben ameliyatımı Antalya'da oldum. Dr'um, 2 marka seçeneğini sundu. Mentor ve Natrella. Ben damla formu seçmek istediğim için, ayrıca internet sitesinde de bana daha doğal geldiği için Natrella'yı seçtim. Fakat, bu forumda yazılı tüm markalar birbirlerine kalite anlamında çok yakınlar. Yapılacak tercih ne olursa olsun hepsi çok kaliteli ve güvenli markalar. Ameliyat olacaklara şimdiden çok geçmiş olsun ❤

dünyadaki en iyi iki markadan biri mentormuş kızlar. Dr um dedi. Digeri türkiyede satılmıyomus galiba

protezin mArkası bu kadar önemlimi ya yapısı çokmu farklı oluyo markadan markaya

Bu forumda çoğunlukla adı geçen protezler, kaliteli ve güvenli protezler.
Markalar arasında ki seçim, çoğunlukla Dr lar tarafından yapılmakta. Zaten Dr ların çoğu da, güvenilir ve sağlıklı olanları seçiyor.
Protezler hakkında en detaylı bilgiye Arzum'dan ulaşabilirsin.

Kızlar doktor bana ameliyattan sonra mentor kullandıgını gösteren bi kagıt felan vermedi annemde içime kurt düşürdü öyle değil se diye..içinizde herhangi bişey almayan var mı yada bunu sorabileceğim bir yer bilen

Kızlar doktor bana ameliyattan sonra mentor kullandıgını gösteren bi kagıt felan vermedi annemde içime kurt düşürdü öyle değil se diye..içinizde herhangi bişey almayan var mı yada bunu sorabileceğim bir yer bilen
Doktorun ile ilk görüşmende protezinin sertifikasını istemelisin. İlerleyen dönemlerde, her türlü oluşabilecek sorun ve sıkıntı da, bu sertifikanın önemi büyük. O açıdan doktorundan temin edip saklamanda fayda var. Ayrıca gerçekten de, sana belirttiği markayı takıp takmadığının kanıtıdır bu.

Doktorun ile ilk görüşmende protezinin sertifikasını istemelisin. İlerleyen dönemlerde, her türlü oluşabilecek sorun ve sıkıntı da, bu sertifikanın önemi büyük. O açıdan doktorundan temin edip saklamanda fayda var. Ayrıca gerçekten de, sana belirttiği markayı takıp takmadığının kanıtıdır bu.

Bende slikon taktirmayi istiyorum mentor olacak benimkide sizin ameliyattan sonra şiddetli agrilariniz ne kadar zamanda gecti

Bende slikon taktirmayi istiyorum mentor olacak benimkide sizin ameliyattan sonra şiddetli agrilariniz ne kadar zamanda gecti

Merhaba, benim ameliyatım 2 Eylül'de oldu. Damla protez kas altına takıldı. Benim göğüs dokum çok az ve göğüs kafesim dar olduğu için ağrılarım buna bağlı olarak çok fazla oldu. Açıkcası bugün bile inceden sızım var. Araç kullanmak işkence. Fakat, bu ağrılara deydi mi diye soracak olursan, Evet :)
Forumda yazan bazı arkadaşların hiç ağrısı olmamış. Bu tamamen uygulanan sistem ve ağrı eşiği ile ilgili sanırım. Ancak çalışan bir bayansanız, mutlaka 2 haftalık izin almanızı öneririm. Çünkü başta dikişler olmak üzere, bir de temastan kaçınılmasının zorunluluğunu düşündüğünüzde, en makulu bu gibi :)
Şimdiden geçmiş olsun. Ne olursa olsun dediğim gibi, çektiğim bu ağrılara deydiğini tekrar belirtmek isterim.

Merhaba, benim ameliyatım 2 Eylül'de oldu. Damla protez kas altına takıldı. Benim göğüs dokum çok az ve göğüs kafesim dar olduğu için ağrılarım buna bağlı olarak çok fazla oldu. Açıkcası bugün bile inceden sızım var. Araç kullanmak işkence. Fakat, bu ağrılara deydi mi diye soracak olursan, Evet :)
Forumda yazan bazı arkadaşların hiç ağrısı olmamış. Bu tamamen uygulanan sistem ve ağrı eşiği ile ilgili sanırım. Ancak çalışan bir bayansanız, mutlaka 2 haftalık izin almanızı öneririm. Çünkü başta dikişler olmak üzere, bir de temastan kaçınılmasının zorunluluğunu düşündüğünüzde, en makulu bu gibi :)
Şimdiden geçmiş olsun. Ne olursa olsun dediğim gibi, çektiğim bu ağrılara deydiğini tekrar belirtmek isterim.

Verdigin bilgi için çok teşekkür ederim

Merhaba bende ameliyat olmayi dusunuorum fiyat bilgisi verirseniz cok memnun olurum:)

Genel olarak herkes mentor demis. Lutfen yaptiripta memnun kalanlar kesi yerini protez markasi ve modelini ayrica fiyati belirtirlerse cok memnun olurum.

Ankara hacettepede mentor marka yuvarlak slikon 2800 toplamda damla 500 lira daha pahali 3300 tutar sanirim

Merhaba bende ameliyat olmayi dusunuorum fiyat bilgisi verirseniz cok memnun olurum:)

Benim damla model Natrelle 410 protezim. Ameliyat tutarım 5.000 lira oldu.
Ancak fırsatım olsa Hacettepe'ye gider yaptırırdım. Çünkü okuduğum kadarıyla hem fiyatları uygun, hem de taktıranlar son derece memnun.

Ancak fırsatım olsa Hacettepe'ye gider yaptırırdım. Çünkü okuduğum kadarıyla hem fiyatları uygun, hem de taktıranlar son derece memnun.

Sizin nerde oldu ameliyatiniz kim yapti?

Cvp icin tskler:) birde sunu merak ediyorum natrella ile mentor arasindaki fark ne bi bilginiz varmi? Ve damla modeli daha dogal durmasina karsin ilerde protezde bi donme olabiliomus die okudum doktorunuz bunla ilgili size ayrintili bilgi verdiyse lutfen paylasin bizimle...

Sizin nerde oldu ameliyatiniz kim yapti?
Ben Antalya'da yaşıyorum. Ağrı vs durumlarını okuyunca yaşadığım ili tercih ettim tabi ki. Özel bir hastanede oldum. Ağrı eşiğiniz sizin de düşükse, ve rutin kontrolleri hesaba katarsanız bulunduğunuz ilde bir doktor seçmenizi tavsiye ederim. Benim ameliyatımın 16.günü ve 2 kez kontrole çağrıldım. Haftaya bir kontrolüm daha var mesela. Şimdiden hayırlı olur inşallah size de..
Bu arada ufak not: bu saatte uyanığım çünkü arada ağrı saplanıyor ve sürekli sırt üstü yatmak yoruyor. Ameliyat öncesi bu sıkıntıları çok iyi algıladığım için, bana çok eziyet gelmiyor. Zaten ağrı olacağını biliyordum diyorum her seferinde :)

X