Aile Planlaması hangi prezervatif daha güvenli

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

zuhalsinan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2013
58
4
34
merb kızlar ben evlenicem ama bi sorunum var prezervatif konuzunda pek bi bilgim yok bazı arkadaşlarım przervatifle hamile kaldı en doğru bilgi sizden gelir en güvenilir prezervatif hangisi riski en az olan deneyimlerinize ihtiyacım var

Allah mutlu etsin canım biz eşimle 1,5 yıl durex kullandık ve istenmeyen bir gebelik başımıza gelmedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bence tercihi eşine bırak o biliyordur iyisini ancak erkekler pek ilk gece pre.. kullanmak istemez.

Allah mutlu etsin canım biz eşimle 1,5 yıl durex kullandık ve istenmeyen bir gebelik başımıza gelmedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
teşekkürler canım iyi dileklerin için çok özel olmayacaksa onların bi çok çeşidi var hangisi en doğrusu olur sence

merhaba, doktorum sadece okey ve durex öneriyor. Ayrıca sadece onların klasik olanlarını öneriyor. Diger cesitlerini önermiyor, biz de kullanmıyoruz.

Tahmin ediyorum ki istenmeyen gebelikler pre.yi yanlış zamanda kullanmaktan kaynaklanıyor. Doktor bana pre.yi ilişkinin en başında kullanmanız lazım dedi. Marka ise Durex

ilk başda sen korun çünkü bazı kadınlarda tahriş yapıyor

bim de satılan let's marka prezervatıf var bız ondan kullanıyoruz 3 yıldır hıc bır sorun yasamadık fıyatıda daha ekonomık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…