Makyaj Ürünleri Hangi markanın hangi ürünü başarılı? Liste halinde

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
listelerin hepsinde de avon var mı die baktım varmış Ya ben kötülemem pek avonu Bazı ürünleri hoşuma gidio ee listeye de girdiyse tamamdır:dance:

canım yaa ben balıkesir de oturuyorum ve body shop u ben de denemek istiyorum netten sipariş verebileceğim bir yer varmı?
ayyy ayrıca ne kadar çok şiey biliosun makyajda. benim senden öğreneceğim çok şey varr :)

cilt bazı ne demekki?:1shok:

kıslar maybelline köpük allık(dream mousse) kullanan var mııı???yeni bişe.ben bugün aldım.çok tatlı bişey ama nası acaba kullanıp yorumu olan var mı:uhm::uhm:

köpük allık kullanıyorum. yağlı ciltlere pek tavsiye etmiyorum yapısı yağlı gibi. en açık pembe tonunu aldım
güzel ben beğeniyorum. sürmesi biraz zor geliyor yalnız

hemen cvp istioz:enbuyukkk:

canım özellikle laura mercier gibi markaların fondötenden önce cildi makyaja hazırlamak için hem nemlendirici hemde cildi tek ton haline getiren primer adını verdikleri bazlar oluyor.genelde profesyonel makyajda tek renk fondöten kullanılmıyor. onun için cildi önce tek renk haline getirmek için bunu kullanıyolar. fondöten daha güzel duruyo bidea.s.

kuzucum çok tşk ederim est bide balıkesrde var mı acaba bodyshop. eğer yoksa netten sitesinden sipariş verebiliyosun. eğer ürünlerde takıldığın olursa bana sor ben yardımcı olmaya çalışırımkaydirigubbakcemile5

bobbi brown allık aldım ama sanırım yanlış oldu we şuanda hiçbi işime yaramıyo:1no2:
nars laguna yada guerlain arasında seçim yapmam gerekirse sizce??

Merhaba arkadaşlar siteyi ne zamandır takip ediyodum en sonunda aranıza katılmaya karar verdim:)) ben fondoten sıkılaştırılmış pudra allık fln almak ıstıyorum estte lauder clinigue arasında karar veremezken burdaki markaları görünce kafam iyice karıştı:D subatta yurtdısına cıkıcam bu markaları bulma ıhtımalım var sizce make up forever laura marcier estte lauder mi?? yardımlarınızı beklıyorumm sekerler.. soyle porselen gibi ama dogal olsun ıstıyorum

almagaster06 arkadasım ltfnn yardımm? hangi markanın fondotenli pudrasını önerirsin? estte, make up forever, marıa larcuer???

almagaster06 arkadasım ltfnn yardımm? hangi markanın fondotenli pudrasını önerirsin? estte, make up forever, marıa larcuer???

canımcım çok özür dilerim kusua bakma. valla estee ve laura mercier kullandım ama make up forever da çok gzel bi çok yerde yani makyaj bloglarında falanda gördüm. biraz daha profesyonel sanırım make up forever. ama ben hem estee den hemde lauradan memnun kaldım:1hug::1hug:

slm.ben de ne zamandır fondötenimi değiştirmek istiyorum. lancome'u kullandım ama içerisinde parfume var ve benim cildim hassas.la roche'unkini denedim ama rengi koyu geldi.cildim pek sivilceli olmasa da gözenekli ve hassas bu nedenle dermotolojik bir şey kullanmalıyım sanırım. make up forever iyi midir ve istanbulda bulabilir miym sepheroda vs. ? bu kadar marka hakkında bilginizin olması inanılmaz:)) bir d böyle mac ve benzeri bir yerde makyaj yaptıran var mı acaba,nasıl yapıyorlar mrak diyorum,sanırım 80 tl'ydi ücreti. paylaşımınız için çooook teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…