Makyaj Ürünleri Hangi markanın hangi ürünü başarılı? Liste halinde

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
MASKARA diyince
Yves Saint Laurent Luxurious Mascara for a False Lash Effect BU MASKARAYI jessica alba falan kullanıyor.
Dior Diorshow Mascara bu ise ödüllü filmlerde kullnıyor
Lancome Hypnose Mascara zaten bu maskarada süper bişey

allahım ne çoookkkk yazmışım resmen kendimi kaybetmiim... ee yaz derseniz böle olur :roflol: nese şimdilik bukadar sıkmıyım hemen yine yazarım ben size. araştırmalara devamm.. ama bunlar geröekten haftalarımı aldı. ben çok düşkünümdür ne iyi ne ucuz ne nerden alınır. yazmak istedim deneyin gerçekten pişman olmazsınıza.s.:enbuyukkk:

allık da da maybelline allığını seviyorum açık pembesi doğal duruyor kıpkırmızı yanak sevmiyorummm
bu kıpkırmızı olmuyor. sanki banyodan yeni çıkmış gibi yapıyor ve uzun süre kalıyor. pembe seviyosan ben body shoptan bi pembe allık aldım tam bebek yanağı gibi oluyor.4 numara çoookk tatlı bişey. bi bak istersen yerimseniben

aslında gelın makyajında bu tarz ürünler kullanırsa cok guzel olur dıye düsünüyorum bırz arastırım bende bakalım

cok tskler cnm ya cok yardimci oldu a.s.klistenin devami warsa lutfen yazarmisin zamnin oldugunda tskler a.s.

cok tskler cnm ya cok yardimci oldu a.s.klistenin devami warsa lutfen yazarmisin zamnin oldugunda tskler a.s.
rica ederim bikaç listem daha var onlarıda yazarım bugün yarın. malum okullar tatil bende daldım nete sırnaşık şey ama tavsiyem ben bunları bilmiyorum yada çok pahalıdır demeyin inanın verdiğiniz paraya değiyor ve amazon strawberry gibisitelerde fiyatları çok uygun. mesela bi bu marka fondötenlerden bi damla bile yetiyor bir yıl gidiyor üstelik cilt gerçektennn yıranmıyor. ben tekrar döneyim araştırmalara sengözlerimebaksanab

aslında gelın makyajında bu tarz ürünler kullanırsa cok guzel olur dıye düsünüyorum bırz arastırım bende bakalım
canım bunlar okadar doğal duruyoki ben resimlere falan baktım bunların kulanıldığı diyosunki kzıın cildi bebek gibi allah vergisi,halbuki bu ürünlerden kullanılıyor şutarafagitti ben yine araştırıyrum bakalım daha neler bulcam :1shok: ama bunlar gerçekten kendim için araştrıdığım ürünler ve ben cildime falan baya düşkünümdür. ama paramıda çöpe atmam :asigim: düğünümüz olursa bakarız artık :1hug:

evet canim haklisin benim yasadigim yerde pahali degil bu urunler. Dior fondoten 23 pound mesela. ben yeni maskara arayiisindaydim cok yardimci oldun cidden a.s.:1rolleyes:

evet canim haklisin benim yasadigim yerde pahali degil bu urunler. Dior fondoten 23 pound mesela. ben yeni maskara arayiisindaydim cok yardimci oldun cidden a.s.:1rolleyes:
rica ederim yardımcı olunca bende mutlu oluyorum biz türkiyede max factor loreal falan bunlara baya para veriyoruz ama resmen kazık yiyoruz. üstelik yurtdışında bunlar 6-7 $ . ben daha bakcam bakalım. valla ingilizcem tavan yapcak yorumları okumaktan yabancı sitelerde:teytey:

ebay dende bakabilirsin ysl,dior mascaralar bazen orda normal fiyatindan daha uygun oluyo cnm ben kullandigim surekli seyleri ordan aliorum parfumler flnda normalden dhaa uygun oluo

ebay dende bakabilirsin ysl,dior mascaralar bazen orda normal fiyatindan daha uygun oluyo cnm ben kullandigim surekli seyleri ordan aliorum parfumler flnda normalden dhaa uygun oluo
tşkler canım ebay ı hiç denemedim ona da baktım ama tereddütte kaldım. gümrüğe takılma olayı falan. yinede düşünmüyor değilim :dance:

çok iyi ya uğraşmışsın yazmışsın sağol ben de bu markaları strawberrynet sayesinde keşfetmiştim, alışverişte yaptım ordan çok memnun kaldım şimdi yine bir pudara ısmarlıycam, fiyatlar çok uygun, kargo yok ben orayı tavsiye ederim

sağol canım. amazonu da bi dene bazen orda strawberryden daha ucuz oluyor a.s yeni listeyide yazcam yarın şutarafagitti şimidede mineral makyaj ve cilt bakım malzemeleri ve markalrı araştırıyorum :enbuyukkk:

bi kaç dergi önerilen ve filmde kullanılan makyaj malzemeleri. ortaya karışık yani :dance:

Not: channel, clarins,lierac,biotherm de yüksek kansorejen var

RUJLAR

Max factor kırmızı ruj no: 948

Cecile classic rouge no : 23= kırmızı

Mac powerhouse lipstick = lancome’ behnaz=Armani hollwood red= en iyi kırmızı rujlar

Lancome star gloss no : 122 ----- biraz yapış yapış ama güzel

Cannel leures scintillantes

Guarlin kiss kiss maxi shine = yumuşak kalıcı

Clarins tüm rujlar

Maybeline extreme rujlar

Max factor lasting color rujlar

Guarlin glosslar süper

Dior addict ruj no: 857 positive red -----( bayıldım buna şeytan marka giyerde kullanılmış)

Dior rose mirage ---ayrıca diğer addict rujlarda süper

Channel no : 50

Clinique tüm rujlar

Benefit VIP Lip Gloss= who are you rengi bu

Benefit = benetint ------doğal kırmızı veriyor dudağa( şeytan marka giyerde)

Bourjois effect 3D gloss-----( jessica alba kullanıyo)

Lorac sparkin ruj

Lorac barbie lipgloss

Lorac premier ruj

MASKARALAR

YSL foux cils maskara -----jessica alba kullanıyor

Bourjois maximum lenght and volume maskara

BRONZER

Sugar ışıltılı bronzer

FARLAR

Stila fall in love 3 lü far jessica alba kullanmış

Moon (beyaz) tekli far şeytna marka giyerde kulanılmış

EEYELINER VE RENKLİ KALEMLER

Dior waterproof kalemler------akmıyor banyoda bile :1shok:

Make up forever ın kalemleri----- özellikle renkli olanları yumuşak ve far gibi sürülüyor

Cecile in kalemleride güzel

Smashbox ın jel eyeliner --- çok güzel --- (sanatçılar alıyor)

Allık

Tarte cheek stain allık ---çok kalıcı sıvı allık---şeytan marka giyerde kullanılmış
Nars blush da süper en çok satılanlardan---dergi çekimlerinde kullnılıyor

Benefit allıklarda çok satılıyor---drew berrymore --hillary duff kullnıyor. filmlerde çekimlerde kullnılıyor

ya arkadaşlar bu benefitin high beam ürününü amazondan sipariş edeyim dedim ama sizin bulunduğunuz bölgeye gönderilemiyor diyor.

bu markaların çogu türkiyede var zaten ama türkiyedekinin 3 katı fiyata satıyorlar

ben ysl in o seninde yazdıgın false lash(namı gidger fransızca faux cils) maskarasını kullandım,gerçekten çok güzel bir maskara dolgunluk veriyor tek tek ayırıyo,müthiş bişi ama 3-4 ayda kuruyor,6 ayı görmüyor
ysl touch eclatyı ben de çok merak ediyorum bir de benefit moon beam

benefit benetint aldım çok ama çok kötü,hiç de vadettiği gibi pembelik fln vermiyor ve kullanmak çok zor

tarte almadan önce iyi düşün derim çünkü yanaklarında yapış yapış bir his duyuyormuşsun yani yaglı ciltlere zaten kesinlikle gitmez diye düşünüyorum

bunun dışında en kısa zamanda nars ürünleri almak istiyorm.orgasm allıga baktım ama çook şeftali bir renk bnm için,multiplelarda türkiye de 80 küsür ytl,abd de bu fiyata kimssseee almazzz bunu ben de alırsam kesinlikle yurtdışından dipariş ederim:dilcikar:

ve yine nars farlar,o kdr yogun pigmentli ki azıcık sürmesi bile renk veriyor onlardan da istiyorum ve rimelim biter bitmez de lancome hypnose onyx alacagım bir de bunu deneyeyim ,hiçbir yerde deneyemedim hep testerları bitmiş onyx olanın,ama bulup deneyeceğim.:içelim:

ve cliniqueten ne zaman ruj veya gloss alsam çok memnun kaldım
özellikle full potential lip gloss mimosa ve cherry bomb renkleri
colour surge butter shine ujlar gerçekten çok gzl
şu ana kdr chanel glossimer gloss-----hiçç kalıcı değil sadece renkleri gzl
lancome juicy tubes----çook uzun süre gidiyor full potantiallarla juicy tubeslar aynı kıvamda kalıcılar
givenchy--berbat su gibi çok kötü kullandım.
estee pure pop-su gibi hiçç sevmedim ama pure color crydtal glosslardan denemek istiyorum
şimdi smashbox gloss da denemek istiyorum ve bir de guerlain kiss kiss maxi shine
kozmetige çok ilgiliyim kendimi durdurmaya çalışıyorum yoksa bütün paramı harcarım
favori fondötenlerim de id bare ve daha dogal bir görünüm için clinique perfectly real makeup
göz kalemi olarak carmina mystical veya pastelin yeni metallics serisini dene sakın para verme derim.arkadaşlarım ne paralar verip chanelden diordan aldılar ama bunlar kdr dayanmadı

haklısın tatlım resmen türkiyede gümrük vergisine para ödüyoruz. valla benetint için 42 kişi falan çok güzel yorum yapmuştı. işte dudaklarına falan da sürüyolarmış ben yorumlardan oluşturdum ama böyle kullananların yorumları daha güzel oluyo tabi. bide şu var bende çok muzdariptim bu rimel kurumasından ama o biraz daha yoğun rimellerde oluyomuş ben içine bir iki damla badem yağı damlatıyorum çok güzel gidiyo bide beslemişte oluyorum a.s.

cnm badem yagıo damlatnca da kıvamı bozuluyor rimelin
gün içinde akma yapıyor
benetint gerçekten kötü yani kırmızı gül kokulu su resmen
eger öyle bir ürün istiyorsan body shop lip cheek stain almanı öneririm kullananlar daha memnun hem de daha ucuz

benetint i kullanmakda zor duruo. ben denemistim ama suremedim dogru duzgun igrenc durdu yanaklarimda o yuzden vazgectim almakdan sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…