Makyaj Ürünleri Hangi markanın hangi ürünü başarılı? Liste halinde

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kajuuu cum valla tercihlerimiz aynıymış benim güneş kremimde bioderma +60 delikafadulden beyaz olsun ya bu sene beyazlık moda anneler öle der benimkide diyo ne böle ölü gibisin diyedelikafadulden çok öptüm canımŞeniz

mac'e gittim bir anda sandalyeye oturtuldum biiir sürü şey sürüldü vs. fondötenin duruşunu pek sevmedim sonuç olarak bir adet kaş ve göz kalemi ile şeftali tonunda bir allık rimel paint pot ve bikaç fırçayla çıktımkafamçokkarıştı mak up for everı hala deneyemedim şu lancome'u kullanayım bari biraz daha alıp alıp başka şeye sarıyorum delimiyim neyim:) bak anneme diycek bişey buldum beyazlık moda. kaydirigubbakcemile5

mac'e gittim bir anda sandalyeye oturtuldum biiir sürü şey sürüldü vs. fondötenin duruşunu pek sevmedim sonuç olarak bir adet kaş ve göz kalemi ile şeftali tonunda bir allık rimel paint pot ve bikaç fırçayla çıktımkafamçokkarıştı mak up for everı hala deneyemedim şu lancome'u kullanayım bari biraz daha alıp alıp başka şeye sarıyorum delimiyim neyim:) bak anneme diycek bişey buldum beyazlık moda. kaydirigubbakcemile5

güle güle kullan canım. gelsene bizim başlığa. resimli en son satın aldıklarımıza hadi bekliyruz resimleri:1hug::1hug:

bizim başlık? resim? ben yeniyim de bu blogta pek bilmiyorum olayları:uhm:

makyaj stillerinde resimli en son satın aldıklarımız ve makyaj ürünlerimz var ya oraya delikafadulden kokoşgiller olarak orayı doldurduk da :eek: resimleri falan ekliyoruz oraya fikir sahibi oluyoruz:1hug:

makyaj stillerinde resimli en son satın aldıklarımız ve makyaj ürünlerimz var ya oraya delikafadulden kokoşgiller olarak orayı doldurduk da :eek: resimleri falan ekliyoruz oraya fikir sahibi oluyoruz:1hug:

make up for ever bulamadım. bu amazon nası,güvenilir mi ben him netten alışveriş yapmadım:çok üzgünüm:

paula dorf magic stick concealer kullanıyorum muhteşem göz altı derim ince olduğu için hafif kılcal damarlr gzküo mor bide bu kapatıcı sürdükten sonra hiç bişey kalmıo cidden sihir gibi.

doğru diyosunuz arkadaşlar da ben tekin acar dan ya da sevil den alamıyorum bana çok uzak. bunun için istanbul a gitmem gerek. neyse ya mac far ve pigmentlerini merak ediyodum ben herkes çok güzel olduklarını söylüyor

ben aldım bir sürü e para verdim 4 lu palet yaptırdım orda makyozler yapmıstı ..sanırım gozum boyandı::::::)))
daha sonra kullanamadım ..kömür gibi ve çok adi duran bir yapısı var.. temızlıkcı kadına verdim onun kzı da begenmemis ne bu komur tozu mu diye :))))))
mac den dudak kalemıde almıstım ..onu da attım bastırıyorum renk yok:)) dudagım delineck nerdeyse..
neyse mac maceram 2 sene once bin liraya yakın alısverisle cıktım ve hiç biseyini dogrudurust kullanmadım ..bir tek parlak toz bir allık ve fırcası var.. hala kullandıgım gerisi çöplük

kızlar make up forever turkıyede var mı
urunlerı cok guzel gorunuyor cok merak edıyorum
bır de ankarada sephora var mı varsa nerde var ve gozunuze ılısen markalar nelerdı yazar mısınız?
herhalde usa sıtesınde gordugumuz seylerı burda satmazlar?

Unutmussunuz listede goremedim URBAN DECAY farlarda cigir acti hic bir urunun fari mac de dahil URBAN decay gibi durmuyor soylemes. Bende su an mac , lorac,clinique ve urban decay ,elizabeth arden ve cargo var....sephora ve smashbox denedim magazada almadim beni tatmin etmedi acikcasi.Tum bunlarin icinde URBAN decay yapisi kaliciligi renkleri olsun far olarak en iyisi ikinci lorac ve cargo derim.. mac ve diger urunlerde iyi ama orta grubunda sanki beni tatmin etmedi Urban decay den sonra diger farlari karsilastirinca begenim haliyle dustu.Bu arada tum bunlarin disinda begenip almadigim urban decay dan ve lorac den sonra iste super bu nerdeyse kapisirlar diyecegim marka SHISEIDO oldu. mAGAZADA denemistim rujlari oyle guzeldi fari oyle kaliteloydi ki alinacaklar listeme kattim.

Fondoten olarak Estee lauder , mac , revlon,physicians formula, rimmel , loreal, max factor ve maybelline denedim acikcasi hicbiri iste budur istedigim fondoten mukemmelm diyemedim. Hep bu da degil artik baskasini deneyeyim bari dedim. Ozellikle mac ve estee den umutluydum ama estee zamanla macun gibi kivamiula cikmak bilmedi mac ise maske gibi durdu yuzumdeki ince tuyler bile belirginlesti. Iclerinde en dogal duran gene uyduruk sayilabilecek maybelline oldu ki o mukemmel degil ama en duzgun durani.Hala fondoten arayislarim devam ediyor. Hatta mineral science toz fondoten denemistim bu marka gercekten iyi idi fakar artik ulasmak bulmak mumkun degil tutmadi herhalde. Bare minerals toz fondoten denedim gene memnun kalmadim. Umarim aradigim fondoteni bulurum denemeye devam

kızlar make up forever turkıyede var mı
urunlerı cok guzel gorunuyor cok merak edıyorum
bır de ankarada sephora var mı varsa nerde var ve gozunuze ılısen markalar nelerdı yazar mısınız?
herhalde usa sıtesınde gordugumuz seylerı burda satmazlar?

Evet kızlar bende merak ediyorum. Make Up For Ever Face & Body nereden ve ne kadara temin edebilirim???

Sevgili Arkadaşlar,

Öncelikle herkesin şu noktayı kaçırdığı fikrindeyim; Her cilt, her kaş, kirpik ve dudak birbirinden farklıdır ve kendine özeldir. Sonuç olarak DNA diye birşey var :) Dolayısıyla burada listesini paylaşan arkadaşlar çok büyük bir emekle birşeyler yazmış ve harika bir liste sunmuş ama çok beğenilen bir ürün sizin cildinizde hüsrana sebep olabilir bunu asla unutmayın. Ya da en dandik dediğiniz rimel sizin kirpiklerinizi harika yapar.

Mesela allık kullanırken cildiniz renk tonu önemlidir. Ve örneğin kayısı rengine sahip birçok markanın binlerce referansı var. Hangisinin size en çok yakıştığını bir kaç deneme yanılma ile bulabilirsiniz. Allık alırken sadece cilt rengi değil cilt tipinizde önemlidir. Kimse sürdükten bir saat sonra uçup giden bir allık istemez. Yine bu aşamada doğru ürünle buluşmak önemli. Çok benzer cilt rengine sahip birinin yüzünde gördüğünüz allık sizin cildiniz daha yaplı olduğu için çok daha farklı durabilir.

Bunu yukarıda bahsettiğiniz birkaç önemli markanın yurtdışı make up artistleriyle Türkiye'de eğitim vermiş biri olarak söylüyorum. Gidin deneyin, uygulatın sonra tekrar gidin başka bir marka uygulatın. Sonuçta denemek bedava, öyle değil mi?=))

Bence bir insanın güzel bir ürünü kendi keşfetmesinden daha güzel hiç bir şey yok. Sanki bir hazine bulmuş gibi oluyorsunuz.

Yukarıda bahsedilen markaların da çoğu başarılı, birçoğunu denedim. Ve pahalı gelirse şunu unutmayın hiçbiri bulunmaz hint kumaşı değil. Bazen istediğiniz allığı dandik bir rujdan bile yaratabilirsiniz :)

Sevgiler,

Make Up For Ever artık türkiyede var akbatı avm de magazası varmıs galiba istanbulda ayrıca Sephoralarda da satılmaya başalandı ama her Sephorada yok maalesef mesela izmirde sadece agoradaki sephorada var

X