Makyaj Ürünleri Hangi markanın hangi ürünü başarılı? Liste halinde

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

aaa öyle mi demek dağıtıyor... hımmm o zaman kuruduğunda azcık koymak lazım:1hug: tşk ederima.s.

kızlar sanırım benetint daha profesyonel kullanım için. çünkü ben on listeleri yaparken bazıları filmlerde podyumda falan kuulanılan ürünlerdi. bak iyi oldu bu benetinti almıcaz demek ki:1hug:

ya arkadaşlar bu benefitin high beam ürününü amazondan sipariş edeyim dedim ama sizin bulunduğunuz bölgeye gönderilemiyor diyor.

evet canım amazon türkiyeye göndermiyor. amazon.uk de de zaten yok. yahu avondan ısmalıyım dedim malum farlar rujlar 2 $ falan göndermediler türkiyeye. ya bize burda satarken satıyolar ama türkiye ya sanki afrikanın ücra köşesne gönderiyolar...klava: tabi bize burda 3 katı satıylar mecburiyetten. ayrıca amazon.uk yi tavsiye etmem pound cinsinden ve pahalıya geliyor ve bazı ürünleri yolluyor. yurt dışında tanıdığın varsa o alıp sana yollasın canım amzondan ve ebaydan:1hug:

ben Id kulanamam sanki ya bulaştırırım orama burama:roflol: valla şu kalemleri bi deneyeyim bakim not aldım. tşkler tatlım:1hug:

ben Id kulanamam sanki ya bulaştırırım orama burama:roflol: şu an bosy shopun kullnıyorum menunum. bide şu kalemleri bi deneyeyim bakim not aldım. tşkler tatlım:1hug:

ya body shop un o ürününü bende merak ediyorum alcam sanırım :1hug: tşk ederim tatlım

selam. amazonla ilgili soru soracaktım ama özel msj kapalı sanırım:1rolleyes:

özel msjım kapalı değil tatlım. ama amazondan makyaj malzemesi türkiyeye gelmiyor. amazonun ingltere sitesinden ısmarlamak lazım ama o da biraz pahalı oluyor ve çok marka yok. onun yerine strawberryden alıyorum ben tatlımcoksekeriremsu ama aklına ne takılırsa yaz bana özelden. özelim açık ama neden oldu acabaCADIARZU

beceremiyor olabilirim özelden yazmayı. hata veriyor diyor. benim olduğum yerde mac yok bende mac far almak istiyorum. başka sitelere de güvenemiyorum. amazonda vardı ama nası olcak ki pahalı diyosun

ben strawbery e cok baglanılmamasını dusunuorm.bende clınıque superbalancd kullanıorm strawberrydn baktm 38 ytl tekn acardan aldım 45 ytl.5 6 mılyn ıcın gunlerce bekleyıp tonunu tutturmak degısım olayı bıle olmadan almak sacm ageldı bana.ha dersenz kı ben yvs dıor alıcam o zamn tabkı ordan alın.ama clınıque ms mac ms ya da baska bısı bunlar teknacrda sevılde de ucuz.artk free shop fıyatna da satıolar.

evet tatlım okunda çok haklısın. işte bende o yüzden arkadaşa dedim ya ben sana tavsiyede bulunurum diye. mesela ben dior falan alıyorum strawberryde daha ucuz oluyo. ama yok clinique falan onları sveilden alıyorum hemde taksit var. ama hatırlattığın için sagol canım. çünkü biz alışveriş yapanlar olarak bilgilendirince daha iyi oluyor:1hug:

doğru diyosunuz arkadaşlar da ben tekin acar dan ya da sevil den alamıyorum bana çok uzak. bunun için istanbul a gitmem gerek. neyse ya mac far ve pigmentlerini merak ediyodum ben herkes çok güzel olduklarını söylüyor

doğru diyosunuz arkadaşlar da ben tekin acar dan ya da sevil den alamıyorum bana çok uzak. bunun için istanbul a gitmem gerek. neyse ya mac far ve pigmentlerini merak ediyodum ben herkes çok güzel olduklarını söylüyor

hımm doğru canım haklısın sende ama mac ın yerini tutan çok marka var. benim bi hocam şey diyor mac amerika da çok kullanılyor hatta pazar tarzı yerlerde satılıyor ama türkiyeye geliş tabi pahalı oluyomuş en iyileri estte lancome clinique falanmış. yan mac öle matah bişey değil diyo. mac dan daha kaliteli bobbi brown var ki bak bi google da o kadın süperdir. ha diceksinki mac neden amerikada falan çok kullanılıyor. ee bizde flormar herkeste var öle düşün tatlım benimŞeniz

teşekkür ederim canım sağol. tüm defilelerde mac kullanılıyo herkes de çok güzel olduğunu söyleyince bende kullanmak istedim. lancome farlarının da iyi olduğunu duydum strawberry den onları alırım artıka.s.

ben de sizinle görüşlerimi paylaşmak istedim laura mercierin fondotenini ben kullanıyorum cok matah bir fondoten degil cok memnun oldugumu soyleyemem,mac ın fondotenlerinden cok memnunum,clinique in hemen hemen butun fondotenlerini kullandım ve hiç bgndigimi soyleyemeyecegim,clarins bende sivilce yaptı,guerlainin fondoteninden memnun kaldım ama en güzel diorun sprey seklinde olan fondoteni ve forever compact pudrası,ruj olarak dior un addict ultra shine ve dior gloss show rujlarından cok memnunum bir de givenchy ile guerlain in kiss kiss maxishine rujlarını tavsiye ediyorum,far olarak tercihim christian dior 5li farları,rimele gelince ysl faux cils iyi bir rimel ama 1 ayda kupkuru oluyor o yüzden ikinci kere almam,christian diorun şu meşhur dior showunu hiç bgnmedim,rimel konusunda en başarılı marka lancome dur, lancome hypnose ve fatale degiştirmiyecegim rimellerim, bir de mac ın zoom lashından memnun kaldım,göz kaleminde tercihim ise chanel ve clinique asla akma gibi bir problem olmuyor,concealer olarak lancome effacernes kullanıyorum ama cok bgnmedigim için concealerımı degiştirmeyi düşünüyorum buyuk ihtimal ysl toch eclat ya da diorun kapatıcnı alıcam,allık olarak ise chanelin allıgını kullanıyorum,gloss olarak ise lancome juicy tubes ve dior ile estee lauderin glossları tercih ettiklerimşakkıdıbenden bu kadar :asigim:

loreal den true match fondoten, true match pudra, double extension waterproof rimel kullanıyorum, loreal far iyi değil ben beğenmedim.. far olarak cecile terracota çok iyi, cecile nin de 3d effect rujdan memnun kalmadım. ruj olarak guerlain kiss kiss maxi shine harika vazgeçmem artık...allık maybelline köpük aldım ama yağlı gibi onu değiştirmek istiyorum...şimdilik bu kadaryerimseniben

benim makyaj cantam : :1rolleyes:

kapatici: nivea beaute stay on cover stick
fondoten: l'oreal inflallible
pudra: max factor creme puff
rimel: maybelline volume express waterproof (kirpik kivirici da kullaninca daha iyi oluyor)
allik: L'oreal glam bronze midnight sun (bronz pudra kullaniyorum ten rengime daha cok gidiyor)
far: the body shop
kalem: bourjois khol&contour ve maybelline
parlatici: the body shop
ruj: l'oreal glam shine
fircalar: the body shop

Son düzenleme:

nivea kapatıcıdan memnun musun cnm? ben de kapatıcı aruyorum da:asigim:
oriflame inkini kullanıyorum fena değil ama çok memnun olduğumu da söyleyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…