Hangi isim daha guzel onerilerede açığım

Kız ismi

• Ankete Katılan
    1.209
İlk kızcenizin isimleri iki tane olunca doğacak kizceninde iki ismi olması doğal lakin önerdiğiniz isimlerde eylul öykü ses bağlamında birbirine en yakin isimler fakat önerdiğiniz isimlerin hic birinin bir diğeri ile bağlantısı yok iki ayrı insana seslenir gibi daha tamamlayıcı ve nüansta daha dikkatli olmanız gerekecek gibi 👼🏼

Sanirim eylül veya sena koymak istiyorsunz ama cok güzel isimler var mesela Arya , Elida, sera, berrak,Duru,Eliz,Helin,

Benim kizim eger bir gün olursa Adini Sahra koyucam 🙏🥰 saglikla gelsin bebişin ..

Ben bebeğimin adını Aylin koydum fikir olur belki. Benim aradığım özellik öztürkçe olmasıydı

Başka isimlere açığım lütfen yardımcı olur musunuz?

Büyük Kızımın adi Ecrin Nisa soyadımız Gül:KK200::anne:

ALLAHIM isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip et🥰🥰🥰🌹🌹
Ecrin Nisa ya uygun olarak Eylül Nida olabilir sanki,,saglikla kucaginiza almanizi dilerim💐hayirli evlatlar olsunlar ins🤲

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Ben çok rahatım bu konuda kız olursa babası koyacakmıs ismini 🤣

Enfal ismini çok beğeniyorum. Bir de Mihman ismini beğeniyorum. Mihman misafir demek bebeğim doğsaydı hem bu dünyaya misafir hem de gönlüme misafir olduğu İçin Mihman koyacaktım. Maalesef nasip olmadı Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin ❤️

Hayırlı olsun bebeğiniz. sağlıkla kavuşun inşallah:)) Ecrin Nisa ve Eylül Sena bence çok uyuyor.. Benim kızımın ismide Sare Eylül...:) Allah hayırlı etsin inşallah...

Bir kızım olsaydı Zeynep Arya koyacaktım cok sevıyorum ıkısını sağlıkla kucağınıza alın inş 💐

X