Hangi isim daha guzel onerilerede açığım

Kız ismi

• Ankete Katılan
    1.209
  • Eylül öykü
  • Eylül sena
  • Öykü sena
  • Eylül
  • Öykü
  • Sena

Güzel isimler bunlar da ama soyisminizle yan yana koyunca kimisinde zor telaffuz oluyor, kimisinde ad ile soyad birleşince tek isim gibi duruyor. Yani birisine söyleyince karıştırılacak türden Örnek: Öykügül, Senagül, Eylül Gül...
    Ben Gözde, Buse, Ecem isimlerini çok beğenirim. Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
    :nazar::KK200::emir_bebek:

Sizin önerdiklerinizden Sena’ya oy verdim. İki isimli biri olarak tavsiye etmiyorum İki isim çok zor, tek olsa daha iyi. Yazan oldu mu bilmiyorum ama Naz veya Duru düşünür müsünüz?

Başka isimlere açığım lütfen yardımcı olur musunuz?

Büyük Kızımın adi Ecrin Nisa soyadımız Gül:KK200::anne:

ALLAHIM isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip et🥰🥰🥰🌹🌹
Hayırlı olsun öncelikle amin allah herkeze nasip etsin Esila olabilir asya, açelya olabilir sıla olabilir bunlarda çok güzel 🙂

Başka isimlere açığım lütfen yardımcı olur musunuz?

Büyük Kızımın adi Ecrin Nisa soyadımız Gül:KK200::anne:

ALLAHIM isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip et🥰🥰🥰🌹🌹
Birgün kızım olursa adını Leyla koymak istiyorum söylerken hep nahifliği güzelliği duruluğu hissettirdiği için anlamı arapçada gece demekmiş birde siyah saçlı güzel kadın anlamını taşıyormuş fikir olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🥰

canımm benımde ıns bebısım olursa ısmını kız olursa Arya koymak ıstıyorum belkı senınde hosuna gıder ama senın lıstende de öykü cok hos bır ısım :KK16:

X