Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
cnm benim yaa kiz rahminde perrde olan sendin demi. ikizin vardi biri dusmustu yanlis hatirlamiorm umarim. bak rahminde polip olan arkadas vardi burda @merve_mm oda 3 hafta once ameliyat oldu korunmadi bir kez iliski olmus simdi hamis :))
Bebeğim evet o talihsiz benim. Eylülde düşük yaptım küretaj oldum.kasımda Hsg aralıkda ameliyat ocakta da gebe kalırsam rahim ağlar
Ama neredeyse bi buçuk ay geçmiş.benim doktorum bana 2 ay bekleyeceksin dedi.
Çok büyük bi septumum vardı benim.bi ay daha bekleyim ben en iyisi

İyi geceler kizlar bu hafta biraz Kafami dagittim..gezdim tozdum..ayy yeni hafta yeni gebis haberleri getirsin inşallah hayirlisiyla :)

Valla ben Minesuu kadar olgn anlayışl olamıcam ben gece gunduz her soruya bilgm kadarı cvp verdm moral oldm şoşe yap bole yp bana olan sana olmasn deyp durdum ama hanmefendiler bi afra bi tafra gittiler çokta umrum ama artk araştrsn çoğu insan kullanıyo samimiyetne inanmadğma asla bişi demem artk topik kurucusu isterse atsın beni ama ayıptr yani burda herkesn derdi bebek 6 aydr bekleyende var 6 yıldr bekleyende yapmayn derim dahada bişi demicm ustunede alınan alnsn

Kuzular giden gitsin kalan sağlar bizimdir sonuçta biz burdayiz dertleri sevinçleri paylaşiyoruz..herkesin ilgi alanlari degisiyo bosverin..

kizlar yeni topik acicam skldm burdan topik ismini beraber kararlastiralim genele hitap etsin fikirlerinizi alip sonra kendi istedigimi yapcam
Kiz sen ne koyarsan koy ben nereye olsa gelirim..burada ugurlu geldiydi bi bat daa kalak daa iyi gecelerrr

Kiz sen ne koyarsan koy ben nereye olsa gelirim..burada ugurlu geldiydi bi bat daa kalak daa iyi gecelerrr
yok gı bu topik hamilelik sinirini doldurdj bize yer kalmadi baska topik acarsam belki bize sans getirir biraz bi zahmet getirsin ilk actigim topikte millet nerrdeyse dogurcak ben hala bezelyesizim

yok gı bu topik hamilelik sinirini doldurdj bize yer kalmadi baska topik acarsam belki bize sans getirir biraz bi zahmet getirsin ilk actigim topikte millet nerrdeyse dogurcak ben hala bezelyesizim

Ben de gelirim sıkıntı olmaz.bence de az bekle sen yakında hamile kalırsın o Zaman yeni topik açarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…