Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Merhaba hanımlarrr ben yumurta takibi sonucu bu ay umutluyum çünkü çok güzel gelişmiş 4 yumurtam vardı doktorun dediği günler ilişkiyede girdim bat 6şubat 5günüm kaldı ama belirti yok bende umudumu kaybetme yoluna girdim sadece kasığıma ara ara batmalar geliyor belirti olmaması normal mi birde 6snda adet görmessem 7snde yaptığım test doğru çıkarmı

cnm benm o 4 yumurtayı nasıl yaptn manşallah batmalar güzel işaret manşallah :) iyi haberlerini alırız inşallah

Kızlar belki duymuşsunuzdur hurma kadin ve erkek için sorunların giderilmesinde faydalı imiş bol bol tuketelim

cnm benm o 4 yumurtayı nasıl yaptn manşallah batmalar güzel işaret manşallah :) iyi haberlerini alırız inşallah
normalde yumurtalarım fazla gelişmiyordu canım takibe başladık geçen ay çok ufak ve kalitesizlerdi hatta adet görmediğim zamanlar oldu önce 1 ay tarlusal sonraki ay progestan en son ocak adetimde ise klomenle devam etti tedavime 16.gün çok güzel 4 yumurtam vardı :) inşallah çok istiyorum güzel haberi almak Rabbim herkese yaşatsın o duyguyu

haydı bakalım hayırlısı olsun canım, erken testte belki şimdi bile çıkar. benım 4 gün önce erken gebelık testınde cıkmıstı. dene bızede haber ver :)

kızlar ben bu hamile kaldığım ay adet bitiminin olduğu hafta. ebegümeci otu kaynatıp buharına oturdum. sonraki 3 günde süt maydanoz kayantıp onların buharına oturdum. ilgsii varmıdır bilmiyprum ama annem yapmamı söyledi 2 tane komşu 3 çocuguna boyle yapıp hamıle kalmıs dedi. temızlıyormuş rahımı gevsetıyomus,spermlerin geçişini kolaylasıtıyomus,pislik varsa geçiriyomus falan

kuzumm ben bunu duydum ama ne bilim cesaret edemedm

evet cnmm ne varsa eskerde var zaten. cok faydali eskiden bu yontemleri yaparlarmis. hamile kalmanda buyuk etken olmustur cnm benim masallah

cnm ne yapotın sen doktora gittinmi

Kızlar tünaydın hepinize Yarım saat önce afedersiniz peçeteyle temizlenirken bi iki damla açık pembe kan geldi.Hemen ped koydum, şimdilik ona da bi kaç damla gelmiş.Bat 4 şubat ama adete benzemiyor pek.Adet ağrım hiç yok.Benim adet başlarken koyu kahve ve yoğun kıvamlı olur böyle akmaz bi gün sonra anca söker çünkü.Bu ay hep karnımda bıçak saplanır gibi batma, ağrı hissetmiştim.Bu ne ki şimdi

Kızlar günaydın ben daha adet olmadım cok akıntım var sürekli ıslagım olucam sanırım ama ağrım sızım hıc yok bide ilişki esnasında ıslanınca kaygan olurdum bu ay su gibi oluo ya hırt hırt :))) sınır oldum bileniniz varmı :)

Kızlar bişey sormak istiyorum.yogun akjntinin olduğu gün mu yumurtluyordum yoksa ondan sonraki gün mü? Bilen varmi?bugün yumurta akı gibi akıntım var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…