Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Canim o heyecanı bizde yaşıyoruz Minesuu da bende ama bırakmıyoruz kimseyi

Canim o heyecanı bizde yaşıyoruz Minesuu da bende ama bırakmıyoruz kimseyi

Anladım canım herkesin hayata ya da buraya bakış açısı farklı.kendi adıma samimi yazışmalarınızı okumak niyeyse hoşuma gidiyor
Genellikle yazıyorum hamiş kalsak da hepimiz farklı şeyler konuşsak
Bu konular sıkıcı beta hcg patlaması olsa şurda bu ay keşke

Canım sen biraz bekle idrar testi yapma çünkü kan tahlilini yeni yaptın zaten kana geçtikten sonra idrara geçiyor.büyük ihtimal idrarda negatif çıkar sonra canın sıkılır
Canım adet gununde kan yaptırdım ya olsa cikmasi lazımdı demı hamıs degilim bılıom da nie gecikti kı gec dollenme olsa bile yaptırdığımda cikardi demı

Belli olmaz bu stres geç döllenmeye sebep olabilir.ben ameliyat sonra beş gün arayla iki kez adet oldum ne oldu anlayamadım.adet biteli 3 gün oldu ve olmam gereken adet tarihi 5 şubat. Dünden beri akıntımdan anladım ovulasyon olacağını az önce de Lh testi yaptım epey koyulaşmış belli olmuyor yani ama ümitlenme kısmet bu işler

Yok bebegim yapmadım kanda cıkar dıe dusundum ama bilmiom kı

cnm o patlama oldu zaten oyuzden boyle birasi gene biz bize kaldik

Kışlar Lh epey yükselmiş ve korunuyorum.doktor 2 ay korun dedi ameliyattan sonra acaba bunu değerlendirsem mi???
22 aralıkda ameliyat olmuştum.

elinde varsa yap bitane daha balim
Kız kanıma gırdın :))) yapsam mı kız bebegim yarın alım bı sonraki güne yapım ılk idrarla bakım ne çıkacak tabı adet olmazsam ama hıc adet belirtimde yok normal zamanlardaki gibiyim

madem.korunuon niye test yapion gii duramioz demiii :)))) ben olsam degerlendirirdim ama doktor kesinlikle olmasin dediyse bisiy diyemicm cnm
Canım hormonlarım alt üst oldu gelecek ay kullanmak için almıştım.öyle şeytana uydum kendimi tutamadım.

Canım hormonlarım alt üst oldu gelecek ay kullanmak için almıştım.öyle şeytana uydum kendimi tutamadım.
cnm benim yaa kiz rahminde perrde olan sendin demi. ikizin vardi biri dusmustu yanlis hatirlamiorm umarim. bak rahminde polip olan arkadas vardi burda merve_mm oda 3 hafta once ameliyat oldu korunmadi bir kez iliski olmus simdi hamis :))

Kız kanıma gırdın :))) yapsam mı kız bebegim yarın alım bı sonraki güne yapım ılk idrarla bakım ne çıkacak tabı adet olmazsam ama hıc adet belirtimde yok normal zamanlardaki gibiyim
Yapıyım canım olmazsam tabı kısmet artık

Ay benim hatlar karıştı telefon kafayı yedi
Neyse bence sen salıya kadar bekle çünkü daha cuma yaptın.salıya kadar olmazsa salı kan baktır garanti olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…