Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Cuma gunu kirmizi kart gormem gerekirken Cumartesi gördüm oysa cuma akşamı çok heyecanlıyım. Cumartesi günü çok kötü bir kasık ağrısı çektim tam 5 saat. Belki bir ihtimal bebişine vardır diye ilaç da almadım. Sonra kırmızı kart. Hiç böyle olmadı hayatımda. Önce kırmızı kart görürdüm sonra karnım ağrıdı ve yürüyemeyen kadar hiç olmazdı. Ne Oturabilir ne ayağa kalkabilirim. Acaba tutunmaya çalıştı da başaramadı mi
Bebişi tutunamayanlar ve böyle ağır kaşık ağrısı çeken var mı?

Selamlar herkese. Ne canli bir topikmis burası yahu :) benim de bu ay bat bugun itibariyle 5 gun geçti tam.. 2 gun geçmişken bir idrar testi yaptim negatif. Bugun de Bi hassas idrar testi daha yaptim negatif, incecik bile yok çizgi. Yarin doktoruma gideceğim belki kan testi ister. Hiç bu kadar geçmedi aylardır anlamadim. Umut dunyasi tabii ya varsa gebelik diyorum, benim yumurtlama hep daha gec oluyor testlerde de yumurta takibinde de. Belki gec döllenme diyorum.. Hayırlisi bakalım.

Canim çok sevinne derim ben batta geçmedi üstelik Minesuu Minesuu da ben de ve bir çok arkadaş bu testlerin kurbanı o yüzden en iyisi batin en az beş gün geçmesi ve kan testi bu testler hiç güvenilir degil Heleki silikse hiç güvenme...
cnm bizimki bukadar koyu olmadi. benim ki erken gebelikti. onunki resmen var hamile masallah :KK9:

ay inanamiormmm cnmmmmm hamilesinnn sennnn yarin tekrar yap ve hemen gidip kan testi yaptirrr bekleme hayirli olsunn :KK66: darisi basimizaaa :)

Sen yap yap dedin o gazla yaptım zaten :KK66: yarın sabah yapcam yine test ondan sonra da kan vericem. Inşallah hamileyimdir canım. Heveslenmek istemiyorum değilsem uzulcem :KK43:

cnm bizimki bukadar koyu olmadi. benim ki erken gebelikti. onunki resmen var hamile masallah :KK9:
İnşallah canım yanlış anlama olmasın lütfen eğer yoksa umitlenme oluyor uzulmesini istemiyorum kimsenin bu konuda çok hassasim :110: Desaa Desaa yanlış anlama beni lütfen inşallah hamilesindir kuzum

Benm kimyasal oldğu ay koyuyd bu ay gölge bile yoktu bence hamilesin bizim bole değildi şimdi sakin ol kuzm ve koş kan testi yap :)

İnşallah canım yanlış anlama olmasın lütfen eğer yoksa umitlenme oluyor uzulmesini istemiyorum kimsenin bu konuda çok hassasim :110: Desaa Desaa yanlış anlama beni lütfen inşallah hamilesindir kuzum

Yok bebgim niye yanlış anlayim biliyorum Umitlenip sonra olumsuz sonuç alırsam üzülürüm diue öyle soyluuorsun

Kızlar aranızda tüp bebek yaptiranlar vardı rica etsem cvblayblrler mi igneleri Dr bana 10 gün vurcz 3 4 gün sonra yumrt top yapcz daha sonra da transfer olcak dedi kaç gün sürüyor tüm bu işlemler transferi yumrt toplmdn kaç gün sonra yapiorlr

X