Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
hadi insallah cnm hamilesindir umarim..adwte 3 gun kala test yap. yalniz bunu herkese soyluyorm sakin ola erken gebelik testin yapmayin hep silik cikio zaten icinde hcg oldugunu soyleniyor cogumuzz maduruz bu durumdan bastada benn hatirlamak bile istemiorm bak gene aklimaa gemdiii:KK62::KK62::KK62::KK62:
amin canım hayırlısıyla İnşAllah :) Cuma günü yapayım ozaman 3 gün önce oluyor.Hayır mübarek gün inşAllah sevindirir Rabbim :) labo ovu testi almıştım canım yanında gebelik testi de geldi 6 tane.ama erken gebelik değildi normal gebelik testiydi..demekki erken gebelikte çizgi ikisi de koyu olacak.hatırlattığın için teşekkür ederim canım.. canını sıkma boşver :KK60:

cnm zaten bizdeki normal akinti bike spermleri.olduruyor asitli oldugu icin. dedigim yontemi kullan. insallah faydasi olacaktir. insallah gecer tez zamanda bebegini alirsin kucagina :)))) bide preseed jel duydun mu bilmiorm ama kullanmani tavsiye ederim iltihabtan kurtulduktan sonra. sperm dostudur kendisi yumurtalara gitmesini sagliyor cok hamile kalan var. arastirabilirsin :KK66:
Çok tesekkur ederim canım araştırırım inşallah hepimize nasip olsun bebisler kucaklar dolsun:)

ya benım nedense bu ay hiç umudum yok yaa boyle bı boşvermişlik piskolisine girdim daha doğrusu olmucak işte gene diye :KK43::KK43:

Dayanamadım eczaneye gittim test aldım yaptim. Kızlar çok silik ikinci cizgi var yaaaaaaaaa ben mi öyle görüyorum acaba dedim esimde bakıyor o da gördu hayalet çizgiyi. Yarın sabah ilk ıdrarla bi daha yapıcam

Kızlar sabahkine göre daha koyu :) perşembe pazartesi ilişki oldu bu akşamada ilişcem :) yarında oburgunde suçustu yapar çatlarken yakalarım galiba :)

Eklentiler

• WP_20160120_002.jpg
    WP_20160120_002.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 67
Dayanamadım eczaneye gittim test aldım yaptim. Kızlar çok silik ikinci cizgi var yaaaaaaaaa ben mi öyle görüyorum acaba dedim esimde bakıyor o da gördu hayalet çizgiyi. Yarın sabah ilk ıdrarla bi daha yapıcam

At çabuk

canım çok sevindim hadi hayırlısı İnşAllah..Rabbim sevindirsin kucağını boş bırakmasın :) ben bile heycanlandım yaa ayy ne güzel darısı başımıza :)

Yok kuzum erken gebelik testi degil
Böyle olmus

Eklentiler

• 20160120_195011.jpg
    20160120_195011.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 82
Cuma gunu kirmizi kart gormem gerekirken Cumartesi gördüm oysa cuma akşamı çok heyecanlıyım. Cumartesi günü çok kötü bir kasık ağrısı çektim tam 5 saat. Belki bir ihtimal bebişine vardır diye ilaç da almadım. Sonra kırmızı kart. Hiç böyle olmadı hayatımda. Önce kırmızı kart görürdüm sonra karnım ağrıdı ve yürüyemeyen kadar hiç olmazdı. Ne Oturabilir ne ayağa kalkabilirim. Acaba tutunmaya çalıştı da başaramadı mi

X