Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Düzenli adette bile yumurtlama gününü tahmin etmek oldukça zor sizin için hepten zor ne yazık ki.. Doktora gidip yumurta takibi yaptırabilirsiniz..

canim ovulasyon testi kullaniyormusun. kullanmiosan mutlaka kullan cunku adetin duzensiz oldugu icin yumurtlamani kestiremessin. ovulasyon testlrti bu konuda yardimci olur. 35 gunden fazla suruyorsa bat ile sat arasi yumurtlama olmuyormus. ayrica duzensiz olmasi gebelik icin zor falan deniliyor su yuzden yumurtlama gunlerin farkli oluyor oyuzden. yumurtlamani buldugun gun iliski olursa isetersen 40 gunde adet oluyorsan bile hamile kalirsin. onemli olan yumurtladigin gunu bulabilmek.

kızlar pazartesi doktora gittim yumurtalarım büyümüş çatlatma iğnesi vurmadı kendi çatlıycak dedi 5 günü değerlendirin dedi bugün 17. günüm ve hala çatlamadı hiç bu kadar uzun olmamıştı hep 14. gün çatlar dı.

Canım çok sağol yardımcı olduğun için test kullanmadım adet döneminden sonra doktora gidicem zaten o zaman testi de alırım

BENİM DE BAT 25 OCAK BEN DE ÇOK MERAK EDİYORUM YARIN TEST YAPSAM SONUÇ ÇIKAR MI Kİ ACEP
cikmaz cnm bazisinin adetten sonra belli oluyor..ama bazi arkadaslarin hepsi hatta adete 3 gun kala silik bi sekilde gorduler insallah hamilesindirr :)

Kızlar bende pco var 1 yıldır düzensiz oluyor malesefff bir tane de kimyasal gebeliğim oldu kasımda doktor iki ay bekle Dedi ana sabrım olmadı bu ay deneyelim dedik bat 23 merak da ediyorum birşeyler var mıdır diye mide bulantım var ama genelde adet E yakın olur pazartesi kan verdim o Zaman yoktu bir kaç günde değişiklik olmuş olabilir mi yardım edin

cikmaz cnm bazisinin adetten sonra belli oluyor..ama bazi arkadaslarin hepsi hatta adete 3 gun kala silik bi sekilde gorduler insallah hamilesindirr :)
İşte o silik çizgiyi bile görsem mutlu olcam da ondan dedimdi canım bekliyim ozaman bakalım hayırlısı İnşAllah..aminnn canım sağoalsın

Selam kizlar bende bebiş istiyorum evlendigimden beri fakat iltihap sorunum var bi kaç kere yazdım görmüşsünüzdür belki. Zaten bebegimde ondan olmuyormuş doktor korunmalisiniz dedi bu ay sadece 2 kere deneyebildik o zamanda düşük ihtimaldeydik bir haftadır da adamı yanıma yaklastirmiyorum zaten ağrıdan:) 27 bat günüm bakalım her ay olduğu gibi yine bi ihtimal diyorum. Umutlarimiz hic solmasın inşllah:))

Belirtin falan var mı peki canım? ??
Geçen hafta feci şekilde kasık ağrısı çektim batmalarım oldu akıntım diğer aylara göre fazlaydı..abir iki gündür de hafif baş dönmesi oluyorum.tansiyonum normal.belirtimi yoksa psikolojik mi bilmiyorum canım onun dışında başka bişi yok.gün sayıyorum işte bakalım hayırlısı

tatlim gecmis olsun. bu iltihap nasil bisiy anlamadim nasil oluyo agri falan mi yaoio akintimi oluyo. bi arkadas vardi. adacayi yagini ic camasirina 2 3 damla damlatiyormussun sabaha kadar duruyormus. geciriomus iltihabi deneyebilirsin insallah bu sorunun cozulur cnm benim

hadi insallah cnm hamilesindir umarim..adwte 3 gun kala test yap. yalniz bunu herkese soyluyorm sakin ola erken gebelik testin yapmayin hep silik cikio zaten icinde hcg oldugunu soyleniyor cogumuzz maduruz bu durumdan bastada benn hatirlamak bile istemiorm bak gene aklimaa gemdiii

Rahim iltihabi canım akıntı yapıyor devamlı yeşil akıntı geliyor ağrı yapıyor ilişki sırasında ağrıyı filan geçtim yeterki bebişim olsun diye uğraşıyordum o da iltihap varken spermler tutunamazmış yeni öğrendim, teşekkürler tavsiyen için canım bu zamana kadar ilaç denedim geçmedi artuk alternatif tıbba yonelecem

cnm zaten bizdeki normal akinti bike spermleri.olduruyor asitli oldugu icin. dedigim yontemi kullan. insallah faydasi olacaktir. insallah gecer tez zamanda bebegini alirsin kucagina :)))) bide preseed jel duydun mu bilmiorm ama kullanmani tavsiye ederim iltihabtan kurtulduktan sonra. sperm dostudur kendisi yumurtalara gitmesini sagliyor cok hamile kalan var. arastirabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…