Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Ahh kuzum seni hemde nssil iyi anliyorum dun agladim hep dusmesydi olussaydi dun dogacakti..Allahim yeniden nasip etsin o duygulari isteyen herkese

Kizlar size bisey sormak istiyorum oncelikle meraba insallah bebisleriniz olur hepinizin :) ben yeni bi konu actim ona bakabilirmisiniz rica etsem simdi uzun uzun buraya yazmiyim.kafam cok karisik (((
konu ne canım link falan atma imkanın var mı ya da konu başlığı ne

Hazır değilim ki canım daha yazı atlatalım da düşünüyoruz inşallah bakalım eşim de hazır değil erken diyip duruyo
canm bence hic beklemeyin bizde sizin gibi bekeyelim yazi dedik hemen olur sandik 8 aydir olmuyo zaten hemen olmuo baslayin calismalara bence

birde erken dollenme nasil oluyo

normalde kaç günde bir adet oluyorsan onu ikiye böl bulduğun gün senin ovulasyon günün olur.eğer 28 günde bir olduğunu varsayarsak 28 in yarısı 14 gün yapar adetin birinci gününden itibaren 14. güne kadar sayıyorsun.tabi üçgün öncesi ve üç gün sonrasında da yumurtlayabilirsin.bazen çok erken ya da çok geç ovulasyon gerçekleşebiliyor.eğer bu hesaplanan günlerden önce ovulasyon gerçekleştiyse ve yumurta sperm ile buluşursa döllenme gerçekleşir ve buna erken döllenme denir daha geç ovulasyon gerçekleşirse geç dölleme denir
döllenme tüplerde gerçekleştikten sonra zigot rahime doğru yola çıkar ve uygun ortam bulup yerleşir.yerleştiği andan itibaren kanda hcg yükselmeye başlar.bu süre yaklaşık olarak adetin birinci gününden itibaren sayarsak 9 ile 11 günü buluyor tabi eğer zamanında ovulasyon gerçekleşmişse.

Kızlar çatlamamış dimi daha dun kayınvalidem bizdeydi ilişemedm kocama Minesuu bi bak hele

canım sanki ovulasyon her an olacak gibi.keşke dün kayınvalidene rağmen şansını deneseydin.ama hala geç kalmış sayılmazsın bence.yumurtladıktan sonra yumurta 3 gün canlı kalabiliyor.bi de önceki gün birlikte olduysanız o da yumurtanı bekliyordur belki

Ne güzel açıklama yapmissin öyle canım sağlıkcı falan misin ☺

cnm yumurta 3 gun yasamiyor. 12 -24 saat yasiyor. cift cizgi oldugu gun yumurtanin catlamasini saglayan IH yukseliyor ve cift cizgi cikiyor. Siliklestigi gun de IH yumurtayi catlasmis demektir ve 24 saat cok onemli. gec kalinmiyor yani cift cizgiyi gorunce onemli olan siliklesmeye basladigi zamani kestirebilmek :))))))

onu biliyorum da LH maximum düzeye ulaştığında yumurta çatlar.düşmeye başladığında silikleşmeye başlar.ama silikleşmeye başlamasını beklememek lazım çünkü spermin yolculuğu da var kaç saat :)))bu günleri iyi değerlendirmek lazım. ben 3 gün olarak anımsadım yanlış olabilir de pardon

Kızlar merhaba bi sorum olacaktı benim adetim düzenli değildir peki ben yumutlama dönemini nasıl yapıcam netten baktıkça kafam karıştı üstelik bide gebe kalma zordur falan diye okuyunca kafam iyce allak bullak oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…