Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
aaa ne guzel sen demi ikizssin cift mi tek yumurtami :)))

Bat bugün henüz kırmızı kart görmedim. Eskiden kaşıklar ağrı olurdu şimdi sadece karnım ağrıyor. Meraktan beta hcg yaptırdım bugün. Etken mi oldu acaba. Bat günü yapılan kan testi sağlıklı değil midir ? Test sonucu bişey cikmadi

Insa
İnşallah hepimiz oluruz

Çok tesekkurler

Kaç çıktı canım sonuç? ??

Canim fazla fevri davranmis listeyi hazırlayan benim canım Minesuu topik sahibi hazırladigim listeyi paylaşıyor bende yeni başladım liste hazırlamaya bilgileri veren herkesi ekliyorum lütfen yanlış anlama olmasın dünden beri de girmiyorum nete musait değildim şimdi girdim gördüm tüm mesajları istersen bilgilerini vwr ekliyim ama lütfen topigimizi negatif enerjiler vermeyelim burda hepimiz stresliyiz zaten teşekkür ederim yinede

2016 YILINDA HAMİLE KALMAYI PLANLAYAN ANNE ADAYLARIMIZ

[tr][td]1.[/td][td] Z Zeyert1204 [/td][td] 24 yaşında[/td][td] 1,5 yıllık evli [/td][td] ilk çocuk[/td][td]BAT 12 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]2.[/td][td] Minesuu [/td][td]26 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli [/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 14 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]3.[/td][td] ebruserkan [/td][td] 26 yaş[/td][td] 6 aylık evli [/td][td] ilk çocuk[/td][td]BAT 29 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]4.[/td][td] Desaa [/td][td]27 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli [/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 22 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]5.[/td][td] Melissa81 [/td][td] 33 yaş[/td][td] 3 yıllık evli [/td][td] ilk çocuk[/td][td]BAT 16 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]6.[/td][td]@Tugbanusta[/td][td]26 yaş[/td][td]5 aylık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 17 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]7.[/td][td] H happycouple [/td][td]27 yaş[/td][td]2,5 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 3 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]8.[/td][td] S Seida [/td][td]26 yaş[/td][td]9 aylık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 2 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]9.[/td][td] Umut yolcusu [/td][td]23 yaş[/td][td]1,5 yıllık[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 28 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]10.[/td][td]@Anatolya[/td][td]26 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 20 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]11.[/td][td] Sibelll [/td][td]29 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 10 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]12.[/td][td]@ebrar09[/td][td]26 yaş[/td][td]2 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 2 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]13.[/td][td] umutsa20 [/td][td]30 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 25 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]14.[/td][td]@tbynpnr[/td][td]29 yaş[/td][td]9 aylık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 7 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]
[tr][td]15.[/td][td]* Annesiym [/td][td]18 yas[/td][td]8 aylık evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT 28 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr] [tr][td]16.[/td][td] msbebik [/td][td]25 yaş[/td][td]8 aylık evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT 31 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]17.[/td][td] mineati [/td][td]32 yaş[/td][td]4 yıl evli[/td][td]2. cocuk[/td][td]5 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]
[tr][td]18.[/td][td] S sofiayse [/td][td]37 yaş[/td][td]5,5 aylık evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT 15 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]19.[/td][td]@Sekerimmm[/td][td] yaş[/td][td]6 aylık evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT 6 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]
[tr][td]20.[/td][td] yarimkalbim [/td][td]yaş[/td][td]8 aylık evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT 2 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr] [tr][td]21.[/td][td] M melek1212 [/td][td]yaş[/td][td]evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT [/td][td]beklemede[/td][/tr]
[/QUOTE]

A

[/QUOTE]
Ardaslar merhaba benim bat 26 ocak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…