Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Tskler canim..ben 25 gunde 1 mens oluyorum catlamada bu ay 10. Gunde oldu..catlayana kadar yicem demekki

slm bayanlar nasılsınız ben yaşımı yazzmayı unutmuşum 24 yaşındayım

Canim ölcuyu yanlis vermissin duzelteyim hemen. Sabah aksam 1 tatli kasigi, yemek kasigi degil. Mumkunse ogutulmus degil tum olarak kullanin. Corek otu ucucu yag dir .Ogutulunce asil lazim olan madde ucuyor ve bize gerekli olan kismi kalmiyor.

Canim ölcuyu yanlis vermissin duzelteyim hemen. Sabah aksam 1 tatli kasigi, yemek kasigi degil. Mumkunse ogutulmus degil tum olarak kullanin. Corek otu ucucu yag dir .Ogutulunce asil lazim olan madde ucuyor ve bize gerekli olan kismi kalmiyor.
Teşekkür ederim taze hamisim nasılsın

altaylimm 'in düzeltmesiyle tarifi düzeltelim...

Çorek otu, bal, tarçın karışımı kürü;
-12 silme tatlı kaşığı taze çörek otu(30 gram)
-10 çay kaşığı toz tarçın
-10 yemek kaşığı saf bal
Bu karışımdan her gün 1 tatlı kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12.gune kadar sabah akşam yenilecek
Bu ay yapacak olanlara ithafen :)

Mumkunse ögütülmus degil tum olarak kullanin. Çörek otu uçucu yag dir .Ögutulunce asil lazim olan madde ucuyor ve bize gerekli olan kismi kalmiyor.

[/QUOTE][/QUOTE]
mrb benide eklermisiniz
5 senelik evliyim
ilk çocuk olucak
yaşım 25
bat 27 ocak
2016 dan umutluyum bende

[/QUOTE]
mrb benide eklermisiniz
5 senelik evliyim
ilk çocuk olucak
yaşım 25
bat 27 ocak
2016 dan umutluyum bende [/QUOTE]
En kisa zamanda ekleme yapıcaz

Bu ay bende yapicam bi sonuç cikmazsa bat 31 ocak bakalim. Gerci bugun doktor yumurta kucuk kalmis 15 mm dedi hala pek umut vermedi ama bakalim.Allahtan umut kesilmez

Evet canım olmuştum vajinal muayene ay sağol valla rahatladim biraz. Aynen çok taktim kafaya eşimde bi bırak artik diyo rahatla diyor olcak elbet filan rahatlatıyor iste rahat olmak önemli doğru söylüyorsun. Kuzenim 2 yıl tedavi oldu tüp bebek yaptırdı 2 kere. Çok kafaya takıyordu olmadi sonra aman bıraktım ya olmayacak diye saldı sonra kendiliğinden hamile kaldı rahat olmakta önemli

Hem idrar yolu hem hem vajina iltihabi neler cekiyorum canım bi bilsen hepte dikkat ediyorum bunlara geçmiyor geçmiyor bu ara yine nüksetti bir haftadır ne cekiyorum çok yoruldum artik rabbim herkese şifa versin

Hem idrar yolu hem hem vajina iltihabi neler cekiyorum canım bi bilsen hepte dikkat ediyorum bunlara geçmiyor geçmiyor bu ara yine nüksetti bir haftadır ne cekiyorum çok yoruldum artik rabbim herkese şifa versin

Soğan suyu içtin mi canim onun enfeksiyona faydası oluyor.bide bol bol su içmen lazım.

Amin canım inşallah... canım bilgilerini verde seni de ekleyelim listeye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…