Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
çörekotunu nasıl kullanıyoruz merak ettim.
cnm corek otu bal ve tarcin karismi netten bakabilirsin olculerine. adetin 2. gunu baslanio sabah aksam bir tatli kasigi 10 gun boyunca devam ediosun. dogal klomen :) yukurtayu buyutup catlatio ve kaliteli yukurtluosun. bi arkadasimizin bu kurle ikizi odu. coft yukurtlayabiliosun yani :) ben bugun baslicm gene böög egg yapacak bisiy yok

bilmiyordum bunu bilseydim bu ay başlardım uygulamaya ama artık geçti şubatta yapmaya başlarım. ikiz olmasını çok isterim.ilk gebeliğim ikizdi hiçbirşey yapmadım kendiliğinden oldu ama biri düştü ben kendim de ikizim

Bebeğim hoş geldin armıza bundan sonra eski yptklarını bırk geride inş bundan sonra senn için hayırlı olcak birbirimize destek olcz kuzm

yaa bi de ben 3 hata önce amelyat oldum.rahimde perde ameliaytı duphaston ve estrofem kullanıyorum. sanırım bu kürleri ilaç tedavisinden sonra denesem daha mantıklı olur.belki sıkıntı yaratabilir

BatI yakın olan yok mu kızlar hadi artık birimiz de hamileyimmmmmm diyelim artık ☺

ARKADAŞLAR MERHABA ÇÖREK OTU BAL TARÇIN KULLANAN VAR MI ARANIZDA

canm bizim aramızda kullanmayan yok desek daha iy olur bizden bi arkadaş ikkize hamil bu kürle :) ben geçen ay yedm oladı ama reglm çok iyi oldu rahatladm ve bu aydan ümitliyim bu kür sayesinde 1den fazla yumurtan olcak inş Allahın izniyle

BENDE OKUDUM AMA ASLINDA AMA TAM ANLAMADIM ÇÜNKÜ KLOMEN DİYE BİR İLAÇLA KULLANANLAR VARMIŞ BEN ONU KULLANMIYORUM O OLMADAN FAYDASI OLUR MU

Hosbulduk canım inşallah hayırlı zamanda hepimiz kavusuruz. Evet su içmek çok önemli bende devamlı oluyor bu iltihap bu yüzden çocuğum olmayacak diye korkuyorum
Yok kuzum gecici ve cogu kisinin karsilastigi bir durum bunun icin canini sikma..

Kizlar karnimi içinde pıt pit bsyler atio dun iliski oldu yumurtlamam bitti sanırım psikolojik olabilir mi döllenmeyi hissedemeyiz demi

Bebeğim hoş geldin armıza bundan sonra eski yptklarını bırk geride inş bundan sonra senn için hayırlı olcak birbirimize destek olcz kuzm
Bebegim hos buldummm. Cok candansiniz tesekkur ederimmm:))) insallah destek olucaz birlikte beklicez bebislerimizi burdan paylasicaz dualarimiz bir olucaz Allahin izniyle

Teşekkürler canım yüreğimi ferahlattin bebislerimizi alalım hayırlısiyla kucağınıza inşallah

Kuzm idrar yolu iltihabın m var tam takip edemedim ama benm en buyuk sorunumd taki klozeti haytmdan çıkarana kadar sancıdan oluyorm bakayım rezil olmşt bu yüzden sana diceğim dışarda çok skşmadkça klozet tuvalet kullanma duş jeli kullanma bide ilk etapta bebek olmadan eminken azosilin diye bi kurutucu var acyip attırıyo yada maydonoz suyu ama unutma bebek şuphesi bile varsa sakın inan 1 aya klmaz halledersin çnki iltihap enfeksyon old için bebiş duşurucu olabişiyo

BENDE OKUDUM AMA ASLINDA AMA TAM ANLAMADIM ÇÜNKÜ KLOMEN DİYE BİR İLAÇLA KULLANANLAR VARMIŞ BEN ONU KULLANMIYORUM O OLMADAN FAYDASI OLUR MU

İllaki olur kuzm sen içini ferah tut dayan çorekotuna biz artk yiye yiye çatlıcaz kilo aldm yeminle

İllaki olur kuzm sen içini ferah tut dayan çorekotuna biz artk yiye yiye çatlıcaz kilo aldm yeminle

ANLADIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ADETİME 10 GÜN VAR OLUNCA KULANMAYA BAŞLARIM TAM NASIL YAPIYORUZ BİRDE KASIKLARIMDA BATMA VAR DÜNDEN BERİ AMA BUGÜN DAHA ÇOK ERKEN ADET OLACAĞIM SANIRIM

Teşekkürler canım yüreğimi ferahlattin bebislerimizi alalım hayırlısiyla kucağınıza inşallah
Rica ederim canim..burada hepimiz birbirimize destek olmak icin variz..sen vajinal muayeneni olduysan rahim acisindan bir sikintin olsaydi dr gorur soylerdi..bunu hep gebe kalmis arkadaslarimdan duyuyorum stresi biraktigim anda oluverdi diyolar..bizde biraksak rahat olsak belki bizimde olucak.ben adetle beraber cok ustune duyorum lh takibi iliskiyi kacirmama v.s.eşim cok rahat artik dalga geciyor cok bilimsel yaklasiyoruz diye..bu ay daha rahat olmaya calisicam butun takvimi ona devredicem :) bakalim ne olacak ..Rabbim burdaki tum arkadaslara ve bana saglikli hayirlisini versin inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…