Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
2016 YILINDA HAMİLE KALMAYI PLANLAYAN ANNE ADAYLARIMIZ

[tr][td]1.[/td][td] Z Zeyert1204 [/td][td] 24 yaşında[/td][td] 1,5 yıllık evli [/td][td] ilk çocuk[/td][td]BAT 12 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]2.[/td][td] Minesuu Minesuu [/td][td]26 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli [/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 14 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]3.[/td][td]@ebruserkan[/td][td] 26 yaş[/td][td] 6 aylık evli [/td][td] ilk çocuk[/td][td]BAT 29 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]4.[/td][td] Desaa Desaa [/td][td]27 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli [/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 22 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]5.[/td][td] Melissa81 Melissa81 [/td][td] 33 yaş[/td][td] 3 yıllık evli [/td][td] ilk çocuk[/td][td]BAT 16 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]6.[/td][td] Tgbptn Tgbptn [/td][td]26 yaş[/td][td]5 aylık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 17 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]7.[/td][td]@happycouple[/td][td]27 yaş[/td][td]2,5 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 3 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]8.[/td][td]@Seida[/td][td]26 yaş[/td][td]9 aylık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 2 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]9.[/td][td]@Umut yolcusu[/td][td]23 yaş[/td][td]1,5 yıllık[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 28 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]10.[/td][td]@Anatolya[/td][td]26 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 20 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]11.[/td][td]@Sibelll[/td][td]29 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 10 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]12.[/td][td]@ebrar09[/td][td]26 yaş[/td][td]2 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 2 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]13.[/td][td]@umutsa20[/td][td]30 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 25 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]14.[/td][td]@tbynpnr[/td][td]29 yaş[/td][td]9 aylık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 7 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]
[tr][td]15.[/td][td]* Annesiym [/td][td]18 yas[/td][td]8 aylık evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT 28 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr] [tr][td]16.[/td][td]@msbebik[/td][td]25 yaş[/td][td]8 aylık evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT 31 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]17.[/td][td] mineati mineati [/td][td]32 yaş[/td][td]4 yıl evli[/td][td]2. cocuk[/td][td]5 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]
[tr][td]18.[/td][td]@sofiayse[/td][td]37 yaş[/td][td]5,5 aylık evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT 15 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]19.[/td][td]@Sekerimmm[/td][td] yaş[/td][td]6 aylık evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT 6 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]
[tr][td]20.[/td][td]@yarimkalbim[/td][td]yaş[/td][td]8 aylık evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT 2 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr] [tr][td]21.[/td][td] M melek1212 [/td][td]yaş[/td][td]evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[/QUOTE]

Eksik yazmışım 27 yaş bat 26 ocak

Eksik yazmışım 27 yaş bat 26 ocak[/QUOTE]

BU ARADA BENİM İKİNCİ GEBELİĞİM OLACAK İLKİ KÜRTAJ OLMAK ZORUNDA KALDIM

Elhamdulillah iyiyim canım sen nasılsın ben dün adet oldum yeni ay yeni umutlar inşallah

Ben usutmusum biraz canım. Canın sağolsun sıkma canini kuzum sen bu ay corek otu kürü yaptın mi? Bugün ikinci günün başla istersen canım. Benim de 6 gün kaldı bata bakalım nolcak :KK66:

Kizlar selam..bu çorek otu bal tarcin karisimi nasil yapiliyor..bende bugun adet oldum :KK12:

Ben usutmusum biraz canım. Canın sağolsun sıkma canini kuzum sen bu ay corek otu kürü yaptın mi? Bugün ikinci günün başla istersen canım. Benim de 6 gün kaldı bata bakalım nolcak :KK66:
Geçmiş olsun canım öyle herseyin hayırlısını istiyoruz olur elbet. Seninde hakkında hayırlısı olsun inşallah canım evet yaptım bu ay bu kürü dün akşam sokuldu regl o yüzden bugün bir yarın ikinci günüm yarın başlayacağım küre inşallah Allah sonumuzu hayretsin inşallah

Hepimizin umutlari Şubata kaldı.. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Amin canim inşallah Allah saglikli sihatli hayirli evlatlar nasip etsin cumlemize..umutlarimiz şubata kaldi inşallah bir daha 9 ay boyunca adet olmayiz..

Amin kuzular Rabbim hakkimizda hayirlisini nasip etsin insallah. Allah can sağlığı versin

Çorek otu, bal, tarçın karışımı kürü;
-12 silme tatlı kaşığı taze örgütülmus çörek otu(30 gram)
-10 çay kaşığı toz tarçın
-10 yemek kaşığı saf bal
Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12.gune kadar sabah akşam yenilecek
Bu ay yapacak olanlara ithafen :)

X