Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
images

Merhaba hamile adaylari :KK70: 2016 ya yeni bir konu yakisir demi :KK70: burdan devammm haydi 2016 bize ugurlu gel :))))

2016 YILINDA HAMİLE KALMAYI PLANLAYAN ANNE ADAYLARIMIZ

[tr][td]1.[/td][td]*ftmnrsrky[/td][td] 24 yaşında[/td][td] 1,5 yıllık evli [/td][td] ilk çocuk[/td][td]BAT 12 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]2.[/td][td]*minesuu[/td][td]26 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli [/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 14 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]3.[/td][td]*ebruserkan[/td][td] 26 yaş[/td][td] 6 aylık evli [/td][td] ilk çocuk[/td][td]BAT 29 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]4.[/td][td]*sssedahmettt[/td][td]27 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli [/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 22 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]5.[/td][td]*Melissa81[/td][td] 33 yaş[/td][td] 3 yıllık evli [/td][td] ilk çocuk[/td][td]BAT 16 OCAK [/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]6.[/td][td]*Tugbanusta[/td][td]26 yaş[/td][td]5 aylık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 17 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]7.[/td][td]*happycouple[/td][td]27 yaş[/td][td]2,5 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 3 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]8.[/td][td]*seida[/td][td]26 yaş[/td][td]9 aylık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 2 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]9.[/td][td]*Umut yolcusu[/td][td]23 yaş[/td][td]1,5 yıllık[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 28 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]10.[/td][td]*Anatolya[/td][td]26 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 20 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]11.[/td][td]*Sibelll[/td][td]29 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 10 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]12.[/td][td]*ebrar09[/td][td]26 yaş[/td][td]2 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 2 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]13.[/td][td]*umutsa20[/td][td]30 yaş[/td][td]1,5 yıllık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 25 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]14.[/td][td]*tbynpnr[/td][td]29 yaş[/td][td]9 aylık evli[/td][td]ilk çocuk[/td][td]BAT 7 ŞUBAT[/td][td]beklemede[/td][/tr]

[tr][td]15.[/td][td]* Annesiym Annesiym [/td][td]18 yas[/td][td]8 aylik evli[/td][td]ilk cocuk[/td][td]BAT 28 OCAK[/td][td]beklemede[/td][/tr]
bende buraya yazmıştım ama hiç umursayan olmadı çok ayıp illa ki eski tanıdık mı olmak lazım biraz cana yakın olun bende bir çok konu açtım tanımadık insanlarla asla muhatap olmamazlık yapmadık içimize alıp arkadaşlık kurduk yazık size

bende buraya yazmıştım ama hiç umursayan olmadı çok ayıp illa ki eski tanıdık mı olmak lazım biraz cana yakın olun bende bir çok konu açtım tanımadık insanlarla asla muhatap olmamazlık yapmadık içimize alıp arkadaşlık kurduk yazık size
cnm ben yapmiorm bu listeyi topik sahibi benim benim listeyi ben yapmiorm bi arkadas yapio oda dunder beri girmedi gprunce mutlaka ekleyecektir ben de kopyalicm. lutfen biraz anlayis

Sende biraz üslubuna dikkat etsen yazık felan yakışıyomu böyle bi konuşma kime yazık diyosun kimi kötülüyosun?

cnm sende biraz canayakın olsan sanada yazık kızcağız herzaman giremiyo ki bu listeyide yapmak zorunda değil istediği için yaptı vakti yok demekki sanki mecburiyeti varmış gibi davranmak ayıp Minesuu Minesuu kibar davranmış ama biraz ılımlı lutfen burda dertleşmek güzel vakit geçirmek için yazışıyoruz gerilmek için değil hele kimse kimseye tavır yapp atarlanmak için asla yani ..

Hosgeldin canim..hayirlisi olsun inşallah cok beklemeden kavusursun bebisine :) iltihap varsa tedavi oncelikle onu bitirmek bol su ic canim..ilk dusundugum zamanlar benimde vardi 2 ay duzenli ilacla gecti benim bol su icme aliskanligimda yoktu..sanirim su cok etkili oldu..
Hosbulduk canım inşallah hayırlı zamanda hepimiz kavusuruz. Evet su içmek çok önemli bende devamlı oluyor bu iltihap bu yüzden çocuğum olmayacak diye korkuyorum:KK43:

merhaba kızlaaarrrr,
benide aranıza alınnnnnn :KK43: bebiş isteme yolunda hep birlikte desteğe ihtiyacım var benimde :KK43:
ben adetimim 10. gününde doktora gittim yumrta sağ tarfata 14mm, sol tarfata 12 mm rahim kalınlığı 9 mm demişti.
14. gününde gittiğimde sol tarafta 2 tane 14 ve 15 mmlik yumrta var sağdaki gerilemiş demişti,rahim kalınlığıda 13 mm demişti. 17.günü tekrar gideceğim yani yarın . normal mi bu durumlar yaa ben cok yenıyım :KK43: 5 aydır istiyoruz, herhengı bır ilaçta kullanmadım henuz yumruta takibi yapıyor şuan sadece

cnm ben yapmiorm bu listeyi topik sahibi benim benim listeyi ben yapmiorm bi arkadas yapio oda dunder beri girmedi gprunce mutlaka ekleyecektir ben de kopyalicm. lutfen biraz anlayis
canım benim ben bu grubu açar açmaz katıldım ve hiç ama hiç kimse oralı bile olmadı üzüldüm açıkçası

Sende biraz üslubuna dikkat etsen yazık felan yakışıyomu böyle bi konuşma kime yazık diyosun kimi kötülüyosun?
ben kimseyi kötülemiyorum sadece kızgınlığımı kırgınlığımı belli ettim

cnm sende biraz canayakın olsan sanada yazık kızcağız herzaman giremiyo ki bu listeyide yapmak zorunda değil istediği için yaptı vakti yok demekki sanki mecburiyeti varmış gibi davranmak ayıp Minesuu Minesuu kibar davranmış ama biraz ılımlı lutfen burda dertleşmek güzel vakit geçirmek için yazışıyoruz gerilmek için değil hele kimse kimseye tavır yapp atarlanmak için asla yani ..
ben mecburi illlaki yapacak edecek demiyorum eğer bir grubu açtıysa gelenleri burda tutmak onun elinde burası onun evi bizlerde misafiriymişiz gibi düşünülmesi lazım benimde amacım oydu bu güzel yolda beraber birbirimize destek olarak bir yola koyulmak istedim güzel dostlar kazanmak istedim ama neyse artık

merhaba kızlaaarrrr,
benide aranıza alınnnnnn :KK43: bebiş isteme yolunda hep birlikte desteğe ihtiyacım var benimde :KK43:
ben adetimim 10. gününde doktora gittim yumrta sağ tarfata 14mm, sol tarfata 12 mm rahim kalınlığı 9 mm demişti.
14. gününde gittiğimde sol tarafta 2 tane 14 ve 15 mmlik yumrta var sağdaki gerilemiş demişti,rahim kalınlığıda 13 mm demişti. 17.günü tekrar gideceğim yani yarın . normal mi bu durumlar yaa ben cok yenıyım :KK43: 5 aydır istiyoruz, herhengı bır ilaçta kullanmadım henuz yumruta takibi yapıyor şuan sadece
hosgeldin cnm benim. evet normal cnm her ay sagli ve solli yumurtlanmiyor. bir ay sagdan bir ay soldan yumurtluosun sen bu ay soldan yumurtlicksin. 18 20 milim olinca catliyor. eger kucuk kalip catlarsa bi ise yaramiyor. ama senin iyi gidiyor buyumus biraz daha buyusun catlar Allhin izniyle :KK66:

canım benim ben bu grubu açar açmaz katıldım ve hiç ama hiç kimse oralı bile olmadı üzüldüm açıkçası

ben kimseyi kötülemiyorum sadece kızgınlığımı kırgınlığımı belli ettim

ben mecburi illlaki yapacak edecek demiyorum eğer bir grubu açtıysa gelenleri burda tutmak onun elinde burası onun evi bizlerde misafiriymişiz gibi düşünülmesi lazım benimde amacım oydu bu güzel yolda beraber birbirimize destek olarak bir yola koyulmak istedim güzel dostlar kazanmak istedim ama neyse artık
tamam haklisin gozden kacirmis arkadas. herkesi eklemeye calisio ama suan burda yok kendini gelince mutlaka eklicektir dunden beri 4 5 arkadas daha yazmis onlarda eklenmedi daha. ama bu durumda birbirimize karsi anlayisli olmaliyiz. derdimiz hayallerimiz ortak gerginiz sabirsisiz umutluyuz. anlayisli olursak daha guzel olur. hosgeldin aramiza :KK66:

Bizim kapımız herkese açık kızlar. Her gelene hoşgeldin diyoruz belki de farketmemis olabiliriz seni. Ki minesu topik sahibimiz çok cana yakın bir arkadas sağolsun.

hosgeldin cnm benim. evet normal cnm her ay sagli ve solli yumurtlanmiyor. bir ay sagdan bir ay soldan yumurtluosun sen bu ay soldan yumurtlicksin. 18 20 milim olinca catliyor. eger kucuk kalip catlarsa bi ise yaramiyor. ama senin iyi gidiyor buyumus biraz daha buyusun catlar Allhin izniyle :KK66:

ayyy cenım benimmm inaşşalh bakalım yarın gidicem kontrole. inşallah herşey iyi gidiyordur.5 aydır olmayınca bı baktırayım artık dedim. insan düşünmekten kötü oluyor ama valla.
listeye sonra benide ekleyiverin :):):)
yaş 25
bat 31 ocak
8 aylık evlilik
ilk çocuk :)

X