Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37

bende bu ay öle yapcam cnm 1 hafta kalana kadar bi boş bi dolu devam etcem

kızlar adetim iki gün gecikince bugün doktora gittim ultrasonda nur topu gibi 2 tane folikül kist çıktı benim hayaller nisana kaldı anlayacağınız.Ben 2 gün gecikince ovulasyon testi yaptım ikiside kıpkırmızı çıkmıştı.

Cnm şukur kist falan yok sonuç 1.25 çıkt beklicz 1 hafta dedi ama adet başlamş gibi duruyo dedi durum bu şukurki kist falan yok
Kız değerin yine yüksek benimki bak 0.26 çıktı senin birli kız belki vardır inşallah canım hadi güzel haberler ver bize :))

Kizlar hakkinizda hakkimizda hayirlisi Rabbim saglikli hayirli zamanlarda nasip etsin hepimize her ay bir umut bu konuda umut tükenmez..

Geçmiş olsun canim..o kistler adetle bile atiliyormus..insallah sagligina kavusursun..yanliz civanpercemi i arastir derim bunun iyi geldigini duymustum kistlere..

Yeni katıldım aranıza. Bi sorum olacakti. 13 ocakta ilişki yasadim yüzeysel bi ilişkiydi. Ondan sonra başka ji ilişkim olmadı. 21 gün geçtikten sonra b hcg testi yaptirdim sonuç 1.20 Cikti. Ama hala adetim gelmedi 5 gün geçti. Belim falan ağrıyo ama gelen giden yok. Test sonucu kesin midir 21 gün sonra yapilan

Yüzeysel ilişki derken ???

Nasıl kullanacağını bilemedim buraya yazdım topikle ilgili olmayınca cevap vermiyor diye bi kural varsa kusura bakmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…