Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Benim lekelenmem az az devam ediyor halen..bir-iki damla pembe akıntı kahverengi leke..
Canım benim hadi hayırlısı o kadar stres oldun sabrının meyvesini alırsın İnşAllah
Canım neden öyle lekelenme geliyormuş dikkat kuzum yaa bol bol uzan sol tarafına iş falan da yapma

Amin canım inşallah hayirlisiyla :)

evet kuzum hiçbişey yoktur yaa hersey yolundadır dikkat et sadece geçer zaten o lekeler de büyüdükçe. yorucu bi iş te çalışıyosan falan belki ondan da olabılır . bende bulantı yok daha canım, pek öyle seyler. kasıklarım tam adet olmam gereken zamanda cok ağrıdı .şimdi geçti. ara ara sızlıyor kasık ve belim. başka bişey yok sımdılık, dün keseyi gördük 2 hafta sonrası ıcın bebeği görmeye randevu verdı öyle kuzum

İnşAllah canımm sağolasın bedenen fazla yorulmuyorum ama zihnen yoruluyorum..20 şer dakikalık yürüyüşüm var evden işe işten eve onun dışında arada resmi evrak işleri için dışarı çıkıyorum.eve gidince de yemekti bulaşıktı öle geçiyor günüm.ama masa başı işindeyim.
ayy Maşallah sevindim canımmbenim de kesem görülmemişti çok yeni dedi doktor.bende salı gideceğim doktora İnşAllah görürüz bizde hayırlısıyla benim yattığımda oluyor bazen kasık batması gibi..onun dışında dediğim gibi bugün sabahtan beri mide bulantım var..hayırlı haberler veririz birbirimize herdaim İnşAllah,sende dikkat et canım kendine

evet canım benımde oyleydı yatmadan geçmiyordu ağrı kasıklarımda . şimdi şükür iyi . görülür kuzum büyümüş olur artık salı günü =)))) ınsallah hersey guzel gıder canım yaa bu evrelerde zor noldu nolcak derken stres oluyor ınsan

İnşAllah canım salı 15,30 a aldım rendevuyu.İlk aylar önemli, dediğin gibi stres oluyo insan..ama faydası yok stresin sakin olup hergünün tadını çıkaralım en iyisi sağlıcakla kal canım benim

Kızlar ağrm başlad adet galiba bu doktr ameliyata grmş acil hcg verdm bekliyom 1 saat

Kızlar ağrm başlad adet galiba bu doktr ameliyata grmş acil hcg verdm bekliyom 1 saat
Ayyy hadi canım ya hamis ol inşallahhh sncini kafana takma hamisler sancı cekio adet olucam DİE dusunme bebis gelicek bebis eğer olmazsa da üzülme bebeğim bak duzenjmiz bozuldu öteki ay bebiklerimiz gelecek güzel dusun güzel olsun

evet canım bekle bakalım stresten de agrımış olabilir , inşallah vardır ya bebiş :)))) gelirsede bencede bi muayene ol neden gecıkmıs diye için rahat eder o konuda da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…