Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
evlenmedn önce bu çocuk kolay oluyo sanıyodm pırt diye hamile oluyo zannediyodum meğer ne zor işmiş konştkça anlıyorum ya ama negüzel ilk bebiş ilk denemede olmşt yaa kolaymş demştm beceremiyom şimdide :)

evlenmedn önce bu çocuk kolay oluyo sanıyodm pırt diye hamile oluyo zannediyodum meğer ne zor işmiş konştkça anlıyorum ya ama negüzel ilk bebiş ilk denemede olmşt yaa kolaymş demştm beceremiyom şimdide :)
Wayyy kuzum sen mi ben mi ..diyolar ya annelik zor diye..kalana kadar bir dert kaldiktan sonra ayri ayri dertler sagliklimi iyi mi yürek hep pir pir..Allah bizlerede o guzel duygulari tattirsin..

hap gıbı mı cnım bu?toz mu_?nekadar sure kullanmak gerekk ki bunu?
Cnm ben 2 3 ay duzenli kullandim tek sase yani suya tozu katip ictim ac karnina gunde 2 kere.adetimi duzene soktu 25 gunde bir oluyorum artik.dusukten sonra duzensizlesmisti tarihler.

Wayyy kuzum sen mi ben mi ..diyolar ya annelik zor diye..kalana kadar bir dert kaldiktan sonra ayri ayri dertler sagliklimi iyi mi yürek hep pir pir..Allah bizlerede o guzel duygulari tattirsin..

ben bukezde acaba nasl diye mrk ederm :) valla bu iş sabır işi

Cnm ben 2 3 ay duzenli kullandim tek sase yani suya tozu katip ictim ac karnina gunde 2 kere.adetimi duzene soktu 25 gunde bir oluyorum artik.dusukten sonra duzensizlesmisti tarihler.
kizz sen dusukmu yasadin aaa bilmiodum beno_O Allah tekrarini gostermesin kuzim nazamn oldu ???

aynen canim corek otundan benimde 4 gundur sancim var ama gelmio öluyorm sancilardan. bu ay zor gecicek galiba reglim :KK43: bi gelseydi rahatlicktim yaa uyuyamiorm geceleri sancilardan goguslerim desem off cok fenaaa :KK43: ama corek otuna devam yinede. sen devam ediomusun cnm :KK66:
bende yaptım bu ay ama agrım vs yok her ay gögsüm sızlardı bu ay yok :KK51:

kizz sen dusukmu yasadin aaa bilmiodum beno_O Allah tekrarini gostermesin kuzim nazamn oldu ???
Evet canim malesef 5 ay once buayda yeniden baslamistim calismaya Allah kimseye vermesin cok buhranli donemlerdi..geçti iste boyle bu sayede kan pihtilasmasi oldugumu ogrendim.hayirlisi bundan sonrasi..

kiz evde dura dura kilo aldim yaa vermem lazim hergun yuruyorm kosmuorm :KK70: test yapiorm negatif negatiffff ginaaa geldii haaaaaaa :KK53:
kiz evde dura dura kilo aldim yaa vermem lazim hergun yuruyorm kosmuorm :KK70: test yapiorm negatif negatiffff ginaaa geldii haaaaaaa :KK53:

O değil geçen ay bebekte yoktu testlerde silikte olsa çıktı ne bu şansımız bizim :) inş bu ay ben açarım bebek kapısını devamını getirrsiniz kuzm preseedim geldi klomenm içtm bitti küre devam 21ocaktada duphastona başlıcam batımda 2 şubat :) plan hazır kızlarr

O değil geçen ay bebekte yoktu testlerde silikte olsa çıktı ne bu şansımız bizim :) inş bu ay ben açarım bebek kapısını devamını getirrsiniz kuzm preseedim geldi klomenm içtm bitti küre devam 21ocaktada duphastona başlıcam batımda 2 şubat :) plan hazır kızlarr
ohhhhh misssssss :KK70: gelsin bebislerrrrr dolsumnn göbuslerrrr :KK50:

X