Hamileyken terkedildim

Çok sağol canım. Gerçekten ibret alıyorum. Cidden baltığımda ailede sıkıntı başlıyor.
Bebeğimden başka bişey düşünmüyorum. Ona mutlu bir anne ve yuva vermek için savaşıcam. Tek kaygım bu.

Buarada görümceme anlatmadıki eşim görümcem sosyal medyada mutlu fotoğraflarını paylaşıyor.
Ya da anlattı ama görümcemin umrunda olmadı.
Benim abim evi hamile eşini terkedecek ben bilmiycem onu bulamıycam. Annem babam ablamlar kırar boynuzunu tutar getirirler eve bi güzel de fırça çekerler. Ama onlar da bu objektiflik nerde?

Duygularınızı çok güzel anlatmışsınız öncelikle.
Bebeğinizi sağlıkla alırsınız kucağınıza inş.
Evliliğiniz en başından beri sağlıklı gitmemiş, bundan sonra da kolay kolay birşey değişmez.
O yüzden bebeğinize odaklanıp, ayrılmanız daha iyi görünüyor.
Nasıl olsa affeder gibi sözlere çok takılmayın derim, gerekiyorsa affedebilirsiniz de tabi,
bu bir eziklik değil, ama affetmeniz için karşı tarafın gerçekten pişman olması,
hatalarını kabul etmesi, sizi bu kadar ezmemesi, sizi ikna etmesi gerekiyor.
Bunları yapmıyorsa da bir şansı haketmiyor zaten.

Bikaç kendini bilmez dışında cogu arkadas gereken seyleri söylemiş zaten.Ve su dönecek tabi bu filmleri gördük diyenler,film dediğiniz bi kadının,bebeğinin ailesinin hayatları farkındasınız demi?Bu olanlar senaryo veya aşk sahnelerine bile ağladığınız dizilerden değil! Kendinize gelin ve lütfen zaten üzgün olan ablamıza adam gibi yorumlar yapın.Ablacım sen de kararlısın evet ama sakın olaki cocugum babasız büyümesin vs diye asla bi hata yapma.İlerde cocuguna da aynı sekilde davranacağını cocugun yaşayacağı huzursuz yuvayı düşün.Ve ayrıca alcakmıs cocugu afedersin de annesinden n.. alabilir bi cocugu.Ruh hastası haliyle ona değil cocuk bi çöp bile emanet edilmemeli

Eeeeee cnm damatlari varlikliymis demekki bunlarin gozu parada Allah islah etsin benim eski esim olsun ailesi olsun ayniydi 7 gun 24 saat para zenginlik vs vs hatta zengin olmak icin gece gunduz dua ederlerdi maddi durumla ise kotude degildi canimdan bezdirdiler beni benim icinde maddiyat hic onemli degildir onemli olan maneviyattir cunku sagolsun ailem beni gorgusuz yetistirmedi lakin karsimdaki insanlar cok gorgusuz ciktilar kendi cikarlari icin insanlari kullanmasini cok severler hatta yeri gelir insanlari bile satarlar. Benim eski kaynananinda arkadasi yoktu simdi anliyorum nedenini demekki millet biliyor bunlarin ne mal oldugunu. Herkes kotuydu onlarin gozunde ama kendileri sutten cikmis ak kasiktti.
Bu yuzden dedigin gibi aile cok onemli ben bu insanlarin icine girdigim gun ne olduklarini anlamistim ama esimin onlardan farkli oldugunu dusunurdum hep magdem kendisininde onlardan hic bir farki yokmus !!!!!

Cnm bence kendin icin en dogru karari almissin Allah sana cocugunu bagislasin uzun uzun omurler versin Insallah ve guclu bir kadin oldugun icinde seni tebrik ediyorum ayrica !!!!

onu bunu boşverde Mihriban noldu son durum eşin kayıpmı hala baban aradımı ailesini sen nerdesin annendemisin hiç aramadımı seni düşüncesiz gelişmeleri alayım pls ailesi seni ararsa sakince olanları anlat ama bize anlatığın gibi bende hatalıyım kapris yaptım yüzünü çizdim falan deme gerek bile yok böyle bi adamın ailesi yüzünü çizdim derdin oğlumun gözünü oydu der kapris yaptım dersin evlendiğinden beri oğlumu canından bezdirdi deliydi der

Son gelişme, babam yarın babasını arıycak. Sadece durumdan haberdar olsunlar. Biz hep huzursuz olduk bi çözüm aradık bırakalım onlar da bi çözüm bulsun.
Babası beni babamla konuştuktan sonra aramayabilir. Cesaret edemeyebilir. Kayınpederim iyi bir adam ama "ya bi sorun çıkmasın başımız ağrımasın sorun çıkarsa da biz bilmeden çözülsün" tavrında. Biliyorum.
Ararsa herşeyi anlatayım diyorum. Oğullarından duyarlarsa bizden gizlemiş derler.
Artık kim ne derse desin umrumda değil. Boşanıcam. Kararlıyım.
Nerde eşim bilmiyorum. Sosyal medyadaki sayfasında havadan sudan eleman aradıklarına dair bir ilan paylaşmış o kadar. Demek ki hayatına devam ediyor. Etsin.
Beni geçtim çocuğu da umursmadığını düşünüyorum.
Hiç bişey önemli değil el kadar yavrumu önemsememeyen babayı ben napim daha.
Kayınpederime de ciddi biçimde bittiğini söyliycem. Dava açmakla uğraşmayacağımı ama açılırsa seve seve gideceğimi söyliycem. Laf oraya gelirse tabi. O sorarsa söyliycem.

Yarın belli olacak ailesinin net tavrı bakalım.

Bu adam geri doner barisirsiniz uzme kendini bos yere keyfine bak

Yok canım ya içim bitti tükendi ona karşı. Büyükmü konuşuyorum ayrılcam fiye bilmiyorumama çok aşırı ciddi bir değişim ki eşimin içine anca içine uzaylı girerse olur o değişim, değişmez o, anca belki yine biraz zaman veririm. Ama başka türlü ben bittim yokum artık bu oyunda.

Madem ayrılmaya karar verdiniz, bence bir avukata danışın. Eşinizin evi terk etmesi, davada sizin lehinize olacak bir durum. Ama bildiğim kadarıyla "terk" durumunun kanıtlanması için avukatın eşinize eve dön ihtarı çekmesi gerekiyor. Kısacası bundan sonra nasıl adımlar atılacağı ile ilgili bir avukatla görüşün, davayı açmasanız bile. Hem de velayet konusunda içiniz rahatlar.

Böyle baştan bozuk bi'evliliğe umarım çocuk korunduğunuz halde olmuştur.
Yoksa gerçekten mantığım almayacak

Eşinin baba olmayı bırak, önce büyümesi gerek. Baban keşke öyle vurulmaz böyle vurulur diye yapıştırsaymış bi'tane eşek kadar adam evlenmiş barklanmış hala benden izin alacaksın triplerinde.

CANIM keşke bebek olmasaymış yavrum daha doğmadan neler yaşamış çünkü onada yansımıştır barışırsın inşallah diycem ama düzeleceğinide hiç sanmıyorum o adamınya

CANIM keşke bebek olmasaymış yavrum daha doğmadan neler yaşamış çünkü onada yansımıştır barışırsın inşallah diycem ama düzeleceğinide hiç sanmıyorum o adamınya

Ben de onu anlamadım konu sahibi tee ilk geceden arkasını döndü yattı diyo ee hep böyle araları kötüymüş zaten. Olan cidden hep çocuklara oluyo.
Şuan tüm yorumları okudum baştan üzülmüştüm ama şuan açıkcası sadece bebeğine üzülüyorum.
Çünkü aklın var fikrin var kapı gibi ailen var arkanda, kamuda memursun iyi bi'maaşın var ama gel gör ki en başından beri dayak diyosun, gitmeye çalışan adamı defalarca döndürmeye çalışıyosun sonra böyle olunca "terkedildim" ben.

Aşkından gözün kör olsa anca bu kadar mantığını devre dışı bırakırdın sanırım. Nedense bana da barışırmışsınız gibi geldi. Bunca olaya rağmen hala terkeden adamsa barışmanız şaşırtmaz zaten.

Konudan anladığım kadarıyla eşiniz ufacık bir şeyden büyük bir kavga çıkardı ve şu anda ulaşamıyorsunuz kendisine. Bu tarz olayların ardında genelde 3. bir şahıs oluyor. Eşiniz size tercih edebileceği biri olmasa daha ılımlı yaklaşırdı hele de hamileyken.

Halinize üzüldüm fakat çok mantıklı bir insan olduğunuz belli. Sizin için en doğrusunu tercih edeceğinizi düşünüyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Allah yardımcın olsun canım çok zor
böyle bir adama çocuk yapmak için uğraşmadın da kazayla oldu dimi?
neyse Rab' bim vermiş.. sağlıkla kucağına al inşallah
annen baban arkanda.. boşver canım su akar yolunu bulur
gelimlerden haberdar et bizleri de...

Lutfen cocuk olmasaydi iyiymis gibi yorumlar yapmayin rica edecegim. Boyle birseyi cocuk yapsam mi dese, olmasa iyi diyebilirsiniz ama hamilelikte soylenir mi. Lutfen bir insandan bahsediyoruz alinan bir canta degil, aaa almasan daha iyiymis diyeceginiz...

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Bırak gitsin ne hali varsa görsün
Kaprisine boyun eğdiğin sürece yürüyen bir evlilik zaten hayat arkadaşlığı değil
Ailen var, işin var, bir de evladın var; kur hayatını, yazık sana

kızlar sıcağı sıcağına gelişmeleri yazıyorum.

babam babasını aramış.

eşim dün babasının yanına gitmiş olayları anlatmış.

kayınpederim zahmet edip bize bir telefon açmamış buna rağmen.

annem de telefonu alıp konuşmuş.

kayın pederim cahillerdir, uzaktan ev tutalım barışırlar demiş.

kızınız size geliyor hep demiş. beni arayacakmış kayınpederim.

ah öyle bir hırslandımki iş yerindeyim içim içimi yiyor.

bitti bu iş bitti. ben hatalıyım belki kapris yaptım tırmaladım ama hamileyken tokat yiyip küfür duymak için evlenmedim.

çok sinirliyim kızlar çoookkk. napıcamı bilmiyorum. elim ayağım titriyor!!!!!!

allah razı olsun kardeş. rabbim düşmanımın başına vermesin böyle biir olayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…