hamileyken regl olan var mı?

Kızlar merhaba yeni üye oldum. Geçen ay 2 gün adet gecikti adetim düzenli ve 5 6 g0ndür geçen ayki adet 2 gün sürmedi sayılır bu ayda 1 gün gecikti önce kahve leke şimdi kanama var aöa aşırı bel ağrısı ve sağ kasık şiddetli olmak üzere kasık ağrım var 1 saat önce acile gittim apandist mi acaba diye bakalım sonuç.ne olacak 7 aylık evliyim bu arada. Inşallah hamileyimdir umudum yok ama 7 aydır olmuyo çünkü bu arada şiddetli mide bulantım ve kasık şişliğim var

Şu an bel ağrısından duramıyorum

Benim anneemmm bana hamileyken olmuş ilk 3 ay hemde baya adet olduğu için de hamile olduğunu anlamamış Son kardeşim de ilk ay adet oldu yani baya adet oldu 2.ay da anladık. Bazı kadınlar 6 aya kadar adet görebiliyorlarmış. Kimi doktor buna düşük tehlikesi diyor kimisi hormonel diyor ama baya adet gibi olmuştu annem.

Ben adet oldum hamileyken .. 5 aylik evliyim evlendikten 4 gun sonra adet olmam lazim 11 gun geciktim ve adet oldum o yumurtlamamda hamile olmusum ve gunum geldi adet oldum hersey normal derken 2 hafta sonra lekemem oldu ve dusuk yaptim malesef ama adet uzerine gordum cnku betam daha bi sonraki adete 16 gun varken 804 cikti

Lütfen yardımcı olun hamile olduğumdan şüpheleniyorum aynu sizin gibi oldu ama belirtiler adet bittiği halde devam idrarda çıkmışmıydı bu durumda ??

Var mı bebeğiniz şuan da ??

Komşumuz 9 ay boyunca adet görmüştü 2 cocuguda vardı sigara alkol alıyordu hep
Cocukları bize bıraktı oynasınlar belim cok ağrıyor gideyim baktırayım fıtıkmı oldum acaba dedi sonra telefon geldi doğum yapıyormuşum cocuklar size kalabilirmi bu gece diye 2 cocuga baktık o gece sabahına bebekle geldi kadın ağlayarak nasıl anlamadım diye halbuki 2 gebeliğinde karnı büyümüş bu küçük sıpada büyümemiş iç karnı genişlemişti kadın hafif kilolu idi
Ama sapa sağlamdı cocuk büyüdü şimdi maşallahı var ama kadın hep derdi 3cü olursa aldırıcam diye rabbim belki bir şekilde sakladı onu diyoruz okadae alkole sigaraya nasıl saglıklı oldu anlamadık

hamıleyken regl olunmaz zaten hamileliğin en büyük belirtisi de regl olmamaktır..ha söyle olabilir hamıleliği boyunca lekelenme yasayanlar olabiliyor ama onunda adı regl değil..umarım yardımcı olabilmişimdir
Ben hamileyken iki kere adet gördüm iki buçuk aylık olmayınca hamile olduğumu anlayamadık doktorda dahil. Herkesin aynı olmaz. Üzerine adet gorme diye birşey var. 9ay boyunca adet olup karın ağrısıyla hastaneye gidip dogurup gelen var. Birde bunun haricinde yerleşme kanaması var ama o adet kanamasina göre daha az ve pembemsi ve leke şeklinde oluyomus. Benim gördüğüm normal iki ay adet olmuştum 6gun sürdü herzamanki gibi çokta kanamam oldu. Ama aslan gibi oğluşum var hicbiyerinde birşey yok yani birşeyden okadar emin konusuluyoki bazen Allah katında olmaz diye birşey yoktur bu unutuluyo.

Aynen benimde oğlumda öyle olmustu

Yerleşme kanaması olabilir ve hamile olabilirsiniz hadi insaAllah

Merhaba herkes kahverengi leke demiş ama yani adet gibi kırmızı ve yoğun geldı değil mi bende suan öyleyim acaba hamilemiyim diye düşünüyorum

Ah bu işler ne kadar yorucu. Umut bazen ne kadar yıpratıcı olabiliyor. Adet zamanı gelen belirtiler hamilelikle yoruyoruz. Adet oluyoruz bu defa da acaba yine olabilir mi diye umut ediyoruz bazen tükeniyorum ama her ay aynı azim Allah yar ve yardımcımız olsun. Bir an önce mutlu haberi almayı ve sevdiklerimize mutlu haber vermeyi nasip etsin bizlere.

7 yıl olmuş.Peki diğer aylards regl devam etti mi inşallah görürsünüz yorumumu

Arkadaşlar, ben de aynı durumdayım, hamile olduğumu öğrendim adet günümü 1 gun geçince, ertesi gün şakır şakır adet oldum 3 gun sürdü bu şekilde, igne yaptilat progestan hap verdiler, hala içiyorum yatıp dinleniyorum, bazen ara ara cok hafif kahve lekelenmem oluyor. Bu şekilde olan var ki acaba???

Canım annem kardeşime hamileyken 3 ay düzenli regl olmuş olabiliyor böyle şeyler ama kanama tarzı birşeyse düşün tehlikesi de olabiliyor bir doktorla görüş istersen

Annem abime gebeyken 4 ay kanamasi olmuş, doktor annen gibi olabilir gebeliğin dedi ama insan yine de cok korkuyor. Şaka gibi hamile olduğumu öğrendim sonra hemen adet oldum, normalde 5 gun hatta 6 gun surer 3 gunde bitti, sonraki 3 gun kahve leke gelmeye basladi. Dün beta değerim 160.02 çıktı ara sira kahverengi lekelenmelerim oluyor yine ama cok cok az. İnşallah sağlıklı gebeliktir cok uzun zamandir bebeğimiz olsun istiyoruz
Canım annem kardeşime hamileyken 3 ay düzenli regl olmuş olabiliyor böyle şeyler ama kanama tarzı birşeyse düşün tehlikesi de olabiliyor bir doktorla görüş istersen

Canım benim hayırlı olsun inşallah sağlıkla doğar bende 12. Haftam dayım 7 haftalıkken kanamam başladı kese altında kanama gördü doktor kahve rengi lekeler 3-5 damla geliyordu ister istemez insan korkuyor haklısın ilaç verdi doktorum progestan kullandım 1 ay kadar şimdi kanama yok çok sükür. Doktorum ilişki yasak yürüyüş yasak rafa yada başka biryere uzanmak ani hareketler hatta hareket bile yasak dedi 3 hafta sırt üstü uzandım hep dikkat ettim sende dikkat et canım çok hareket etme birşey olmaz Allahı izniyle bebişlerimize

Insallah canım bisey olmayacak, ben de progestan içiyorum gunde 2 kez, dün farklı bi doktora gittim o biraz canımı sıktı degerin güzel artmamis dedi düşük olabilir dedi, inanılmaz üzüldüm, farklı 6 doktora sordum :) hepsi cok iyi deger dedi.
23 haziranda

89.8
25 haziranda 160.02
Nasil artmış sence?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…