hamileyken regl olan var mı?

Kızlar benim de hamilelik şüphem var ama 2 aydır regl görüyorum yerleşme kanaması değil baya baya regl ama normalden fazla kilo aldım karnım falan çıktı bazı kokulara duyarlılığım arttı midem desen oda sabahları kahvaltıyı zar zor yaptırıyor bakıyorum belirtilerin çoğu var ama regl oluyorum kafam çok karıştı sizce ne yapmalıyım

Annem abime gebeyken 4 ay kanamasi olmuş, doktor annen gibi olabilir gebeliğin dedi ama insan yine de cok korkuyor. Şaka gibi hamile olduğumu öğrendim sonra hemen adet oldum, normalde 5 gun hatta 6 gun surer 3 gunde bitti, sonraki 3 gun kahve leke gelmeye basladi. Dün beta değerim 160.02 çıktı ara sira kahverengi lekelenmelerim oluyor yine ama cok cok az. İnşallah sağlıklı gebeliktir cok uzun zamandir bebeğimiz olsun istiyoruz:KK43:
Merhaba üzerinden çok geçmiş bebeginizi sağlıkla doğum yaptınız mi acaba benimde kanamam var düşücek dediler beta hcg az düsmüstü sonra artışa geçti ama 10 gün oldu kanama devam ediyor

merhaba kızlar 20 ağustosta doktora gittim doktora gittiğimde 8-10 gün gecikmem vardı doktor adetin başlamış dedi ve o gün regl oldum 4-5 gün sürdü 25 ağustostan beri eşimle çocuk deniyoruz.. 19-20 regl olmam gerekirken 5 eylül yani dün kanamam geldi.. önce koyu kahverengi sonra hafif kırmızı akşama kdr kesildi sonrasında işten eve gittiğimde bi ped doldurmayacak şekilde yine kanamam oldu ped koydum ama pede gelmiyo ve şu anda belli bi kanamam yok.. neden bu kadar erken oldu bi bilgisi olan var mı yerleşme olduğunu düşünmüyorum çünkü adetten 12 gün önce yerleşme kanaması olanı hiç duymadım ve de yerleşmede sadece leke olduğunu akıntı gelmediğini söylüyorlar benimse akıntı şeklinde oldu sanki son kanmış ve içerisi temizlenmiş gibiydi ne herhangi bi yanma vs ne gögüs agrısı ne kasık ağrısı hiç bişeyim yok..4 gün folik asit kullandım(folidoce) alerji yaptı doktorum hemen bırakmamı söyledi igne serum vs verdiler reaksiyonu söndürmek için acaba bununla alakalı olabilir mi kanamam? sebebini bilen varsa yardımcı olabilir mi acabaa.. ara kanama olayını daha önce hiç yaşamadım..

Yılllaaar geçmiş ama beni biraz aydınlatırmısın bu konuda canım. Benim gebelik testlerim pozitif geldikten sonraki gün adet oldum belki de üstüne görmedir çünkü 4 gün sürdü.7 gün sürer normalde. Ve bu kanamam bitmesinde rağmen 2 haftadır sol kasım ağrım var sanki adet olucakmışım gibi hep var acaba hamilelik olabilir mi
merhaba sonucunuz ne oldu

Canım benim hayırlı olsun inşallah sağlıkla doğar bende 12. Haftam dayım 7 haftalıkken kanamam başladı kese altında kanama gördü doktor kahve rengi lekeler 3-5 damla geliyordu ister istemez insan korkuyor haklısın ilaç verdi doktorum progestan kullandım 1 ay kadar şimdi kanama yok çok sükür. Doktorum ilişki yasak yürüyüş yasak rafa yada başka biryere uzanmak ani hareketler hatta hareket bile yasak dedi 3 hafta sırt üstü uzandım hep dikkat ettim sende dikkat et canım çok hareket etme birşey olmaz Allahı izniyle bebişlerimize

X