hamileyken regl olan var mı?

Insallah canım bisey olmayacak, ben de progestan içiyorum gunde 2 kez, dün farklı bi doktora gittim o biraz canımı sıktı degerin güzel artmamis dedi düşük olabilir dedi, inanılmaz üzüldüm, farklı 6 doktora sordum :) hepsi cok iyi deger dedi.
23 haziranda

89.8
25 haziranda 160.02
Nasil artmış sence?
Çok bilgim yok canım ben hiç yaptırmadı hep ultrasonda girdim bildiğim kadarıyla artış yoksa boş gebelik diyorlar ama artış olmuş sadece sen dikkat et çok hareket etme

Mesajın devami alt tarafta çıkmış. Evet artış var bakalim canim pazartesi tekrar kan vercem, 640 cikarsa degerim hersey yolunda demekmiş. Dua et benim icin olur muuuuu:KK43:
Çok bilgim yok canım ben hiç yaptırmadı hep ultrasonda girdim bildiğim kadarıyla artış yoksa boş gebelik diyorlar ama artış olmuş sadece sen dikkat et çok hareket etme

Merhaba kzlar idrar testim pozitif cikti 2 kere anca adet olacagim gunden 1 gun evvel negatif cikti bugun regl oldum pazartesi doktora gidecegim acaba devam eden bisey varmidir artik bu umutlar yoruyor :KK43:

merhaba kızlar, mayıs ayında gebelik testi yaptıgımda belli olmayacak kadar silik çıkmıştı cizgi, sonra o ay adet oldum ama adetim ilk defa geçikti, az ve rengi normale gore soluktu bu ayda gunjnde geldi ama hala rengi diger aylarınki gibi canlı kırmızı degil acaba diyorum hamile olup adet olabilir miyim ihtimal var mıdır ve kanama varken gebelik testi yapılır mı?

Arkadaşlar, ben de aynı durumdayım, hamile olduğumu öğrendim adet günümü 1 gun geçince, ertesi gün şakır şakır adet oldum 3 gun sürdü bu şekilde, igne yaptilat progestan hap verdiler, hala içiyorum yatıp dinleniyorum, bazen ara ara cok hafif kahve lekelenmem oluyor. Bu şekilde olan var ki acaba???
Merhaba bugün sonucunuz nasıl cıktı?

Sanırım aynı durum sizde de var. Canim benim adetim 1 gin gecikti 18.06'da olmam gerekiyordu, olmadım 19.06'da pembe lekem geldi, 20-21-22 haziranda da bildiğin yoğun bi adet kanamasi yaşadım, kan sulandırıcı değil de, proluton igne yapıldı bikez, gunde 2 kez progestan hap içiyorum.
Peki kanamalarınız ne zaman başlamıştı? Herhangi bir kan sulandırıcı vs kullanıyor musunuz

Sanırım aynı durum sizde de var. Canim benim adetim 1 gin gecikti 18.06'da olmam gerekiyordu, olmadım 19.06'da pembe lekem geldi, 20-21-22 haziranda da bildiğin yoğun bi adet kanamasi yaşadım, kan sulandırıcı değil de, proluton igne yapıldı bikez, gunde 2 kez progestan hap içiyorum.
Anladım, aslında benimki de karışık idrarda pozitif gördüm ama kan için doktor bekle dedi şimdi kanamamda var anlayamadım adet mi olcam bi de tam adet gibi yoğun değil bi kesildi diyorum sonra bakıyorum gene gelmiş

hamile olduğu ay regl olan var mı? regl normal mi geçiyor kısa mı sürüyor bilgisi olan var mı?
Ben olmadım ama benim bir arkadaşım 9 ay boyu hiç durmadan her ay adet zamanı düzenli olarak kanaması olurmuş bu yüzden gebeliklerini genelde 3. Ya da 4. Ayda öğrenmiştir 😂 geçen 3. Çocuğunu doğurdu ve onda da durum aynıydı.

Ben olmadım ama benim bir arkadaşım 9 ay boyu hiç durmadan her ay adet zamanı düzenli olarak kanaması olurmuş bu yüzden gebeliklerini genelde 3. Ya da 4. Ayda öğrenmiştir 😂 geçen 3. Çocuğunu doğurdu ve onda da durum aynıydı.
En sevdiğimmm😂Umut dolu insallah oyleyimdir bende😂

X