hamileyken regl olan var mı?

Arkadaşım sana mutlaka doktora gitmeni tavsiye ederim. Halk arasında üstüne görme diye bilinen, birinci ve ikinci aylarda yaygınca yaşanan bu adet tarihlerinde görülen kanama, yerleşme kanaması olsa bile düşük tehdidi olarak geçer. hamilelikte isterse 1. ay adet günü olsun hiçbir kanama normal sayılmaz.Kendini lütfen bu şekilde avutma ve doktora gitmekten engelleme.O kanama bebeğin kesesine her anlamda zarar vermektedir. hem kesenin bozulmasına hem de rahim içinde anormallik oluşmasına neden olur.İsterse bebek kanamadan sonra ultrasonda hoplasın, zıplasın.

ben hamileliğimin 11. ayını bitiriyorum kısmetse. bu dediğini tam 2. ayımdaki adet günümde yaşadım. en son adet tarihim 28 şubat 2013 idi ve 28 Nisan'da çok ağır bir kanamam oldu. hiç bir ağrım yoktu. aynı düşünce ile doktora gitmek istemedim. dedim ki düşük olsa ağrı olur. eşim zorla acile götürdü.Doktor içeride kuvvetli bir kanama bölgesi olduğunu, keseye zarar verebileceğini, dinlenmem gerektiğini söyleyip hastanede tuttu beni. Progesteron iğnesi yaptırdı üç gün. sonra da progynex denilen fitili verdi. ben 20 gündür neredeyse evde hiç kıpırdamadan dinleniyorum. başta hiç ağrım yoktu ama daha sonraki hafta ağır kramplar girmeye başladı.

Lütfen durumunu takip et..

Arkadasim ilginn ve ayrintili anlatimin icin tesekkur ederim
Ben hamile oldugumu dusunurken tam adet gunumun gecesinda adet oldum
Umutlanmaya devam ettim ama 3. Gun test yaptim negatif cikti
Hamile olmadigimi kabul rttim artik
Allah isteyen herkese nasip etsin insallah

Selam kızlar banada cvp yazarsanız cok sevinirim ben yaklasık kasımdan beri bebek istiyorum içe boşalma oldugundan beri adetimgecikiyor 20 25 güğn 2 sefer doktora gittim bişey olmadıgını sölediler gecen ay doktoora gittiğimde kist oldugunu söledi ve doğum kontrol hapı verdi bi kutu bitriim normalde 14ünde olacaktım 12 si akşamı oldum 5-6 gün sürerken bu ay 4 gün sürdü doğru düzgün gelmedi bile hap kullanıyorum ama hamile kalma olasılıgım varmıdır cokta hamile kalmak istiyorum belki pskolojiktir ama yemek de yesem midem bulanıyo yardımcı olunnn:KK31::KK31:

ben ilk ay 5 haftalıkken kanamam geldi diye gittim bebek düşmemişti ama düşük tehlikem vardı sonrada 3 ay aynı günlerde düzenli adet oldum ama koyu kahveydi

merhaba arkadaşlar ilk kez yazıyorum umarım yardımcı olursunuz.Yaklaşık 1 yıldır bebek düşünüyoruz ancak bir sorun gözükmemesine rağmen henüz hamile kalamadım.ama bu ay ilk kez adetim 2 gün sürdü.olması gereken gün oldu ama çok yoğun değildi ve kısa sürdü biteli 1 hafta oldu şuanda bel ağrısı çekiyorum göğüslerim ağrıyor midem çok hassas bilemedim test yapmayada cesaretim yok bu şekilde olupta gebe kalan varmı acaba

Bende yasadım bilfiğin adet ti sancılı falan hiç bir belirtide olmadı ama brnimki bilmeden ilac kullandım düştü

Arkadaşım sana mutlaka doktora gitmeni tavsiye ederim. Halk arasında üstüne görme diye bilinen, birinci ve ikinci aylarda yaygınca yaşanan bu adet tarihlerinde görülen kanama, yerleşme kanaması olsa bile düşük tehdidi olarak geçer. hamilelikte isterse 1. ay adet günü olsun hiçbir kanama normal sayılmaz.Kendini lütfen bu şekilde avutma ve doktora gitmekten engelleme.O kanama bebeğin kesesine her anlamda zarar vermektedir. hem kesenin bozulmasına hem de rahim içinde anormallik oluşmasına neden olur.İsterse bebek kanamadan sonra ultrasonda hoplasın, zıplasın.

ben hamileliğimin 11. ayını bitiriyorum kısmetse. bu dediğini tam 2. ayımdaki adet günümde yaşadım. en son adet tarihim 28 şubat 2013 idi ve 28 Nisan'da çok ağır bir kanamam oldu. hiç bir ağrım yoktu. aynı düşünce ile doktora gitmek istemedim. dedim ki düşük olsa ağrı olur. eşim zorla acile götürdü.Doktor içeride kuvvetli bir kanama bölgesi olduğunu, keseye zarar verebileceğini, dinlenmem gerektiğini söyleyip hastanede tuttu beni. Progesteron iğnesi yaptırdı üç gün. sonra da progynex denilen fitili verdi. ben 20 gündür neredeyse evde hiç kıpırdamadan dinleniyorum. başta hiç ağrım yoktu ama daha sonraki hafta ağır kramplar girmeye başladı.

Lütfen durumunu takip et..

Ben korunuyodum,icime bosalmadi ama temas oldu tabii, norlevo aldim sonrasinda. 3 aydir adet goruyorum, ama bayagi kanamam oluyo. Ilk detimden 1 ay sonra idrar testi yaptim negatif cikti. Hamile olabilir miyim peki? Testin yanlis sonuc verme ihtimali var mi bir ay sonra?

Hamile degilsindir. Ben adetliyken sökmedi ayagı kaktımmı basım dönüyordu ve atesim 38dereceydi 2günü söktü 3gün normal kanama gördm gece atesim çıkıyıordurrdu titreme oluyodu adet olduguda normalden farklı seyrederse şüphe et bence

Merhaba arkadaşlar bende bu konuları çok araştırıyorum okuyorum bende de hiç bir rahatsızlık yok ama hamile kalamıyorum eşimdede bi problem yok ama çocuğumuz olmuyo geçen doktorum klomen verdi bide böle bakalım dedi kulladım adetim 3 gün gecikti umutlanmıştm adetim hiç gecikmez benim gününde gelir ama üç günden sonra ilişkiye girince kan gelmeye başladı ama göğüslerim felaket acıyodu belim sanki kopacaktı ben adetimde ne bel ağrısı bilirim nede başkabişey tuvalete girdiğimde anlarım hastalandığımı bu sefer böle şeyler yaşadım adetimde iki gün sürdü kesildi doktora gtti ablacım üstüne görmüş olabilirsn hmn kan testi yaptıralım dedi bakalım artık pazatesi alıcam sonuçlarımı allah hakkımızda hayırlısını versin beklemek çok zor ama kişiden kişiye değişiyo üstüne görme dediğimz şey çok az miktardada oluyo kimisindede normal adet kanı gibi bir yerde okumuştum geçen aydan kalan kanı temizliyo diye oda olabilir ama üstüne görme yani tam adet olma 200 den 1 kişide görülüyomuş bunları okumuştum

BASLIK TAM BENLIK. ben de tam suphelenip test yapacagim gum regl oldum :KK43:(( ve 3. Gunumdeyim. Normal gibi hersey. Acaba bitmeden idrar testi yapilalirsa verimli sonucverebilir mi. Yoksa bitmesini mi beklemeliy. BELKI DE SADECE KKURUMTU.Allah bebekletimizi kucagimiza almayi nasip etsin

Arkadaslar bana cevap yazarsaniz sevinirim ben 6 aralikta asilama oldum 14unde adetten 10 gun once kanamam oldu az degilhastanede bhcg 14cikti ultrasondada kist gorunuyo dedi bisey anlamadim

reglmda bu ay 5 gün gecikme oldu ama o esnada da midem bulanıyordu test aldım negatif cıktı tam hastaneye kontrole gideceğim gün kanamam olduğunu farkettim suan 3. gün ama hala midem bulanıyo. konuyla ilgili araştırma yaparken yazdıklarını okudum ve şuan hala olabilir miyim diye düşünüyorum.

Arkadaslar Merhaba öncelikle ben bu konuda kafasi çok karışmış yeni bi üyeyim ben 3 aydır adet görmüyorum ve yaptığım 7 tane gebelik testinde 3 u silik olmak üzere çift çizgi gördüm kan testi yaptırdım 1 kere negatif çıktı sonra saldim varsa çıkar dedim sonra 3 ay olunca dedim bi doktora gidiyim sonra doktora gidicegim sabahi adet oldum ama 1 gün sürdü ne yapıcam bilmiyorum suan lekelenme şeklinde var bi iki damla ve 2. Günü sizce hamismiyim

X