Hamileyim yaşasın

aylu84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2008
30
0
KIZLAR bugun test yaptim pozitiv cikti inanamadim esime soyledim aglayarak bana bi test daha al cabuk dedim aglayarak firladi 1 test daha aldi yaptim sonuc pozitivvv.allahim sana binlerce sukuruler olsun.ilk buraya yaziyorum testi daha simdi yaptim.allah anne olmak isteyen herkese nasip etsin.aminnnnnnnnnnnn.allah eli ayagi tas tamam,hayirli evatlar versin hepimize kizlarrrrrrrrrrrrrrrrr hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmsositososito:teytey::teytey:ŞenizŞenizkaydirigubbakcemile2:CüvCüv:

tebrık ediyoruz canım rabbım sağlıkla kucagına almayıda nasip etsın

canım çok sevindim yaaaa, Allah analı babalı sağlıklı, uzun bir yaşam nasip etsin ona...

hayırlı olsun canım allah sağlıklı bi şekilde kucağınada almayı nasib etsin allah benim gibi tüm bebek isteyenlerede bu sevinci yaşatsın AMİN....

bak canım annenle halanın rüyası gerçek çıktı onlarada haber verdinmi eminim çoookk mutlu olucaklar

hayırlı olsun canım allah sağlıklı bi şekilde kucağınada almayı nasib etsin allah benim gibi tüm bebek isteyenlerede bu sevinci yaşatsın AMİN....

sagol canim.allah butun anne olmak isteyenlere nasip etsin insallahhhhh.evet ben testi yaptim annemi aramaya geliyodum telefonum caldi annemdi ariyan neyapiyosun dedi ruyamda seni gordum.mujdeli haberi verdim uctu sevincten.allahim suan heyecandan nefes alamiyorummm.allah hepinize nasip etsin insallah

sagolun kizlar tebrikleriniz icin.allah hepinize nasip etsin.o kadar heyecanli biseyki.teste bakip agladim 1 saat.inanamadim.dogru yaptigimada emin olamadim o kadar guzel duyguki.sukurler olsun.insallah hepinizin guzel haberlerini aliriz en kisa zamanda

Sukur canim yaaaa. Bak kac gundur soyluyoruz sana. Du yapsan dun de cikardi hatta ilk gun yapsan o zaman da cikardi. 2 gundur bosu bosuna yedin kendini. Tebrik ederim. Allah tamamina erdirsin.

Sukur canim yaaaa. Bak kac gundur soyluyoruz sana. Du yapsan dun de cikardi hatta ilk gun yapsan o zaman da cikardi. 2 gundur bosu bosuna yedin kendini. Tebrik ederim. Allah tamamina erdirsin.

sagol canim .korkuyodum test yapmaya bugun bile yaptigimda bakmaya korkuyodum ama hemen cikti 10 saniye bile surmedi ve cok net cizgilerle 2 farkli test yaptim inanamadim.allah herkese nasip etsin harika duygu.

tebrkler canım inan çok sevindim allah sağlıklı bi hamilleik geçirip hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın.yaptığın fraklı bişi varmı canım neler yaptın kaçıncı ayınızdı

sagol canim allah butun isteyenlere nasip etsin

çok sevindim Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza inşallah amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn..................

canım yaa şimdi girdim çok sevindim tebrik ederim allah sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin inş

sagolun kizlar tebrikleriniz icin insallah sizlerinde mutlu haberini aliriz cok yakinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…