Eşimin sperm sayısı düşükken mucizevi bir şekilde nasıl hamile kaldım

Merhaba kızlar öncelikle bu başlığı görüp isteyen dileyen herkese bebek nasip etsin Rabbim. Ben 3 yıldır evliyim ve eşimin sprem sayısı 1 milyondan az bunun için varikosel ameliyatı olmada sayıları bir türlü düzelmedi bende kafaya koydum doğal yolla hamile kalmak için elimden geleni yaptım.
1) kilo verdim çok değil 6 kilo kasın doğum doktoru kilo verilince rahmin daha iyi çalıştığını söyledi
2) köyden arıcı bir arkadaşa arısütü polen propolis keçiboynuzu çakşır otu bal karışımı yaptırdım ve sürekli yedirdim arkadaşım bu karışımla kesin hamile kalacağımı söyledi
3) sperm sayılarını arttırmak için dönüşümlü olarak promenk ve projede kullandı eşim
4) eşim omega 3 6 9 ve E vitamini takviyesi aldı şekeri ve ekmeği azalttı kesti diyemicem
5) düzenli olarak 3 ay üst üste hacamat yaptırdı özellikle kasık bölgesine ve hacamatın altın günlerinde işi iyi bilen bir hocaya
6) ilk defa ovulasyon testi kullandım ve tam 14. Gün kanda hamilelik testim pozitif çıktı
7) ve bence işin en can alıcı noktası duaaa. hz ibrahimin duası Rabbi hebli minessalihin dedim sürekli ve Allahım senden gelen her hayra muhtacım dedim ve birde kutsal topraklarda olan birine dua ettirdim. Babam pek dua bilmez ama elini öptüm onunda duasını aldım baba dedim bana çocuğum olması için dua et ve o ay hamile kaldım.
Profesör bile normal yolla tek çare tüp bebek demişti. Kızlar inanın yukarda Allah var ve hiç birşey imkansız değil sadece buna teslim olun . Ben hep biliyordum doğal yolla geleceğini önce tedbir sonra tevekkül. Lütfen bu dediklerimi yapın ve alta yorumlarınızı yazın
Benim eşimde 1 milyon sperm var ve hız morfoloji hepsi sıfır içlerinde 1 tane canlı 1 tane cansız sperm var asla çocuğunuz doğal yolla olmaz dediler gitmediğimiz Dr kalmadı tek çare tüp bebek denildi 2 yıl olacak gebelik yok o kadar boşluktayım ki tarifsiz bir his 😭

Ben çok şaşırdım ilk defa duyuyorum 1 milyondan az sperm ile normal gebelik
Acaba sperm testini başka yer verseydiniz nasıl çıkacaktı ilteki yer yanlış bakmış olabilir öiki
Tabi nasipten öteye yol yok orası ayrı sevindim sizin adınızaik
2 farklı labaratuarda yaptırdık ve ikiside güvenilir yerler sonuçlar aynıydı zaten doktor da şaşırdı ama ben inancımı asla kaybetmedim kafaya koydum tüm tuşlara bastım resmen şuan 4 aylık oldum herşey yolunda

Benim eşimde 1 milyon sperm var ve hız morfoloji hepsi sıfır içlerinde 1 tane canlı 1 tane cansız sperm var asla çocuğunuz doğal yolla olmaz dediler gitmediğimiz Dr kalmadı tek çare tüp bebek denildi 2 yıl olacak gebelik yok o kadar boşluktayım ki tarifsiz bir his 😭
Bence önce doğal yollara ve duaya yüklenin tüp bebek maddi manevi zor bir süreç en son çare olsun tabi en iyisini siz bilirsiniz

2 farklı labaratuarda yaptırdık ve ikiside güvenilir yerler sonuçlar aynıydı zaten doktor da şaşırdı ama ben inancımı asla kaybetmedim kafaya koydum tüm tuşlara bastım resmen şuan 4 aylık oldum herşey yolunda
Rabbim ol deyince oluyor sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun 🌸

X