hamileyim ve aldatildim

Merak ediyorum, sormak istiyorum.
Yüzüne vurmadan bu durumu nasıl duruyorsunuz ?
Nasıl bir sabrin ürünüsünüz ?
Yani o her türlü naneyi yerken hakikaten susabilmeyi başarabilmek için ciddi ciddi ne yiyip iciyorsunuz?
Hamileyim bebeklerim var diyeceksiniz belki ama bana bu çok yavan geliyor, ne bileyim.

Ben en ufak rahatsızlığımı bile belirtmeden edemem... Evet nasıl bi ruh hali ben de bilemedim...

31 haftalik ikizlerime hamileyim erken doğum riski nedeniyle 2 aydır yatağa mahkumum. eşimin beni anlattığından şüphelendiğim için onu denemek istedim sahte bir profilden ona mesaj attım ve gerçekten bana sadık olmadigini gözlerimle görmüş oldum eşim karşıdaki kadından fotograflarini istedi cinsel içerikli konuştu buluşma ayarlandı eşim doğum yapınca babalik izni alıp yanına geleceğim diye anlaştı ve memnun kalırsa bu birlikteliğin cok uzun sureler devam edecegini eşini sevdigini ama hayatinda farklılık aradığını söyledi hatta karşıdaki kadına kadinim diye bile hitap etti. ben iki defa hastanelik olup daha fazla bu konuşmalara dayanamadigim için ona baskasi gibi yazmayi bıraktım. bu konuşmalar olurken onun bana karşı daha ilgili daha sevgi dolu davrandigini fark ettim yani bir yandan telefondan başkası sandığı kişiyle konuşuyor diğer yandan bana karşı sevgi doluymuş gibi davraniyordu. ben gerçekten travma yaşadım bu olayla ayrılmayı düşündüm ama ikizim olacak ve ben eşimi her zaman sevdim. ne yapacagimi bilmiyorum şimdi
şüphelendiğim için onu denemek istedim demişsiniz, başka biride var o zaman...asıl onu ortaya çıkarmak lazım..iyi bir ders ver ama ayrılma bence...

Mesajlar elinizde, davada rahatlıkla kullanırsınız. Güzelde para alırsınız, bakarsınız miniklerinize.

Boşanmama ihtimalini düşünmeyin bile bence. Ruhunuza, bedeninize, çocuklarınıza çektirdiğiniz acıya yazık. Bu bitmeyecek, devam edecek. Doğum izninde başka bir kadınla yatacak kadar şereften uzak bu adam. Stresten uzaklaşın, ailenizin yanına gidin.

aileme gidemem ailem başka bir ilde ve bana tuvalete gitmek dışında oturmak bile yasak doğumu ilaçlarla engelliyorum aksi taktirde heran doğuma hazır halde rahmim

şüphelendiğim için onu denemek istedim demişsiniz, başka biride var o zaman...asıl onu ortaya çıkarmak lazım..iyi bir ders ver ama ayrılma bence...

canım sürekli telefonunu gizliyordu sifrelerini sürekli degistiriyordu bir ara sifresini tesadüfen görüp baktim bir kaç kızla konuşuyordu önceki mesajları silmişti ne konustuklarini bilmiyorum ama o an yabancılarla konuştuğunu görmek bile canımı çok acıttı. ondan sonra başka bir isimle sadakatini test etme fikri aklıma geldi. ben eşimin bana sadık oldugunu dusunuyordum hep ama gerçekle boylece yüzleşmiş oldum

31 haftalik ikizlerime hamileyim erken doğum riski nedeniyle 2 aydır yatağa mahkumum. eşimin beni anlattığından şüphelendiğim için onu denemek istedim sahte bir profilden ona mesaj attım ve gerçekten bana sadık olmadigini gözlerimle görmüş oldum eşim karşıdaki kadından fotograflarini istedi cinsel içerikli konuştu buluşma ayarlandı eşim doğum yapınca babalik izni alıp yanına geleceğim diye anlaştı ve memnun kalırsa bu birlikteliğin cok uzun sureler devam edecegini eşini sevdigini ama hayatinda farklılık aradığını söyledi hatta karşıdaki kadına kadinim diye bile hitap etti. ben iki defa hastanelik olup daha fazla bu konuşmalara dayanamadigim için ona baskasi gibi yazmayi bıraktım. bu konuşmalar olurken onun bana karşı daha ilgili daha sevgi dolu davrandigini fark ettim yani bir yandan telefondan başkası sandığı kişiyle konuşuyor diğer yandan bana karşı sevgi doluymuş gibi davraniyordu. ben gerçekten travma yaşadım bu olayla ayrılmayı düşündüm ama ikizim olacak ve ben eşimi her zaman sevdim. ne yapacagimi bilmiyorum şimdi
Sonucunda ayrılmayacaksanız neden böyle bir test yaptığınızı anlayamadım. Kendinizi mahvetmişsiniz. Ne desek boş şimdi. Akıllı olun, para pul, ev, araba nişeyler varda üzerinize geçirmeye çalışın. Bbkler be si toparlanınca belki düşünürsünüz bişeyler:KK43:((

Benim de 5 yaşında ikizlerim var. Nasıl zor bir süreç olduğunu söyledi biliyorum. Buraya kadar gelmişsin sakin ol amaç 38. Haftayı bulmak olsun. Sakın tartışmaya girip sinirlenme bir dogum yap. Çocuklarını düşün. Bu işi de dogumdan sonraya bırak. Zaten dogdukktan sonra o da sen de hayatınızda bayagı heyecan yaşayacaksınız. Allah yardımcın olsun.

Yaptığınız çok yanlış belliki öncesinde de eşinizin başka kadınlara karşı eğilimi vardı siz bile bile kendinize eziyet etmişmişsiniz adamın umrunda bile değil keşke şüphelendiğinizi önceden söyleseydiniz

Okurken bende burda bir travma yaşadım resmen Allah yardımcınız olsun diyecek başka birşey bulamadım. Ama kendi sagliginiz ve bebeginizin sagligi icin bence daha fazla bu isletme oyununu sürdürmeyin düşük riskiniz de varmış hem. Goreceginizi gormussunuz zaten daha fazla devam etmek size daha büyük mutsuzluklar getirir. Sizin adiniza üzüldüm gercekten

evet ben de senin gibi düşündüm canım çünkü her konuşmamızda sancilarim aşırı siddetlendi sırf sancıyı engellemek için doktorumun zor durumda kalmadıkça kullanma dediği bir ilacı kullanıp rahmimi durdurdum ve bebeklerinden daha değerli degil diye vazgeçtim

canım sürekli telefonunu gizliyordu sifrelerini sürekli degistiriyordu bir ara sifresini tesadüfen görüp baktim bir kaç kızla konuşuyordu önceki mesajları silmişti ne konustuklarini bilmiyorum ama o an yabancılarla konuştuğunu görmek bile canımı çok acıttı. ondan sonra başka bir isimle sadakatini test etme fikri aklıma geldi. ben eşimin bana sadık oldugunu dusunuyordum hep ama gerçekle boylece yüzleşmiş oldum
haklısın, ölüm acısı gibi bir duygu...malesef aldatmayan erkek çok az..kimisi yakalanıyor, kimisi yıllarca belli etmeden devam ediyor...rahatın yerindeyse kurtarmaya çalış eviliğini, şimdi bunu bıraksan 2 çocukla hayat çok zor...başkasıyla evlensen tekrar, onun da aldatmayacağı garantisi yok...tavsiyeme herkes kızcak burda ama, hatasız kul yok diycem ...ailesinden çekinirse durumu onlara anlat, gerekeni yapsınlar..yada sen tek başına aklını başına getirebilirsin...

Yaptığınız çok yanlış belliki öncesinde de eşinizin başka kadınlara karşı eğilimi vardı siz bile bile kendinize eziyet etmişmişsiniz adamın umrunda bile değil keşke şüphelendiğinizi önceden söyleseydiniz

ben onun bana sadık oldugunu dusunuyordum ama telefonunda başka kadınlar ile yazıştığını gördüm içeriği konusunda hiç bir fikrim yoktu. sadece gerçeği görmek istedim:KK43:

Sevmeye ve aldatılmaya devam etmezsiniz umarım.

Zira ne siz, ne çocuklar eşinizin umrunda değil. Kendisi uçkur peşinde heyecan arayan bir ş...z.

Allah böylelerinden herkesi korusun, size de sabır versin. Çok zor bir durum. Bebekleriniz için fazla stres yapmamaya dikkat edin desem de bu durumda çok zordur. Ne kadar kötü bir durum. Nasıl hiç utanç duymadan, vicdan azabı hissetmeden sizin yüzünüze bakmış, anlamamanız için daha da iyi ve ilgili davranmış öyle inanılır gibi değil. Allah herkesi ahlaklı, merhametli insanlarla karşılaştırsın.

Farklı bir hesaptan denemeniz kötü olmuş. Onun yerine şifresini isteseydiniz.Herkesin hayatı kendine, evli olunsa bile şifre bilinmemeli, istenmemeli deniyor ama psikologlar, evlilikte telefonun saklanması, gizli gizli konuşulması tuvalete bile telefonla gidilmesi, şifre konulması boşanmaya sebebiyettir diyor. Ve sonrasında büyük huzursuzluklara neden oluyormuş. Haklılar da...

Madem gidemeyeceksiniz şifreleri isteyin. Sakin bir şekilde sebebini de sorun. Üstünü kapatmak, görmezden gelmek, sessiz kalmak çare degil. Saglıkla yavrularımız kucagınıza alın inşallah. Bu hamilelik döneminde adamların gözü dışarı kayıyor maalesef. İstisnalar da var tabi libidosu biraz düşük olanlar...

Önce yavrularımız sonra da eşiniz olsun düşünmeniz gereken şuan..

X