hamileyim... mutluyum....

Fatosygt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.159
13
35
cok saskınım. bir bucuk senedir istiyorduk... doktora gitmeyi hep erteledim.. ve ilkkez bu ay olmasın istemiyorum dedim.. ama bana bi süpriz yaptı dun ögrendim cook mutluyumm rabbim isteyen herkese versin..... DEMEKKİ NEYMİŞŞŞ SİTRESMİŞŞŞ. sizde takmayın kızlar....:CüvCüv:

tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin çok sevindim. inş senin ve eşin için hayırlı olur bu bebek inş hayatınız dahada güzel olur canım öptüm seni.

bu arada nasıl öğrendin ve kan testi yaptırdınmı ilk belirtilerin neler yaz bakalım hadi :)))

Tebrikler
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsina.s.

tebrikler ALLAH kucağına almayıda nasip etsin kardeşim doya doya sev büyüt bebeğini

tebrikler canım rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn

bu arada nasıl öğrendin ve kan testi yaptırdınmı ilk belirtilerin neler yaz bakalım hadi :)))

canım ilk belirtim uykumun gelmesi ve halsizlik.... cnm hiçbişe yapmak istemedi. bide yalansız gunde 10 kere idrara cıkıyosun halada öyle.... test evde yaptım gece cizginin biri silik cıktı 10 dkka sonra tamamlandı... sabah yaptıgımda cift cizgiyi gördüm pazartesi işallah kan testine gidcem:)

tebrikler canım
hayırlı olsun hamileliğin
darısı tüm bebek isteyenlerin başına en kısa zamanda inşallah

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

Tebrikler kızlar Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin işallah darısı bize olsun

canim tebrikler.cok sevindim senin adina.rabbim hayirlisi ile kucagina almayi nasip etsin.darisi benim ve tum isteyenlerin basina amin

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

X