hamilemiyim ???

Bu işler kısmet işi galiba kızlar, Allah ne zaman ol derse o zaman oluyor. Yok yastık koy, yok kalkma 1 saat, ayaklarını dik falan hepsi laf. Ben evlenmedem 5 ay önce doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Aralık ayında düğünüm oldu, 29 Ocak doğum günümdü, eşim o gece bebek istediğini söyleyince çok sevindim. Ama o sırada da hapı kullanmaya devam ediyordum. 7 Şubatta adet olacaktım ve en son hapım 8 şubat günüydü. 7 Şubat günü adet olunca son hapı almadım ve ilacı bıraktım. Doktora gidip çocuk istediğimi söyledim, sorun yok dedi. Ama doğum kontrol hapı kullandığım için ilk bir kaç ay olmayabilir üzülme dedi. Bizde ilk bir kaç ay zaten olmaz diyerek, ne yastık ne 1 saat yatmak falan hiç yapmadım yani.

Sonra ufak bir lekelenme oldu, aşırı bel-sırt ağrısı ve göğüslerimde şişlik oldu. Doktora gittiğimde 3 hafta 2 günlük hamileydim. Doktor bile şaşırdı. Bu işi görev gibi yapmamak gerekiyor sanırım. Sürekli tarih saat takip ederek yapıldığında strestan dolayı olmuyor.

Allah isteyen herkese versin inşallah. Tüm dualarım bu şekilde sizler için.

Bir de ayrıca, ben eczaneden test alıp yaptım negatif çıktı ama kan tahlilinde pozitif çıktı. O yüzden idrar testleri erken gebelik sonucunu göstermiyor.

sen bu konuda dünyanın en şanslı insanlarından birisin bence :)
ben korunmayınca hemen hamile kalınıyo sanıyodum böle 3-5 ay hatta sene beklendiğini falan bilmiyodum ilk ay hamile kalmayınca şok olmuştum meğer hemen olmuyormuş :)) sonra da haliyle olacak mı olmayacak mı diye düşünüp stres yapınca hiç olmuyor bakalım Rabbim yardımcımız olsun
seni de tebrik ederim hayırlısıya sağlıkla sıhhatle alırsın bebeişini kucağına amin :)

:)) hadi inşallah allah yardımcımız olsun çalışmaya devam :)).sonuç içinde hayırlısı olsun hayırlı değilse olmasın ne diyim artık :)

dediğin gibi hayırlısı olsun Rabbim hayırlıysa sağlıklı olacaksa nasip etsin inşallah..
bu sabah babamı ziyarete gittim kabristana ve babamın yattığı yerin yan tarafı olduğu gibi bebek mezarlığı her gittiğimde o kadar fazla ek gelmiş oluyor ki koca alanda yer kalmamış artık her gittiğimde bakıyorum onlara kimi günlük kimi aylık kimi yaşlarında analarından ayrılmış yavruları gördükçe Rabbime dua ediyorum hayırlı sağlıklı sıhhatli nasip et acılarını gösterme diye çok zor çok..

dediğin gibi hayırlısı olsun Rabbim hayırlıysa sağlıklı olacaksa nasip etsin inşallah..
bu sabah babamı ziyarete gittim kabristana ve babamın yattığı yerin yan tarafı olduğu gibi bebek mezarlığı her gittiğimde o kadar fazla ek gelmiş oluyor ki koca alanda yer kalmamış artık her gittiğimde bakıyorum onlara kimi günlük kimi aylık kimi yaşlarında analarından ayrılmış yavruları gördükçe Rabbime dua ediyorum hayırlı sağlıklı sıhhatli nasip et acılarını gösterme diye çok zor çok..

baban için allah rahmet eylesin nurlar içinde yatırsın inşallah canım.olmazmı ne zor bişey evlat .çocuğum olmasada hissedebiliyorum o acıyı.rabbim sağlıklı versin.acısını göstermesin kimselere. annem hep der siz mutlu olun iyi olunda ben olmasamda olur anne olmak böyle bişey heralde kendinden vazgeçmek...emin ol inanıyorum ben hislerime böyle hiç anlamadığımız bi anda olucak.biz bir isterken arkadan bir tane daha olucak gibi hissediyorum :)

baban için allah rahmet eylesin nurlar içinde yatırsın inşallah canım.olmazmı ne zor bişey evlat .çocuğum olmasada hissedebiliyorum o acıyı.rabbim sağlıklı versin.acısını göstermesin kimselere. annem hep der siz mutlu olun iyi olunda ben olmasamda olur anne olmak böyle bişey heralde kendinden vazgeçmek...emin ol inanıyorum ben hislerime böyle hiç anlamadığımız bi anda olucak.biz bir isterken arkadan bir tane daha olucak gibi hissediyorum :)

amin sağolasın canım Allah razı olsun..
çifter çifter diyosun yani hadi inşallah :)

amin sağolasın canım Allah razı olsun..
çifter çifter diyosun yani hadi inşallah :)

walla hislerim öyle diyor.aman rahatım böyle şimdi bi yandan istiyorumda aşırı aşırısı deil glba önceden çok takıyodum.şimdi rahatım diyorum. gece uyuyorum keyifli .ağlayan yok :KK70:

walla hislerim öyle diyor.aman rahatım böyle şimdi bi yandan istiyorumda aşırı aşırısı deil glba önceden çok takıyodum.şimdi rahatım diyorum. gece uyuyorum keyifli .ağlayan yok :KK70:

ablam doğum yapalı 5 gün oldu akşamları bebeği görmek için skyp den konuşuyoruz tabi biz eşimle battaniyenin altında tv karşısında bi yandan da onunla konuşurken o bana saydırıyor benim değil senin olması gerekiyordu senin uykusuz kalman gerekiordu ohh yatın yatın görücem ben sizi diyor kıskanıyor bizi :)) yok ama ya ben hepsine razıyım olsun da uykusuz kalabilirim sorun değil :))

ablam doğum yapalı 5 gün oldu akşamları bebeği görmek için skyp den konuşuyoruz tabi biz eşimle battaniyenin altında tv karşısında bi yandan da onunla konuşurken o bana saydırıyor benim değil senin olması gerekiyordu senin uykusuz kalman gerekiordu ohh yatın yatın görücem ben sizi diyor kıskanıyor bizi :)) yok ama ya ben hepsine razıyım olsun da uykusuz kalabilirim sorun değil :))

:KK70: hahahah alemsiniz sizde.5 günde sesi çıkmaz.hele geçsin 1 ay :))..istersen doktora git 1.ay yumurta takibi yapıyo.sonra kendiliğinden gelişmiyosa bnm gibi hap verip çatlatçak.6 ay demessin 1 yıl olmasına az kaldı dersin :) o zaman detaylı kontrol eder.

:KK70: hahahah alemsiniz sizde.5 günde sesi çıkmaz.hele geçsin 1 ay :))..istersen doktora git 1.ay yumurta takibi yapıyo.sonra kendiliğinden gelişmiyosa bnm gibi hap verip çatlatçak.6 ay demessin 1 yıl olmasına az kaldı dersin :) o zaman detaylı kontrol eder.

yok doktora gitmek istemiyorum şimdi
dediği gibi 4 ay daha olmazsa eşimle birlikte gidicem abartmaya gerek yok o zaman kendimi daha kötü hissediyorum :/

yok doktora gitmek istemiyorum şimdi
dediği gibi 4 ay daha olmazsa eşimle birlikte gidicem abartmaya gerek yok o zaman kendimi daha kötü hissediyorum :/

tabi canım o kadar gerek yk.biz gittik ama 10 ay olmuştu artık o yüzden umarım dokotora gerek klmadan gelir :)

benim de test yapmadan önce göğüslerim büyüdü ve hassaslaştı ve kasıklarda adet ağrısı gibi hafif ağrılar oldu. çok sık wceye gittim.
iştahım inanılmaz açıldı...
inş hamilesindir cnm:)

kızlar ben 1 hafta sonra adet olucam fakat 5 gün öncesinden beri sol kasığım agrıyor açık kahve leke geldi gögüslerim şişti ve çok ağrıyor yarın kan testi yaptırıcam sizce çokmu erken yada kanda erkende olsa tespit ediliyormu
amin canım teşekkürederim test yaptırıcam ben pek zannetmiyorum ama umut işte sonucuda paylaşırım Rabbim isteyen herkesi cocuk sahibi yapsın sağlıkla:KK49:

malesef negatif <1,0 çıktı kan tahlili :KK50:

benim de test yapmadan önce göğüslerim büyüdü ve hassaslaştı ve kasıklarda adet ağrısı gibi hafif ağrılar oldu. çok sık wceye gittim.
iştahım inanılmaz açıldı...
inş hamilesindir cnm:)
Ayni seyler bendede var ama daha hastalanmama 10gun fln var acaba hamile olablirmym 10gun once brlkte oldm son bikacgundur bu belitiler var. Cok yorgun hissediyorm kndimi.

Bnm gogus sisligim yumurtlama gununden beri inmedi, acima daha yeni oluyr yani 6 haftada

Yumurtalama gunu belirtileri kesilmeden devam ettiyse suphelenilebilir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayni seyler bendede var ama daha hastalanmama 10gun fln var acaba hamile olablirmym 10gun once brlkte oldm son bikacgundur bu belitiler var. Cok yorgun hissediyorm kndimi.

inş hamilesindir ama test yapmak için daha çok erken. adetinin geciktiği ilk gün yapabilirsin!

X