hamilemiyim ???

arkadaşlar meraba.. ben en son 5 şubatta adet oldum ve hala olmadım... idarar tahlili yaptım ikinci çizgi silik. kan tahlili yaptırdım 63.15. bu seviye düşük mü. doktor hiç birşeyin belli olmayacağını ve bazı olumsuz durumalrdan bahsetti çok korktum. mide bulantısı, gaz, göğüslerde şişlik ve uyku hali gibi belirtiler var... lütfen yardımıc olun

Son düzenleme:
umarımm hamilesindirr tatlımmm..vee umarımmm Rabbim tüm anne olmak isteyen adaylarımızı meleklerine kavuşturur..ayrıca regl olan arkadaşım hiç üzülmee onundeee yepyeni bir ay var ve belkide yapılacak cok sey..

Cnm benim inşallah hamilesindir. Belirtiler sanırım gebelik icin uygun da hislerin ne diyo :) ben de 2 gün kaldı ama adet olcam gibi hissediyorum. O batmalar yok o batmalar her ay umitlendiriyo beni. Ama ondan başka belirtim de yok :KK43:

olurrr üzülmeeeee arkadasımmmm meeleginn gelir sana :KK16::KK16:

Kaşıntı yapmayan kokusuz çok açık yumurta akı kıvamında çamaşıra bulaşmayan sadece peçeteye azıcık bulaşan akıntı
Göğüsler tam iki katı oldu damarlarım yeşil yeşil renk olarak belirmeye başladı
Sağ kasığımda batma gerilme ve acı var
Idrar torbası kısmında hafif bi şişlik var rahim idrar torbasının tam arka hizasında orda ara sıra bi sızlama
Göğüslerde acayip bi acıma sızlama ve sertlik
Göğüs uçlarında sivrilik(normalde içe göçükler)
Göğüslerde kahve kısımda büyüme
Bağırsakta gaz ve bu sebeple karında şişlik
Yumurtlama tarihimden itibaren tam 9gün geçti(18.gün yumurtladı )
Adetime 3gün kaldı

Bunlar gebelik belirtisi diye düşünüyorum zira adetime yakın sadece kasık ağrım ve vajinadan sızlama olur benim saat şaşmadan adet olurum 28.gün sabah ilk tuvalette görürüm.başka hiç belirtim olmadı.yeni kullanmaya başladığım hiçbir belirtim yok
1hafta önce kum düşürdüm ve eser miktarda enfeksiyon vardı idrarda son tahlillerde 3gün önce tertemiz çıktı hepsi(şükür)

Ne dersiniz gebelik belirtisi mi sizcede?çok fazla bilgi sahibi değilim ama bebek düşünmeye başladım ve bu tarz farklılıklar olunca acaba dedim..,

belirtilere bakılırsaa evet canımmm hatta bayagııı bi belirti varr dilerimmmmmmmmmm hamilesindirrr:KK52:

arkadaşlar meraba.. ben en son 5 şubatta adet oldum ve hala olmadım... idarar tahlili yaptım ikinci çizgi silik. kan tahlili yaptırdım 63.15. bu seviye düşük mü. doktor hiç birşeyin belli olmayacağını ve bazı olumsuz durumalrdan bahsetti çok korktum. mide bulantısı, gaz, göğüslerde şişlik ve uyku hali gibi belirtiler var... lütfen yardımıc olun

şu an çıkan sonuca göre hamilesin tatlım..
ama doktorlar kan değeri 100'den az çıktığı zaman hep bu açıklamayı yapıyor "belli olmaz,takip edelim" diyorlar.. Hani allah korusun dış gebelik veya kimyasal gebelik olabilir diye..
kan değerinin 2 günde bir 2 kat artması durumunda sorun yok :KK34: onu kontrol ettir doktor kontrolünde..
ama belirtilerinde doğruluyor,hamilesin..

şu an çıkan sonuca göre hamilesin tatlım..
ama doktorlar kan değeri 100'den az çıktığı zaman hep bu açıklamayı yapıyor "belli olmaz,takip edelim" diyorlar.. Hani allah korusun dış gebelik veya kimyasal gebelik olabilir diye..
kan değerinin 2 günde bir 2 kat artması durumunda sorun yok :KK34: onu kontrol ettir doktor kontrolünde..
ama belirtilerinde doğruluyor,hamilesin..

Teşekkürler yarın kontrolüm var inşallah. Biraz olsun rahatlattınız sağolun arkadaşlar inş haberi burdan veririm

kızlar ben 1 hafta sonra adet olucam fakat 5 gün öncesinden beri sol kasığım agrıyor açık kahve leke geldi gögüslerim şişti ve çok ağrıyor yarın kan testi yaptırıcam sizce çokmu erken yada kanda erkende olsa tespit ediliyormu :emir_bebek:

günaydın kızlar yazdıklarınızı okuyorum aynı durumdayız bende bekliyorum bir bebeğim olsun hertürlü şeyi de deniyorum kendimce ama bildiğim ve emin olduğum tek birşey varsa o da önce allah isteyecek verecek ki olsun ve dua edelim rabbim hayırlısıyla sevindirsin bizleri

henüz test yaptırmadım 1 hafta var adet olmama çokmu erken kafayı yiyecem

Cnm istersen bi kan testi yaptir onda cikiyo zaten cok iyi anliyorm seni ben her ay hamilemiyim acaba diyip adetim bi gun gecse test yapiyodm . Allah her istegene nasip etsin evlat sahibi olmayi insallah

Cnm istersen bi kan testi yaptir onda cikiyo zaten cok iyi anliyorm seni ben her ay hamilemiyim acaba diyip adetim bi gun gecse test yapiyodm . Allah her istegene nasip etsin evlat sahibi olmayi insallah

amin canım teşekkürederim test yaptırıcam ben pek zannetmiyorum ama umut işte sonucuda paylaşırım Rabbim isteyen herkesi cocuk sahibi yapsın sağlıkla:KK49:

X