hamilemiyim ???

son 1 senedir düzenliydi fakat arada sekiyordu tabii

olsun canım benim sabret ama süt hormonuna baktir o çok önemli neden dersen süt hormonu yüksek olan bir insanın tedavi görmediği sürece çocuğu olmaz dedi ıbrahim saracoglu süt hormonu yüksek olunca rahim spermi istemiyormuş dışarı atıyormuş o yüzden bende hamile kalamıyordum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

olsun canım benim sabret ama süt hormonuna baktir o çok önemli neden dersen süt hormonu yüksek olan bir insanın tedavi görmediği sürece çocuğu olmaz dedi ıbrahim saracoglu süt hormonu yüksek olunca rahim spermi istemiyormuş dışarı atıyormuş o yüzden bende hamile kalamıyordum

hormonlarıma bakıldı bi kaç kez çok iyi sıkıntı yok dedi..bende yıllar yılı pcos var o da çözümsüz ya tedavi ya şans ama ne zamana ne de şansa bırakıyorum ben Allahıma bırakıyorum inş canım.

merhabalar bayanlar :) benim son regl tarihim 25 Nisan, 14 mayıs da 2 günlük kanama yaşadım. daha önce de benzer kanamalar yaşadığım için çok önemsememeye çalıştım.. stres ve soğuk almadan dolayı yaşadığım olmuştu. sonra mide bulantım var nerdeyse sürekli onuda migrenime bağlıyorum, bi yorgunluk hali ve iştah açılımı var bunları da bahara bağlıyorum ama tüm hepsini bir şeylere bağlamadan düşününce de hamilemiyim yoksa diye düşünmeden edemiyorum. Test yapıcaktım reglime 2 gün kaldı sabrediyim dedim aslında hamileliğe yol açıcak bi ilişki de yaşadım sayılmaz ama içime bir kurt düştü işte.. Bİr bebek çok güzel bir şey ben Rabbime her zaman hayırlı zamanı gelince versin diye dua ederim ama ben daha 3.5 aylık evliyim , bu yıl ikinci kez üniversiteden mezun oluyorum ve ileri yönelik eğitim planlarım var.. genç anne olmayı da istiyorum aslında ama biraz fazla mı erken bilmiyorum.. zaten bu kendi kendime kuruntudan ibarette olabilir anlayacağınız kafam bayağı karıştı ... :44:

hormonlarıma bakıldı bi kaç kez çok iyi sıkıntı yok dedi..bende yıllar yılı pcos var o da çözümsüz ya tedavi ya şans ama ne zamana ne de şansa bırakıyorum ben Allahıma bırakıyorum inş canım.

şans diye bisse yoktur canım hayırlı olup hayırlı olmaması diye bi şey vardır inşallah hayırlısi olur

Bir de aşırı derecede duygusalım abuk subuk her şeye ağlayabiliyorum :KK5: ve daha önce bacaklarımda hissediyordum ama şimdi tüm vücudumun kasları deli gibi ağrıyor gece yatağa girdiğimde uyuyana kadar ölüp bitiyorum bu neden olur ki:105:

merhabalar bayanlar :) benim son regl tarihim 25 Nisan, 14 mayıs da 2 günlük kanama yaşadım. daha önce de benzer kanamalar yaşadığım için çok önemsememeye çalıştım.. stres ve soğuk almadan dolayı yaşadığım olmuştu. sonra mide bulantım var nerdeyse sürekli onuda migrenime bağlıyorum, bi yorgunluk hali ve iştah açılımı var bunları da bahara bağlıyorum ama tüm hepsini bir şeylere bağlamadan düşününce de hamilemiyim yoksa diye düşünmeden edemiyorum. Test yapıcaktım reglime 2 gün kaldı sabrediyim dedim aslında hamileliğe yol açıcak bi ilişki de yaşadım sayılmaz ama içime bir kurt düştü işte.. Bİr bebek çok güzel bir şey ben Rabbime her zaman hayırlı zamanı gelince versin diye dua ederim ama ben daha 3.5 aylık evliyim , bu yıl ikinci kez üniversiteden mezun oluyorum ve ileri yönelik eğitim planlarım var.. genç anne olmayı da istiyorum aslında ama biraz fazla mı erken bilmiyorum.. zaten bu kendi kendime kuruntudan ibarette olabilir anlayacağınız kafam bayağı karıştı ... :44:

inşallah hamile kalirsin canım benim ya .

çift çizgi hayal gibi düş gibi..aslında biliyosun ama yine de vücudumun söylediklerini dinlemek zorunda kalıyosun..hiç olmayacak değil tabi Rabbim o cennet kokusunu nasip ederse ne mutlu bizlere:KK16:

Ne kdarlik evlisin cnm. Bn suan hamileyim ve senin icin dua ediyorm Ins olur diye Rabbim butun isteyenlere hayirli saglikli evlatlar versin..

Ne kdarlik evlisin cnm. Bn suan hamileyim ve senin icin dua ediyorm Ins olur diye Rabbim butun isteyenlere hayirli saglikli evlatlar versin..

8 aylık evliyim ama olmuyor pco yüzünden:KK43:
maşallahhhhh size Allahım sana yakın zamanda koklaacak meleğini inşallah:nazar:
hayırlı gelsin hep mutluluk versin sizlere inşallah:KK16:
Allah razı olsun bir kulun bir kula ettiği dua gibisi varmı.
iki küçük kırmızı çizgi yanyana ..her yerde her şekilde karşımıza çıkmıştır..
ama onu o küçücük kutunun içinde görebilmek ahhhh ahhh olurmu ki:18:

8 aylık evliyim ama olmuyor pco yüzünden:KK43:
maşallahhhhh size Allahım sana yakın zamanda koklaacak meleğini inşallah:nazar:
hayırlı gelsin hep mutluluk versin sizlere inşallah:KK16:
Allah razı olsun bir kulun bir kula ettiği dua gibisi varmı.
iki küçük kırmızı çizgi yanyana ..her yerde her şekilde karşımıza çıkmıştır..
ama onu o küçücük kutunun içinde görebilmek ahhhh ahhh olurmu ki:18:

Olur olur. Dualarini eksik etme ve Rabbine inan tamam mi Ins olcak. Elbet bigun olur onun vakti zamani vardir..

26 yaşımı yeni doldurdum ben aslında annelik için ideal bir yaş olduğunu düşünüyorum ama işte yeni evli olunca.. sevmem bu lafı da 'el alem ne der' diyorum birazda :KK17:

benim de hep annem öyle derdi elalem ne der ya ne derse desin kimse rabbim den daha iyi bilemez senin için hayirlisi neyse o olsun canım ablam inşallah bi an önce hamile kalirsin. rabbim isteyen herkese hayirli sağlıklı bebisler versin .herşeyin başı sabır

Allah gönlünüze göre versin inşallah bu mübarek günde :116:

amin canım amin. ben buraya gireli kafam daha rahat oluyor insanların derdi artık senin derdin oluyor gerçekten bu siteyi çok begendim insan haykıramadigini haykırıyor burda terapi gibi :KK66:)

kaç haftalık hamilesin canım rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin :KK66:

çift çizgi hayal gibi düş gibi..aslında biliyosun ama yine de vücudumun söylediklerini dinlemek zorunda kalıyosun..hiç olmayacak değil tabi Rabbim o cennet kokusunu nasip ederse ne mutlu bizlere:KK16:

bende senin gibi düşünüyordum çift cizgiyi görürmuyum filan diyordum çok şükür gördüm ama düşük riskim var rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ben hepinize çok dua ediyorum rabbim hepimizin yüzünü güldürsun

X