hamilemiyim ???

Kzlarr dun gremedm steye dun dyanamadm yne test yptm İkinci czgi ilk golgeydi snra tekrar bktm hff bir czgi var slik gbi net bknca hff grunuyor adete 4 gn kaldi gogslerm cok dolgnlasti ve uclari sanki yra gbi gerildi bide sol bck kask agriyor gerilme oluyor arada cok Sık idrara ckyrm offf anlam veremedm dha oncelerdki testlerde. Yle ckmamsti incelememe ragmn iki test yptm ikiside bizamn snra slik gbi bseylr cktiii offf :KK43:((((

Kzlarr dun gremedm steye dun dyanamadm yne test yptm İkinci czgi ilk golgeydi snra tekrar bktm hff bir czgi var slik gbi net bknca hff grunuyor adete 4 gn kaldi gogslerm cok dolgnlasti ve uclari sanki yra gbi gerildi bide sol bck kask agriyor gerilme oluyor arada cok Sık idrara ckyrm offf anlam veremedm dha oncelerdki testlerde. Yle ckmamsti incelememe ragmn iki test yptm ikiside bizamn snra slik gbi bseylr cktiii offf :KK43:((((

canım kan tahlili yaptırsan çıkmaz mı bu meraktan da kurtulursun:26: ya benmde reglim o kadar yoğun ve parça parça geliyorr ki hamileydim de düşürdüm mü falan diye düşünüyorum ara ara hatta reglim ama hamileymişim gibi hissediyorum sürekli hamilelikle ilgili şeyler okuduğum için psikolojik galiba yarın kadın doğuma gidicem hormon testi istemişti cilt doktorum çok midem bulanıyo hala doktora sorucam ama utanıyorum ya reglim ama hamile olabilir miyim demek saçma geliyor:KK25:

Cnm dsuk cok kotu bsey allh kmseye yasatmasn cnm bnm ya bnmde gcn oyle gldi pskoljk hmile dgldm reglmr 4 gun var dayanrm napiym cnm allhm bnada snada tum isteyenlere versn nasip etsn hamisligi :) parca parca glmesnn nedeni ise icnde kan pihtilasyo cnm iyi glmesi glmedgi taktrde icnde brikiyoms tatlm:KK5::KK5:

X