hamilelikte kararan koltukaltlari :(

violety

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
77
5
Dogum yaptim ve dunyalar guzeli kizimi kucagima aldim harika bir duygu gercekten yuce Rabbim olmayan herkese versin insallah.gelin gorun bu guzellik benim vucudumu çok degistirdi.en uzuldugum artan cillerim ve kararan ve acilmayan koltukaltlari.siz neler kullandiniz expigmenti lekeler icin kullandim ancak hamile degildim o zaman cok da faydasini gormedim.bildiginiz baska seyler var mi kizlar.

1 sene once doğum yaptım,benımde gecen sene dedıgın gıbıydı..

ama sımdı eskısı gıbı beyazladı..zamanla açılır rengı merak etme hıcbıse yapmasanda..

Bencede zamana birak ama illa bişeyler kullanayim dersen organik Ürünler tercih et.daha onceden de bu ürünlere gecmek istiyordum ama elimdekiler bitsin diye bekledim.simdi ersağ ürünleri kullaniyorum.bicok ürününü edindim.renk açıcı kremi var düşünürsen.diger urunleri kadar etkiliyse mutlaka işe yarayacaktir.ben kullanmadim

Sanırım Mehmet Özun bı kuru bu bıldgımız sarı renklı yaş uzum ıle evde kullandığımız unu ıyıce karıstırp koltuk altına suruyorsn 10 dk beklet sonra yıka bunu bı sure yaptktan snra beyazlıyrmus hıc denemedim ama onuda belırteyım.

haziran gibi doğum yaptıysan bi kaç ay daha bekle biraz.zamanla açılır rengi. doğumdan sonra hamam lekeler için çok iyi geliyor. tamamen olmasa da baya bi açılıyor.

merhaba.görümcemin kızında bahsettiğiniz gibi koltuk altı vede vajinal bölgede hamilelik sürecinde kararma olmuştu ancak zamanla kendiliğinden normale dönüyormuş.kafanıza takmayın.yavrunuzu Allah bağışlasın.

bekarlığımda hep jilet yapmıştım yıllar sonrada sir ağdadan kararma oldu koltuk altımda elma sirkesi ve pirinç ununu bulamaç yapıp kararan bölgeye sürünce rengi açılıyor ben haftada bir uyguladım sonuç kalıcı oldu 3 ay sonra bıraktım aynı tarifi leke gidermektede kullanıyorlar..

Bende hamileyim limon suyu ve elma sirkesini karıştırıp sürmek iyi geliyormus

X